Armastuse ja suhte horoskoop 14.07.2023.


Jäär: Te võite täna tunda end pinges ja sattuda konflikti. See sisemine segadus võib teie suhteid mõjutada. Selle asemel, et lasta pingel kasvada, võtke aega oma emotsioonide uurimiseks ja arusaamatuste mõistmiseks. Mõelge sellele, mis on teie jaoks tõeliselt oluline ja kuidas saate oma soove ühitada oma suhte vajadustega. Võtke omaks armastuse keerukus ja te kasvate nii individuaalselt kui ka partnerina.

Sõnn: On aeg olla oma armuelus tõsine ja käsitleda kõiki püsivaid emotsionaalseid kõikumisi. Kuigi tujukas olemine on inimeseks olemise loomulik osa, ei vii see teid südameasjades kuhugi, kui lubate sellel oma tegevusi kontrollida. On aeg võtta vastutus enda kätte ning tuua oma romantilistesse suhetesse stabiilsust ja pühendumust. Kui olete vallaline, siis mõelge välja, kas lasete oma tujudel võimalikke sidemeid saboteerida või takistate neil end välja tuua.

Kaksikud: Teie sarm ja teravmeelsus on ühed kõige köitvamatest omadustest ning täna säravad need eredalt. Teie armastatut köidavad teie nakatav optimism ja loomus. Teie positiivne ellusuhtumine loob teie suhtesse lainetuse, mis tõstab teie ja teie partneri meeleolu. Teie võime näha igas olukorras ,aitab teil probleemidega toime tulla. See on ideaalne aeg oma suhte ülesehitamiseks.

Vähk: Võite kohtuda kellegagi, kellest võib täna saada oluline osa teie elus. Sellel inimesel on tõenäoliselt partnerina need omadused, mida te soovite – lojaalne, toitev ja emotsionaalselt toetav. Pöörake tähelepanu oma intuitsioonile, mis võib suunata teid tähendusrikka kohtumise poole. Kui teie partner on pühendunud, võib ta teid üllatada oma vankumatu toetuse ja pühendumusega, tuletades teile meelde, miks te üldse armusite.

Lõvi: Kosmiline energia viitab sellele, et välised tegurid võivad täna teie meelt ja aega hõivata. Töö või muud kohustused võivad olla kesksel kohal, mistõttu on raske keskenduda armastusele. See võib teie romantilises partnerluses tekitada tasakaalutuse tunde, mis võib põhjustada tähelepanuta jäetud ja alahinnatud tunde. Tegelege nende väljakutsetega otsekohe.

Neitsi: Teid tõmbab sageli oma elus struktuur ja kord. Kuid täna julgustavad tähed teid avameelsema lähenemise omaks võtma. Lubage endal suhetes uusi ideid ja kogemusi uurida. Jäikusest vabanedes loote ruumi kasvuks. Suhe on dünaamiline mäng kahe inimese vahel ja paindlikkust demonstreerides saate tagada, et teie ühised sammud on sünkroonis.

Kaalud: Võite avastada, et teie partneril on pakkuda väärtuslikke teadmisi ja juhiseid. Ta mõistab teie vajadusi ja püüdlusi intuitiivselt ning tema vaatenurk võib pakkuda teile soovitud selgust. Ärge kartke toetuda tarkusele ja laske tema armastusel teid kanda. Kui olete vallaline, võib usaldusväärse sõbra või mentori juhendamine olla teie romantilise potentsiaali vabastamise võti. Küsige nõu kelleltki, keda imetlete ja austate.

Skorpion: See on aeg näidata oma pühendumust partnerile. Teie valmisolek seada tema vajadused enda omadest ettepoole loob tugeva sideme ja süvendab teie sidet. Näidake, et olete valmis õnne tagamiseks ohverdama. Kui olete vallaline, julgustab universum teid armastuse otsimisel ennastsalgavalt lähenema. On aeg lahti lasta igasugustest isekatest soovidest või ebarealistlikest ootustest ning keskenduda teiste vajadustele.

Ambur: Vallaliste jaoks viitab planeetide mõju sellele, et võite leida sügava sideme oma töökeskkonnas. Võib-olla torkab teie tähelepanu kolleeg või keegi, kellega teete tihedat koostööd. Kui olete pühendunud suhtes, leidke viise üksteise ametialaste eesmärkide toetamiseks. See on suurepärane aeg projektides koostööd teha, nõu anda või lihtsalt emotsionaalse toe allikaks olla. Teie partner hindab teie läbipaistvust.

Kaljukits: Olete praktiline ja suudate oma eesmärkidele keskenduda. Taevane energia julgustab täna oma tundlikku poolt omaks võtma ja emotsioonidele anduma. Lubage endal end avada ja oma soove oma partnerile väljendada, sest tõenäoliselt reageerib ta südamlikele tunnetele positiivselt. Teie partner hindab teie jõupingutusi suhte edendamiseks ja eriliste hetkede loomiseks koos.

Veevalaja: Tunnete oma romantilistes suhetes rahu ja rahulolu. See on õige aeg mõtiskleda oma armastuse üle ja hinnata selle õnnistusi. Üksikutel inimestel võib see rahulik energia aidata endas lohutust leida. Kasutage seda aega, et keskenduda enesearmastusele ja isiklikule kasvule. Kasutage seda perioodi laadimiseks ja tulevasteks romantilisteks võimalusteks valmistumiseks.

Kalad: Pidage meeles, et suhted on dünaamilised ja pidevalt arenevad. See, mis võis varem töötada, võib nüüd vajada kohandamist. See on päev avatud suhtlemiseks oma partneriga. Võtke aega oma tunnete uurimiseks ja olge valmis neid ausalt oma kallimaga jagama. Muutute potentsiaalsete partnerite suhtes magnetilisemaks, kui kiirgate õnne ja rahulolu.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope