Armastuse ja suhte horoskoop 14.08.2023.


Jäär: Tänased kosmilised energiad,aitavad heita valgust küsimusele, mida võisite oma partneriga vältida. Võtke vastu probleem, mille olete kõrvale lükanud ja ohjad enda kätte ning töötage selle lahendamise nimel. Õige aeg on tegeleda oma suhete aluseks oleva dünaamikaga ja tuua esile positiivseid muutusi. Murede otsekohene käsitlemine ei tähenda nõrkust, see näitab teie pühendumust kasvule ja suhete mõistmisele.

Sõnn: Päeva alguses võite mõelda mineviku suhetele või olukordadele, mis on kujundanud teie praeguse romantilise maastiku. See sisekaemuslik teekond on võti peatüki sulgemiseks, mis enam teie südamega ei seostu. Kuigi see protsess võib tunduda emotsionaalne, sillutab see teed uueks alguseks. Laske lahti kõik püsivad kahtlused ja hirmud, sest see uus selgus aitab teil näha võimalusi, mis vastavad teie soovidele.

Kaksikud: Teie seltskondlik loomus on särav ja teid võivad meelitada erinevad koosviibimised. Hoidke oma kalender avatuna, sest teie tee võib ristuda põnevate inimestega. Olge tähelepanelik, sest nende huvitavate inimeste seas võib-olla keegi, kellel on potentsiaali teie elu oluliselt heledamaks muuta. See ühendus võib tuua teie romantilisse sfääri värskendava annuse positiivsust ja õnne.

Vähk: Täna võite oma romantilise eluga seoses maadelda vastuoluliste emotsioonidega. Enesevaatlus ja eneseleidmine on sel perioodil teie teejuhiks. Astuge samm tagasi välismaailma mürast, lubades endal süveneda oma hinge sügavustesse, see on väärtuslik harjutus. Kuigi välised nõuanded võivad olla abiks, pidage meeles, et olete oma südames ülim autoriteet.

 

Lõvi: Teie loomupäraselt soe loomus teeb teist veetleva partneri, kuid on hetki, mil isegi teie tunnete teatud murede või probleemide raskust. Sel nädalal leiate endas julguse neid asju oma partneriga lahendada. Pidage meeles, et haavatavus ei nõrgesta teie lõvisüdamlikku vaimu, vaid rikastab teie sidet, võimaldades partneril teie sisemaailma sügavamalt mõista.

 

Neitsi: Tänane päev lubab teil oma suhtesse värsket hellust sisse puhuda. Need, kelle partnerlus õitsev, ootavad täna võimalust oma kallimaga veelgi lähedasemaks saada. Sidemed, mida olete hoidnud, õitsevad veelgi ja tunnete end innukalt, intiimsuse uusi mõõtmeid avastades. Kui olete vallaline, võtke omaks spontaansus ja kasutage võimalust suhelda kellegagi, kes võib pakkuda armastusele värskendavat perspektiivi.

 

Kaalud: Päeva alguses võite sattuda enesevaatluse hetkedesse, mõtiskledes minevikust ja kujutades ette tulevikku erilise inimesega. Teie suhe võib tekitada intensiivseid tundeid, paljastades endas aspekte, mida te võib-olla varem ei tundnud. Kuigi see emotsionaalne intensiivsus võib alguses tunduda ülekaalukas, on see teile võimalus armastuse kontekstis kasvada ja areneda.

 

Skorpion: Täna võite avastada, et teie ja teie partneri vaheline suhtlus sujub pingutuseta. See on sobiv aeg kõigi püsivate murede arutamiseks. Teie võime väljendada oma emotsioone selgelt ja sügavuti võib viia teievahelise sügava mõistmiseni. Päeva edenedes võid oma suhtes kogeda suurenenud seiklus- ja avastamishimu. Kaaluge eksprompt-reisi planeerimist.

 

Ambur: Keskenduge tasakaalu leidmisele oma partneri vajaduste rahuldamise ja oma soovide turgutamise vahel,armastuse valdkonnas. Kuna olete alati otsinud seiklusi ja avastamist, hindab teie partner sügavalt teie entusiasmi, mis sageli lisab teie suhetesse elujõudu ja põnevust. Kuid teie partner võib igatseda ka intiimsuse hetki, mis ületavad välist põnevust.

 

Kaljukits: Suhted nagu üksikisikud peavad arenema, et jääda elavaks. Tänane päev annab teile ainulaadse võimaluse vaadata oma praegust suhet uuest vaatenurgast, mis võib viia sügavama ühenduseni. Vallaliste puhul julgustab see energia võtma riski inimesega,kes ei pruugi vastata teie tavapärastele kriteeriumidele. Mõnikord võivad ootamatud ühendused olla kõige rahuldustpakkuvamad.

 

Veevalaja: Tänane päev paneb proovile teie emotsionaalse vastupidavuse piirid. Kuigi tavaliselt juhib teid ratsionaalne mõistus, võivad südameasjad tekitada stressi. Leidke tervislik tasakaal oma isiklike vajaduste ja partneri soovide vahel. Kui olete vallaline, võib surve olla seotud ühiskondlike või enda kehtestatud ootustega. Ärge kiirustage uutesse suhetesse, lihtsalt tajutava surve tõttu.

 

Kalad: Täna võite märgata üllatavat enesekindluse puudumist, mis mõjutab teie suhtlust. See on lihtsalt mööduv faas, mitte kauakestev tunnus. Teil on võimalus mõtiskleda oma enesehinnangu üle ja uurida kõiki esilekerkivaid ebakindlusi. Kasutage seda perioodi endasse sissevaatamiseks ja oma tunnete sügavamaks mõistmiseks. Pidage meeles, et haavatavus ei ole nõrkus, see on tee tõelise ühenduseni.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope