Armastuse ja suhte horoskoop 14. juuliks 2022


Jäär : Täna tuleks teil luua tasakaal nende vahel, kes on teile olulised. On võimalus, et teie kohustused sõprade ja väljavalitu ees liiguvad vastupidises suunas. Oleksite nutikas, kui täidaksite minimaalse kohustuse, mis tuleb oma sõpradega teha ja seejärel saate pöörata kogu oma tähelepanu sellele inimesele, kes on teie südame vallutanud.

Sõnn : Hoidke oma pilk auhinnal. Võimalik, et teie innukus on täna liiga suur. Peate vastu panema soovile olla liiga kontrolliv. Rohkem kui obsessiivne olemine, võib partnerile ruumi andmine teda enda poole meelitada. Sõpradega väljas käimine võib aidata suhetes pingeid leevendada või meelitada ligi kaaslast, kui olete vallaline ja otsite armastust.

Kaksikud: Armastatud inimese käte vahel puhkamine võib olla uskumatult rahustav ja tervendav, kui tunnete end allakäinuna. Puhake rutiinist ja lubage oma partneril näidata, kui väga ta teid armastab. Püüdke keskenduda romantilisele ja imelisele suhtele oma kallimaga mugavalt oma kodus.

Vähk: Võib-olla saate praegusel ajal kasutada oma kujutlusvõimet oma armuelu mõjutamisel. Võimalik on ootamatu inspiratsioonipuhang. Võtke oma partner kaasa ja vaadake, mida saate koos välja mõelda. Proovige ette kujutada, kes oleks teie ideaalne partner, kui te veel õiget otsite. Hoidke silm peal, mida soovite, sest see võib teoks saada!

Lõvi: Täna võivad teie suhted oluliselt kasvada ja muutuda. Teil on loomulik võime teistega läbi saada. Kui kallim saab sõbralt või pereliikmelt üllatuse, võib see aidata tugevdada teie suhet. Praegu suudate säilitada tasakaalu oma partneri ja tema pereprobleemidega tegelemise vahel.

Neitsi : Täna on teil kalduvus seada esikohale oma emotsionaalne heaolu ja südamesoovid, kuid on oluline mõista, et iseendale keskendumise valimisel pole absoluutselt midagi halba. Vastupidi, tähed julgustavad teid aktiivselt seda tegevust jätkama.

Kaalud: Teie süda võib olla puudutatud viisil, mis annab teile kindluse, et asjad lähevad paremaks ja teie armuelu muutub paremaks. Üksikvestlus võib kindlasti aidata sidet tugevdada. Võib olla raske mõista, et armastus on teile kogu aeg näkku vahtinud, kuid tõde on see, et selliseid asju juhtub kogu aeg.

Skorpion: Sõprus võib areneda nii, et see üllatab teid. Isegi kui te pole veel päris valmis asju järgmisele tasemele viima, võib romantikatunne siiski tekitada tunde, et olete maailma tipus. Teil on vajadus olla imetletud ja on võimalik, et teile hakkab jääma mulje, et see, mida olete otsinud, on teie suhtes juba olemas.

Ambur: Tuleb päev, mil peate nägema tõde oma tunnete kohta kellegi erilise vastu. Võimalik, et keegi ütleb teile täna, kui väga ta teist hoolib. See armastusavaldus võib olla šokk, kuid osa teist võis kogu aeg teada, et teil ja sellel inimesel on eriline side. See võib olla teie jaoks meeldejääv ja romantiline sündmus.

Kaljukits: Te ei saa rahaga osta armastust ega suurepäraseid suhteid, hoolimata sellest, kui palju teil seda on. Püüdke mitte järele anda kiusatusele kohelda teist olulist inimest samal viisil, sest ta ei näita üles oma pühendumust teile. Võtke kohtingul käies aega, et paljastada kogetava armastuse olemus.

Veevalaja: Kui olete suhtes, on lihtne lasta oma egol takistada seda, mis on tõeliselt oluline. Kui olete oma tahtmise saavutamise ja juhtrolli võtmise suhtes vankumatud, hakkate seda sügavalt kahetsema. Õppimine loovutama kontrolli teisele inimesele ja seejärel olla tunnistajaks, kuidas see inimene kohtleb teid sellise austusega, on tee õnnele.

Kalad: Laske oma südamel olla kompass, kui reisite läbi elu. Täna võib teil olla raskusi oma viha kontrollimisega ja võite tunda pettumust asjaolude tõttu, mis ei ole teie kontrolli all. Võib olla keeruline vabaneda oma muredest, kuid te ei tohiks lasta rahutusel oma suhteid kontrolli all hoida.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope