Armastuse ja suhte horoskoop 14.11.2023.


Jäär: Teie romantiline elu on konarlik, kuid põnev sõit. Emotsionaalne tundlikkus võib teid häirida, mistõttu on oluline võtta asju aeglaselt. Otsige mõistmist ja sügavust, vältides kiireid või rutakaid järeldusi. Veenduge, et edastaksite oma tundeid õigel viisil ja ärge jätke ruumi väärtõlgendusteks. Teie olete tundlik ja muutuste faassis, mis võib teie sidet partneriga pikemas perspektiivis tugevdada.

Sõnn: Vallalised võivad täna tunda rahutust, kuna tähtede seis tekitab sisemist peegeldust. Kuigi romantika pole veel teie teed ületanud, ärge muretsege. Selle asemel, et mõtiskleda selle üle, mis sul puudub, toida oma eneseväärikust pühendunud tegevuste kaudu. Paarid, teil võib tekkida väike erimeelsus. Siiski ärge sattuge paanikasse. Suhelge vabalt ja kuulake teineteist tähelepanelikult ja lahendage probleeme kannatlikkuse ja mõistmise kaudu.

Kaksikud: Armuasjades, olete täna oma partneri suhtes, väljendusrikkam ja tähelepanelikum. Kui olete vallaline, võib see päev tuua ootamatuid armusuhteid. Laske oma intuitsioonil end juhtida, kuna silmapiiril on uued võimalused. Need, kes on juba pühendunud suhtes, peaksid oma armuelu vürtsitama uue tegevuse või seiklusega. Õhus on romantikat ja lõbu.

Vähk: Tänane kosmiline energia kutsub teid mugavustsoonist välja astuma ja uusi võimalusi uurima. Kuigi on loomulik, et teid tõmbab inimeste poole on oluline tunnistada, et mustrite järgimine ei ole toonud teile otsitavat armastust. Tehke hüpe uuele territooriumile. Kui olete püsusuhtes, võite tunda, et praegune olukord ei vasta enam teie vajadustele. Arutage oma partneriga oma soove ja tehke õige otsus.

Lõvi: Kui olete tõsises suhtes, siis on soovitatav kinkida oma partnerile meeldiv üllatus, koos ebatavalise annuse naljaga. Kuigi rutiin teeb selle keeruliseks, ei tohiks elu igav olla. Proovige spontaanset kohtingut või nädalavahetuse puhkust. Süüdake säde uuesti läbi ootamatute armastustegude. Suhtes soojuse säilitamiseks on vaja veidi spontaansust.

 

Neitsi: Täna võite tunda, et soovite kedagi väga erilist võluda. Üllatuskohting, kui soovite kellegi uuega tutvuda, oleks ideaalne. Kõik žestid tulevad teile kasuks ja teile ollakse tänulik, teie tegude eest. Pühendunud suhetes olevate inimeste jaoks on see suurepärane võimalus anda oma partneritele teada, et nad väärtustavad neid. Ärge jätke kasutamata võimalust näidata oma armsamale tundeid ja armastust.

 

Kaalud: Täna on suurepärane päev oma partneriga ühenduse ja sügavama emotsionaalse intiimsuse loomiseks. Teie suhtlemisoskus on kõigi aegade kõrgeim, võimaldades teil väljendada oma tundeid viisil, mida teie partner tõeliselt mõistab. Võtke kindlasti aega, et oma kaaslast tõeliselt kuulata ja ka tema tundeid kinnitada. Vallalised, teil on ideaalne aeg võtta risk ja läheneda kellelegi, kellest olete huvitatud.

 

Skorpion: Südameasjades on täna ideaalne aeg väljendada oma emotsioone kirglikult ja intensiivselt. Olenemata sellest, kas olete vallaline või kiindunud, kiirgab teist vastupandamatut aurat, mida teised peavad sügavalt köitvaks. Võite olla üllatunud saadud tähelepanust, kuid nautige sõitu. Võtke armastuses riske ja usaldage oma instinkte. Kosmose energia sütitab teie kired ja muudab inimestega sügaval ja intiimsel tasandil ühenduse loomise lihtsamaks.

 

Ambur: Täna kontrollige oma suhtluses agressiivsust. Võimalike kaaslaste jaoks võib see olla hirmutav, seega proovige mitte kaotada oma tasakaalu ja tarkust. See meelitab ligi nii mõtlevaid inimesi, kes hindavad teie sisemist küpsust. Kui olete pühendunud suhtes, otsustage täna oma erimeelsused kõrvale jätta. Teie partner võib vajada, et pakuksite talle emotsionaalset tuge ja mõistmist. Lahendage need probleemid armastavalt ja leiate kompromissi.

 

Kaljukits: Laske tänasel päeval ennast läbi huumori kanda. Planeerimata sündmused võivad sind hetkega valjusti naerma panna. Võtke rahulikult ja laske oma loomulikel võludel särada. Täna on suurepärane aeg oma soovidest teavitamiseks ja uutele kogemustele avamiseks . Tutvuge uute inimestega ja looge huvitavaid kontakte. Paarid, proovige oma suhte vürtsitamiseks spontaanset kohtingut või eksprompt-üllatusžesti.

 

Veevalaja: Teie suhe vajab täna väikest sädet. Kui suhte areng on viimasel ajal veidi soiku jäänud, peaks olema aeg asjad paika loksutada. Planeerige üllatuskohting või proovige koos mõnda uut tegevust. See mitte ainult ei vii teid üksteisele lähemale, vaid sütitab ka teie suhetes uuesti kirgi. Vallalised peaksid täna olema avatud, uute inimestega kohtumiseks.

 

Kalad: Tähtede seis näitab, et sa täna oma armastuseotsinguid aeglustaksid. Te ei tohiks olla suhete etapis liiga innukas. Selle asemel kasutage pehmet lähenemist ja laske päeva sündmustel ootuspäraselt juhtuda. Kui olete pühendunud suhtes, peate olema ettevaatlik, et mitte olla ülemäära kontrolliv ega autoritaarne. Lõdvestuge, näidake üles kannatlikkust ja looge oma partnerile rohkem ruumi.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope