Armastuse ja suhte horoskoop 14.11.2022.


Jäär: Oodake abieluettepanekut või muud ettepanekut, mis viitab teie romantilise partneri tõsisele pühendumusele. Kui olete juba abielus, võib teie abikaasa soovitada teil kahekesi reisile asuda. Põneva uue inimesega kohtumine on võimalik, kui te ei ole praegu pühendunud suhtes. Te kahekesi peaksite saama omavahel rääkida.

Sõnn: See on teie armuelu jaoks sündmusterohke päev. Sinu kiindumus kolleegi vastu, kellega tööl kohtusid, võib täna kasvada. Kui teine ​​inimene jagab teie tundeid, on teil võimalus avastada, kuhu see romantiline huvi teid viib. Vastused, mille sa täna saad, võivad sind üllatada ja erutada. Uurige seda lähemalt ja vaadake, kuidas see läheb.

Kaksikud: Otsustamatus lähisuhte suhtes võib teid täna kimbutada. Võid tunda, et oled sunnitud selles vallas midagi ette võtma, kuid sinu sisetunne käsib sul esialgu tagaplaanile jääda. Pidage meeles, et nüüd peate tegema järgmise vajaliku sammu. Ärge kiirustage millegagi; hinda kõigepealt olukorda põhjalikult. Alustage teabe kogumist.

Vähk: Võite tunda end praegu segaduses uue romantilise sideme tõttu. Intiimne või platooniline sõprus võib olla selline side. Võimalik, et te pole otsustanud, kuidas soovite selle ühenduse edenemist. Tõenäoliselt ei selgu praegu midagi, nii et täna pole õige päev sellel peatuda. Laske mõnel päeval mööduda, õppige selle inmimese kohta rohkem ja tehke seejärel otsus.

Lõvi: Sinu lähedane kaaslane väärib kuulma sinu sisimatest mõtetest ja tunnetest ning praegu on selleks ideaalne aeg. Teete endale tohutu teene, kui suudate end lõpuks avada ja lõpetate pooltõdede või otseste valede kasutamise, et varjata vigu, mida näete kõige tõsisematena. See annab teile rahuliku, mida olete otsinud.

Neitsi: Kui soovite oma romantilise eluga tõsiselt tegeleda, peate täna sellele mõtlema. Teil võivad olla mõned valikud ja peate valima ühe. Võib-olla on teie elus konkureerivad romantilised huvid. Lõpuks peate valima inimese, kes teile kõige paremini sobib. Ärge lükake valiku tegemist edasi, sest kardate inimeste tundeid riivata.

Kaalud: Võite aru saada, et teie ühendusest on midagi puudu. Sa ei ole alati nii tundnud, kuid viimasel ajal oled märganud intensiivsuse langust. Võimalik, et te ei soovi probleemi avaldada ja selgitust nõuda. See on arusaadav, kuid pidage meeles, et vestlust alustades võite lihtsalt leida lahenduse, mis muudab kõik.

Skorpion: Kuna olete kahtlemata valmis lihtsatest romantilistest suhtlustest mööda minema, on nüüd õige hetk seda teha. Teie soov teise inimese tõsise pühendumuse järele on tõenäoliselt kõigi aegade kõrgeim. Võite leida teatud asju, mis panevad teid kahtlema oma otsuses jätkata. Olge julge kogu oma arusaama armastusest muuta.

Ambur: Tänane päev võib olla romantilise suhte algus, kuna tunnete end tõmbunult uue põneva inimese poole. Kuid enne oma tunnete järgi tegutsemist peate olema kindel, et see pole lihtsalt vaimustus. Vältige uut romantilist huvi ja põnevust. Asuge selle asemel istutama õnneliku ja rahuldustpakkuva partnerluse seemneid.

Kaljukits: Tänasel koosviibimisel osalemine võib olla hea otsus, sest võite kohtuda kellegagi, kes oleks teie jaoks, pikemas perspektiivis. Tema pakuks teile palju õnne ja te võite loota, et ta on teie jaoks olemas läbi ja lõhki. Peaksite selle võimaliku armastuseühenduse nimel pingutama. Teie raske töö tulemused on seda väärt.

Veevalaja: Kaaluge koos lühikese reisi ettevõtmist, et tähistada oma vastleitud armastust. Õpiksite üksteist paremini tundma ja jagatud kogemus tugevdaks teie suhet. Tõelise romantilise sideme puhul võib olla mugav oma emotsioone avada. Sellest võidab teie armuelu! Anna natuke aega.

Kalad: Võib-olla tunnete, et tahaksite oma kallimast puhata. Võimalik, et isiklikud mured ajavad sind pingesse. Võite tunda survet täita kõiki oma olulise inimese nõudmisi. Lihtsalt välja tulek ja ringi kõndimine võib aidata. Kui soovite, et teie lähedased püsiksid teie kõrval, peate välja mõtlema, kuidas asjad toimima panna. Võtke ennast kiiresti kokku.
Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope