Armastuse ja suhte horoskoop 14.12.2023.


Jäär: Iga suhe ei õitse kogu aeg. Täna ei pruugi teekond tunduda erakordne ega ka väljakutseid pakkuv. Tasakaalu otsimine tugevdab teie sidemeid. Lisaks on võimalus teil kaaluda oma ühiseid tulevikueesmärke. Rääkige ausalt oma unistustest ja hirmudest. Vallalised, ärge laske end petta sellest, kui lähedaselt tunnete ennast täna potentsiaalse partneriga. Teadke, et teie side on alles lahti rullumas.

Sõnn: Tänane päev on paljutõotav armastuse territooriumil. See võib olla lihtsalt jagatud naer või sügav vestlus, kuid oluline on side teie ja teie partneri vahel. Avastage ühised põhjused või vestelge sügavatel teemadel. Väikesed žestid süvendavad sidet. Soovitatav on koos plaane välja töötada. Aktsepteerige see sümpaatne faas ja kinnitage oma armastus.

Kaksikud: Vaatamata harmooniale, mis teie suhet iseloomustab, võib teil tekkida tunne, et tahaksite üksindusse tõmbuda. Armastuse tundest iseenesest piisab, et inimene tahaks mingit privaatsust. Teie sees on nii palju armastust. Seda vajadust tuleks partnerile õrnalt edasi anda.Looge suuremat ühist ruumi ja nautige rõõmsaid hetki.

Vähk: Täna jagate oma partneriga sujuvaid suhteid, kuid võib tekkida soov teha mõni oluline otsus. Mõelge tulevikule, kuidas te ennast ja oma partnerit näete. Teie tänased otsused kujundavad seda, kuidas arutate tulevikuplaane ja lahendate väiksemaid probleeme. Need tugevdavad teie sidet ja aitavad teil üksteist paremini mõista. See on aeg, mil saate oma armastust kinnitada ja üksteist hinnata.

 

Lõvi: Nüüd on suurepärane võimalus oma tungidele järele anda, kuid pidage meeles, et kannatlikkus on teie sõber. Asjadega kiirustades võidakse kergesti teid valesti mõista. Ärge sulgege end uutele kohtumistele, keegi huvitav inimene võib teie tähelepanu köita. Siiski usaldage oma sisetunnet ja ärge kiirustage. Kui olete pühendunud suhtes, ärge laske väikestel erimeelsustel muutuda suureks konfliktiks. Selle asemel keskenduge suuremale pildile, mitte probleemidele.

 

Neitsi: Kasutage seda päeva ära, et mõtiskleda selle üle, mida soovite elus saavutada. Sellel lühikesel mõtteperioodil võib ootamatult midagi juhtuda, mis tekitab assotsiatsiooni. Kasutage võimalusi, mis võivad juhuslike kohtumiste kaudu meeldejäävaks osutuda. Mõnikord võib suhte vallandada telefonikõne või isegi juhuslik vestlus. Olge avatud, kuid samas tähelepanelik.

 

Kaalud: Vahel on lihtne ennast illusoorsetest kujutlustest haarata. Ärge tõstke oma partnerit pjedestaalile, et vältida võrdlemist saavutamatute ideaalidega. Hinnake, kes ta on. Toetage oma suhte terviklikkust mõistmise ja kannatlikkuse kaudu. Kui olete vallaline, võib unistamine olla lõbus, kuid ärge laske sellel oma otsustusvõimet hägustada. Säilitage side reaalsusega.

 

Skorpion: Täna on ideaalne aeg romantikaks. Olge oma tõeliste tunnetega autentne ja laske oma tõelistel motiividel ennast juhtida. Kuid olge ettevaatlik, et te ei satuks ebarealistlike romantiliste unistuste maailma. Kui olete pühendunud suhtes, näidake oma partneri vastu täna armastust. Laske oma romantiline mina välja ja väljendage oma tundeid. Armastus õitseb, kui teie kallis hindab žeste ja vastab teie tunnetele.

 

Ambur: Täna on pühendunud suhtes inimestele mõeldud, põhjalike kõneluste päev. Vaadake seda kui võimalust avameelseteks dialoogideks, et teie väljavalitu armastus kasvaks. Kuulake teravalt ja olge enda vastu aus, kui avastate oma emotsioone. Rääkige kõigist muredest või soovidest, mis teil võivad olla. Ärge laske väikestel erinevustel saada suurteks probleemideks. Väljendage oma armastust võimalikult ehedalt, ilma hirmu ja ebakindluseta.

 

Kaljukits: Tänane päev tähistab teie armuelus sisekaemuspunkti. Teil on uudishimulik meel, mis otsib midagi enamat, kui pealiskaudne suhe. Osaleda hinge kasvatavates harjutustes, süvenege oma huvidesse ja laske oma energial partnerit meelitada. Kui olete pühendunud suhtes, võivad ilmneda varjatud tunded, mis panevad aluse teie ja partneri paremale mõistmisele. Need arutelud võivad tunduda rasked, kuid need ainult tugevdavad suhet.

 

Veevalaja: Täna keskendute armastuse leidmisele, mis võib panna teid võimalikke suhteid analüüsima. Ärge olge võimalike partnerite suhtes liiga kriitiline, sest võite leida neis häid jooni. Olge oma südamele avatud ja laske tunnetel ise kasvada. Andke end oma romantikafantaasiatele, kuid ärge laske mitte kellelgi moonutada teie otsuseid tõeliste sidemete loomise kohta.

 

Kalad: Täna ärge laske oma emotsioonidel ennast segada. Kui teie partner on kaugel, näidake, kuidas te tunnete ja säilitate armastust. Sellegipoolest veenduge, et te ei lähe liiga sügavale, sest võite romantilistesse fantaasiatesse eksida. Selle asemel olge oma partneri suhtes hooliv. Saate pidada sisukaid vestlusi, kuna see tugevdab teie liitu ja tagab, et sobite kokku.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope