Armastuse ja suhte horoskoop 14.12.2022.


Jäär: Teie suhte seis võib sõltuda teie võimest oma keha ja vaimuga ühendust saada. Võite tunda kohustust,pühendada liiga palju aega partnerile. Võtke ühendust oma füüsilise minaga ja taastage sisemine harmoonia, et paremini toime tulla emotsionaalse pingega, mida teie romantiline elu võib vajada.

 

Sõnn: Kui te ei ole oma taotluste sõnastusega ettevaatlik, on egoprobleemid tõenäoliselt osa tänasest suhtlusest teie kallimaga. Sa võid oma partneri suhtes olla palju diktaatorlikum, kui kavatsesid olla. Arusaamatuse põhjuseks võib olla puudulik suhtlus, kuid avatud arutelu aitaks probleemi kohe lahendada.

 

Kaksikud: Tänane päev võib olla sotsiaalsete ja isiklike probleemide tõttu keeruline. Tõenäoliselt kerkivad täna päevavalgele väikesed erimeelsused teie suhtega. Teine potentsiaalne pingeallikas on teie suutmatus täita antud lubadusi. Mõned sõlmitavad abielud ei pruugi olla täiesti riskivabad, eriti kui neil pole lähisugulaste toetust.

 

Vähk: Partneriga suhtlemise kvaliteet on teie suhte tugevuse baromeeter. Loodetavasti leiate sina ja su kallim sõnad, et väljendada ja jagada oma tänast tunnet, kui suhtlemine on olnud viimasel ajal keeruline. Ühise tuttava abiga on võimalik ka minevik enda ja endise elukaaslasega seljataha jätta.

 

Lõvi: Täna kogute julgust, et jõuda inimeseni, kes on teie südame vallutanud. Vestlust alustades võib tekkida ärevus ja närvilisus, kuid see on arusaadav, sest teate, et teisel inimesel on teie elule suur mõju. Sellest hoolimata olete teadlik tõsiasjast, et peate seda teed jätkama.

 

Neitsi: Rahulik ja armastatuga koos veedetud päev on see, mida te täna oma suhtes kogete. Leia kindlasti täna aega, et oma kallimaga lähedaseks saada ja talle mõni õrn sõna öelda. Mõelge sellele, kus te oma suhetes olete, ja olge tänulik edusammude eest. Parandage oma ühtekuuluvust ühiste eesmärkide tuvastamise ja nende poole püüdlemise kaudu.

 

Kaalud: Teate üsna hästi, et kui soovite, et armastus õitseks, peate ühenduse säilitamiseks pingutama. Sinu tõeline armastus on sulle täna suureks lohutuseks, nii et võta koosolemise aeg esmatähtsaks. Püüdke kohelda oma väljavalitut nii, nagu ta oleks teile ainus. Lõpuks paraneb teie elu drastiliselt,kui olete oma armueluga rahu sõlminud.

 

Skorpion: Oma romantilise elu taaselustamine võib olla praegu sama lihtne kui varasemate mälestuste sorteerimine. See on suurepärane võimalus mõtiskleda selle üle, kuidas teie vanemate eeskujud ja ootused mõjutasid teie enda suhtlusstiili. Võite parandada oma partneriga vestluste kvaliteeti selle üle, mida te romantiliselt suhtest soovite, andes sellele võimaluse.

 

Ambur: Olete kogenud imelisi tulemusi, mida võib saavutada, kui pingelises suhtes rakendatakse empaatiat. Loodetavasti annab tänane päev teile võimaluse parandada lähedast sõprust, mis on teile probleeme valmistanud. Sellise nihke saavutamiseks on vaja ainult julgust olla aus, läbipaistev ja tundlik. Ärge kartke end väljendada.

 

Kaljukits: Täna võite suhtuda armastusse pragmaatilisemalt. Mõelge, kas teie ühenduses on õigluse ja tasakaalu tunne. Võib-olla soovite vestelda, kui te kaks ei pinguta võrdselt. Kui otsite praegu elukaaslast, kuid pole kiindunud, võib olla aeg hakata mõtlema kellegi leidmisele, kes jagab teie väärtusi ja naudib samu asju kui sina.

 

Veevalaja: Tehke koos midagi ebatavalist; midagi, mis ärataks teie huvi kõrgemate asjade vastu. Täna avaneb teile uus arusaam konkreetse seose keerukusest. Võtke midagi ette, kui teie kaks olete elanud ühtlases õnnetempos, kuid tunnete, et suhtel on palju rohkem potentsiaali, kui te mõlemad praegu tunnete.

 

Kalad: Tähtis on pühendada võrdselt aega ja energiat nii isiklike kui ka tööalaste sidemete hoidmiseks. Täna võite leida, et teie tähelepanu on oma kallimast hajunud. Võite olla liiga keskendunud oma ametialastele kohustustele. Püüdke oma partneri jaoks aega varuda. Kohtingu puhul võib liigne telefonile tähelepanu pööramine muuta teid ebausaldusväärseks.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope