Armastuse ja suhte horoskoop 14.10.2023.


Jäär: Tänane päev on täis romantikat ja see muudab suhte tugevamaks. Ärge kõhelge oma tundeid väljendamast. Vastus saab olema positiivne. Mõned väiksemad mõrad suhtes saavad täidetud ja armuelu läheb sujuvamaks. Peaksite täna vältima ebameeldivaid arutelusid, mis võivad teie suhet mõjutada. Näidake alati üles kiindumust ja see aitab teil sidet tugevdada.

Sõnn: Veenus liigub praegu läbi teie armastussektori, tuues teie romantilisse ellu tõuke. Vallaliste jaoks võib tänane päev tuua ootamatut romantikat. Hoidke avatud meelt ja südant, sest armastus võib koputada teie uksele siis, kui te seda kõige vähem ootate. Neile, kes on pühendunud suhtes, on suurepärane aeg oma sideme süvendamiseks partneriga. Väljendage oma armastust ja avaldage oma tunnustust kaaslase vastu, kes paneb teie südame põksuma.

Kaksikud: Täna võtab teie suhe romantilise pöörde. Teie partner üllatab teid millegi erilisega. Te tunnete ennast hinnatuna ja armastatuna. Vallalised kohtuvad tõenäoliselt kellegi erilisega. Näidake kindlasti oma haavatavat külge ja olge avatud uutele inimestele ja kogemustele. Olge oma suhtluses kindel ja ärge kartke sõna võtta. On aeg lahti lasta mineviku ebakindlusest ja uskuda, et armastus tuleb teie teele.

 

Vähk: Võidad täna oma armsama südame ning suhtesse jätkub nalja ja seiklusi. Mõned paarid planeerivad romantilist puhkust. Veetke rohkem aega koos ja jagage oma emotsioone. Ärge olge täna ebaviisakas ja kõik teie jõupingutused peavad olema suurepärase romantilise elu saavutamiseks. Püsisuhtes inimesed peaksid hoiduma abieluvälistest suhetest eemale. Samuti võite kokku puutuda endise kallimaga, kes läks lahku egoprobleemide tõttu.

 

Lõvi: Võimalik, et peate palju suhte nimel vaeva nägema, et oma lähedasi veenda. Mõned armusuhted põhjustavad hõõrdumist. Olge siiski positiivne, sest kõik laheneb ja te aktsepteerite teineteise otsuseid. Vallalised võivad täna armuda. Päeva teine ​​pool on hea kvaliteetaja veetmiseks kallumaga.

 

Neitsi: Tõenäoliselt jääb teie romantiline elu täna tahaplaanile, kuna teie karjäär on esiplaanil. Kuid ärge muretsege, teie partner mõistab ja toetab teid. Kui olete vallaline, pole see hea päev uue suhte alustamiseks. Selle asemel keskenduge oma sõprussuhetele ning tugevdage neid sidemeid.

 

Kaalud: Täna on ideaalne aeg sügavate emotsionaalsete sidemete loomiseks. Võite tunda tugevat külgetõmmet kellegi erilise vastu ja sinu loomulik sarm aitab sul teda endale võita. Vallalised peaksid oma südame avatuna hoidma, sest neil võib tekkida uus armastushuvi. Paarid saavad oma energiat kasutada sideme süvendamiseks ja harmoonilisema suhte loomiseks. Usaldage oma intuitsiooni ja leiate armastuse.

 

Skorpion: Armunute jaoks on täna suurepärane aeg uute romantiliste võimaluste uurimiseks ja oma kestast välja murdmiseks. Võtke risk, väljendage oma tundeid ja tehke esimene samm. Vallalised tõmbavad ligi kirglikke ja dünaamilisi partnereid, samas kui paarid saavad armusuhet vürtsitada, uurides uusi emotsionaalse ja füüsilise ühenduse loomise viise.

 

Ambur: Armastus on kirglik, intensiivne ja seikluslik. Teie vaba vaim meelitab ligi mõttekaaslasi ja teid ootab põnev romantiline elu. Võib juhtuda, et teid tõmbavad ebatavalised suhted või leiate armastust kellegagi, keda te poleks oodanud. Olge ettevaatlik, et te ei jääks liiga lendlevaks ning hoidke suhtlemist ausana ja avatuna. Kui olete vallaline, hoidke oma silmad lahti uute põnevate võimaluste suhtes.

 

Kaljukits: Täna jagage oma emotsioone ja veetke rohkem aega koos partneriga. Mõned paarid ei ole suhtes õnnelikud ja tahavad sellest välja tulla. Mõelge sellele sügavalt ja kui te ei tunne end mugavalt, kaaluge selle lõpetamist, sest teie õnn peaks olema peamine. Proovige anduda tegevustele, mida olete koos igatsenud teha. Pikk lõbusõit võib täna imesid teha.

 

Veevalaja: Tunnete ennast täna oma romantilistes suhetes enesekindlamana ja olete õnnelikum. Kui olete vallaline, on praegu hea aeg välja minna ja uusi sidemeid otsida. Suhtes olijatele on see suurepärane päev oma vajaduste ja soovide partnerile edastamiseks. Hoidke suhtlusliinid avatud ja teadke oma väärtust.

 

Kalad: Emotsionaalsed väravad on avatud ja teie süda võib tunda õnne ja on kiindumusest tulvil. Vallalised leiavad end tõenäoliselt kirgede meelevallas, samal ajal kui suhtes paarid kogevad oma suhte järgmist etappi. See on ideaalne aeg, et minna sügavamale oma emotsioonidesse ja panna oma partner tundma, et teda hinnatakse ja armastatakse.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope