Armastuse ja suhte horoskoop 14. juuniks 2022


Jäär : Olete veendunud, et suudate oma suhtes säilitada kirge ja tõenäoliselt naudib teie partner teie seltskonnas olemist. Suhteprobleemide puhul peaksite vältima tülisid pisiasjade pärast ja olema andestavam. Usaldus üksteise vastu kasvatab harmooniat.

Sõnn : Armastus nõuab lootust, nii et kui tunnete oma suhte olukorra pärast masendust, uskuge tõsiasjasse, et kõigel, mis teiega juhtub, on suurem eesmärk. Võimalik, et te ei näe praegu tulevikku, kuid aja möödudes näete, kuidas iga hetk teid vapustavalt romantilisele teekonnale juhatab.

Kaksikud : Võimalik, et teie tööelu on teie romantilist elu varem mõjutanud, kuid nüüd peaksid asjad teie jaoks tasakaalu liikuma. Ärge muretsege, saate asjad korda teha kõikjal, kus teil pole olnud aega. Seadke oma armuelu prioriteediks ja võtke oma partneri jaoks aega.

Vähk : Peate nüüd oma otsustes olema kindel. Võimalik, et keegi proovib teie ellu uuesti siseneda ja tekitab teile segadust, eriti kui olete hiljuti alustanud uut suhet. Teil ei ole kerge toime tulla nende eneses kahtlemise mõtetega ja murega, et jääte millestki ilma.

Lõvi : Kui midagi väga tahate, on alati võimalus seda saada. Teie romantilised suhted saavad täna õigel viisil vajaliku tõuke. Vestlused ja uute inimestega tutvumine on kõik suurepärased viisid päeva veetmiseks. Mõnda aega kestnud sõprus, annab teed õitseva romantika algusele.

Neitsi : Kuigi teie armuelus tuleb täna teha tööd, võib see teile ja teie kallimale palju rõõmu pakkuda. Peate lihtsalt pead kokku panema, et leida vastuseid teie kui paari ees seisvatele väljakutsetele. Vestelge probleemidest põhjalikult.

Kaalud : Kuigi tundub, et teil pole palju aega ega ressursse, mida jagada, kuid sügaval sisimas on teil süda, mis on valmis olema haavatav ja suuteline sügavalt armastama. Armastus nõuab teiste eest hoolitsemist ja selleks olete ideaalses vormis. Olge valmis teisi teenima ja armastus järgneb teile kindlasti.

Skorpion : Vaatamata asjaolule, et võite uskuda, et olete valmis pikaajaliseks pühendumiseks ühele inimesele, leidke hetk, et mõtiskleda selle üle, mida tegelikult tahate. Enne armastuse otsinguile minekut veenduge, et olete sellele tõeliselt pühendunud ja olete valmis taluma teise inimese nõudmisi.

Ambur : Intensiivsus, millega keegi teie vastu oma tundeid väljendab, üllatab teid. Kuigi see võib teid segadusse ajada, kaaluge seda ettepanekut tõsiselt, kuna see ei pruugi siiski nii kohutav mõte olla. Investeerige aega ja vaeva selle sõpruse kasvatamisse.

Kaljukits : Kui soovite, et teie partner teid armastaks, peate kõigepealt näitama talle välja armastust, mida tunnete enda vastu. Te ei saa jätkata mängimist. Kui olete enda suhtes aus, tunnevad kõik teie ümber turvalisust ja mugavust.

Veevalaja : Kui teie ja kallim olete viimasel ajal sädeme kaotanud, võite täna pingutades leegid uuesti süüdata. Leidke aega, et teha koos midagi lõbusat, taaselustamaks teie suhte loomuliku soojust ja tõelist kiindumust. Olge aus ja spontaanne.

Kalad : oma praeguses suhtes kaldute kasutama kõiki lähenemisviise, kuid olete mures, et võite mõnes muus aspektis kannatada. Võib-olla on teil praegu raskusi otsuse langetamisega, kuid teate ka seda, et mis tahes katsel asju parandada on märkimisväärne mõju.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope