Armastuse ja suhte horoskoop 14.09.2023.


Jäär: Kui olete vallaline, võite tunda end pisut rahutuna, kuna otsite armastuses uusi seiklusi. Usaldage oma instinkte ja võtke vastu uued väljakutsed, te ei tea kunagi, kellega võite kohtuda! Kui olete suhtes, aitab päevane energia kirge uuesti sütitada ja teid teineteisele lähemale tuua. Ärge kartke rääkida sellest, mida soovite ja mida oma suhtes vajate.

Sõnn: Õhus on armastust ja romantikat! Teie suhted õitsevad ja teie süda on täis rõõmu. Vallalised võivad täna kohtuda kellegi erilisega, samas kui suhetes olevad inimesed tunnevad, et kirg ja side tugevneb. Ärge kartke väljendada oma tundeid ja näidata oma tunnustust partnerile.Proovige leida ühist kvaliteetaega,et tugevdada sidet.

 

Kaksikud: Kui olete vallaline, on täna õige päev astuda samm suhte suunas. Te kiirgate positiivsust ja see tõmbab tähelepanu neile, kes otsivad armastust. Kui olete suhtes on suhtlemine oma partneriga sujuv ja pingevaba, mis viib sügavamate sidemete ja emotsionaalse intiimsuseni.Olete seiklushimuline ning tunnete soovi oma armuelus asju vürtsitada. Ärge hoidke ennast tagasi.

 

Vähk: Tunnete täna sügavat sidet oma lähedastega. Olenemata sellest, kas olete vallaline või abielus, on teie emotsionaalne intuitsioon kõrgendatud ning saate hõlpsasti lugeda oma partneri mõtteid ja tundeid. See on võimas aeg oma tunnete väljendamiseks ja romantiliste unistuste elluviimiseks. Võtke aega oma südamesoovidega ühenduse loomiseks ja järgige oma instinkte.

 

Lõvi: Täna on päev, mil teie armuelu võtab tõenäoliselt uue pöörde. Avastate end oma partneriga lähedasemaks muutumas ja teie emotsionaalne side süveneb. Päev on soodne ka vallalistele, sest nad võivad kohtuda kellegi erilisega. Hoia avatud meel ja ole sina ise, sest universum juhatab sind sinu hingesugulase poole.

 

Neitsi: Võib-olla tunnete end täna tavapärasest romantilisemalt ja kiinduvamalt. See on suurepärane aeg väljendada oma tundeid erilisele inimesele, olgu selleks siis kauaaegne partner või keegi uus, kellele olete silma jäänud. Samuti võite avastada, et tõmbate tavapärasest rohkem tähelepanu, seega nautige lisameelitust. Pidage siiski meeles, et kõik ei ole teiega samal lainepikkusel, seega pidage meeles piire ja austage teiste soove.

 

Kaalud: Võib-olla tunnete end täna ekstra emotsionaalsena ja igatsete sügavamaid sidemeid nendega, keda armastate. Oluline on oma tunnetest rääkida ja suhetes intiimsust luua. Vallalised võivad meelitada enda poole kedagi, kes jagab nende väärtusi ja ellusuhtumist.Täna on hea aeg planeerida ühist puhkust ja nautida üksmeelt.

 

Skorpion: Teie kirglik ja intensiivne olemus on täna teie armuelus kõrgendatud. Teie partner tunneb aukartust teie tulise energia ja magnetilise karisma ees, jättes ta võimetuks teie võlule vastu seista. Vallalistel on võimalus suhelda kellegagi sügaval ja hingelisel tasandil, luues potentsiaalselt kauakestva sideme. Tugeva emotsionaalse sideme säilitamiseks rääkige kindlasti oma tunnetest avalikult ja ausalt.

 

Ambur: Sinu karisma ja sarm on täna täielikult nähtaval. Kui olete vallaline, ärge imestage, kui leiate, et tõmbate austajaid vasakule ja paremale. Kui olete suhtes, on praegu ideaalne aeg asjadele vürtsi andmiseks ja säde uuesti sütitada. Usalda oma instinkte ja järgi oma südant ning armastus ootab sind.

 

Kaljukits: Kui olete suhtes on täna päev armastuse ja ühtsuse tähistamiseks oma partneriga. Kasutage seda aega, et hinnata teineteise seltskonda ja kinnitada oma armastust. Need kes on vallalised, toob päev võimalusi uuteks algusteks ja romantilisteks huvideks. Hoidke silmad lahti ja ärge hoiduge riskimast, kui kohtute inimesega, kes teid kõnetab.

 

Veevalaja: Täna võite tunda tugevamat sidet oma partneri või inimesega, kellest olete huvitatud. Kui olete vallaline, olge avatud uutele suhetele ja usaldage, et universum toob teie ellu õige inimese. Ärge unustage seada esikohale enesearmastus ja hoolitseda oma vajaduste eest, enne kui proovite inimestele meeldida.Olge avatud suhtlemisega ja võtke vastu uued väljakutsed.

 

Kalad: Südameasjades on teie intuitsioon täna eriti tugev. Kui tunnete end oma suhtes ebakindlalt, usaldage oma sisetunnet ja vestelge oma partneriga mõtestatult ja ausalt. Kui olete vallaline, ärge kartke end proovile panna ja olge avatud ootamatutele sidemetele.Võtke vastu kõik uus ja nautige hetki armastatud inimestega.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope