Armastuse ja suhte horoskoop 14. aprilliks 2022


Jäär : Teie armuelus on ette näha mõningaid soodsaid muutusi, ärge muretsege liiga palju. Arutlege endamisi viimasel ajal muret tekitanud probleeme, et leida üles rahulolematuse juur. Harmoonia tekib siis, kui olete valmis andma rohkem, kui saate.

 

Sõnn : Peaksite oma kiirest ajakavast hetkeks pausi võtma, et hinnata armastust, mis teie elus on. Sel hetkel on teil võimalus näidata oma kaaslasele, kui palju te hoolite. Ostke talle midagi mälestuseks ja tänutäheks.

 

Kaksikud : Lõppkokkuvõttes on ümberkujundamine aega ja vaeva väärt. Mis puudutab teie armuelu, siis on oluline alustada võimalikult kiiresti, isegi kui see võtab veidi aega. Teie olukorras on esimene samm välja selgitada, kuhu teie ja teie partner suunduda soovite, ja seejärel välja mõelda, mida tuleb teha, et te koos ka sihtkohta jõuate.

 

Vähk : täna on ideaalne päev oma kallimaga romantilise kohtingu planeerimiseks, sest tuju on tugev ja võrgutav. Võimalik, et mitteverbaalsed suhtlusvahendid on tõhusamad kui suulised. Siiski tunnete end armastatuna ja toetatuna. Kodu parandamise osas võib teie sees peituda rohkelt loomingulisi ideid.

 

Lõvi : võite olla oma suhtes suure kohustuse võtmise äärel. Uus arusaam oma kallimast võis teie suhet tugevdada viisil, mida te varem võimalikuks ei pidanud. See on okei, kui teie ja teie partner soovite üksteisega aega veeta, et hetke lihtsalt nautida.

Neitsi : Võimalik, et teie partner ihkab enamat kui suhtest saadavat käegakatsutavat kasu. Nii et võib-olla on aeg vaadata ja vaadata, mida saate teha oma suhte värskendamiseks. Proovige oma olemasolevas suhtes midagi uut, kuid mitte enne, kui olete täielikult tunnistanud, et vana meetod enam ei tööta

 

Kaalud : Ärge jätke kasutamata võimalust luua mälestusi, mis jäävad terveks eluks. Partneriga kvaliteetaja veetmine on midagi, mida ootate. See ei pruugi aga minna plaanipäraselt, sest võite takerduda igapäevastesse probleemidesse. Sellegipoolest saate selle tasa teha, helistades oma partnerile ja planeerides väljasõidu muul ajal.

 

Skorpion : teie kohalolek tõmbab täna kindlasti teistelt teie ümber palju tähelepanu. Teile jääb mulje, et äratate kõigi, kellega kohtute, huvi. Naudite seda, kui keegi teile tähelepanu pöörab. Sellegipoolest vältige nendest mälestustest liigset vaimustust.

Ambur : Täna tuleb romantiline päev. Seetõttu olge kindel, et kasutate pakutud võimalust ära. Need, kes on pikaajalises partnerluses, saavad stabiilsusest kasu. Täna mähitakse teid oma suhte kiindumuse soojusega ja annate vastu oma partnerile sama õrnuse.

Kaljukits : kingituse tegemine kellelegi, kellest hoolite, on loomulik viis väljendada oma tundeid tema vastu. Tõenäoliselt saate täna väikese märgi oma partneri kiindumuse kohta. Kui saate selle, olete ekstaasi seisundis ja teid valdavad emotsioonid. Selle tulemusena kasvab armastus ja kiindumus teie suhtes.

 

Veevalaja : Hinnake olukorda ja andke oma partnerile teada, mida soovite. Mõelge introspektiivselt oma ühenduse eesmärkidele. Kuna suhtlemine on terve suhte alus, on see edukas. Ärge kartke oma partneriga kvaliteetaega veeta. Kui olete endiselt vallaline, hoidke meelt avatud ning oma kõrvad ja silmad häälestatud.

 

Kalad : kui soovite oma sidet tugevdada, peate hoolikalt hindama oma elukestvat pühendumust. Partneri mõtete ette kujutamine elavdab ja sütitab kindlasti teie intensiivset armusuhet veelgi. Võtke aega, et täpselt välja mõelda, mida te oma uuelt ühenduselt soovite, enne kui hakkate meelitama. Teatage oma plaanist pikemas perspektiivis püsida.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope