Armastuse ja suhte horoskoop 14.maiks 2022


Jäär: teie romantilisele elule tuleb kasuks annus loovust. Kaaluge erinevaid tegevusi, milles teie ja teie partner võiksite koos töötada ja uusi asju proovida. See lisab teie olukorrale väärtust ja annab teile ideid, kuidas teie suhe meeldivamaks muuta. Pikemas perspektiivis on see suhtele tervislik.

Sõnn: kasutage oma suhte häid aegu ära. Peatselt hakatakse lahendama kõiki kodus ilmnenud takistusi või probleeme. Need Sõnnid, kes on oma partneri valikul kokku puutunud pereliikmete vastuseisuga, suudavad selle probleemi üsna kiiresti lahendada. Olge oma suhtluses rahulik ja viisakas

Kaksikud: olete kaalunud eeliseid ja puudusi, kas anda kellelegi tähtsale inimesele oma tunnetest teada? Hoidke positiivset suhtumist ja vaadake eeliseid. Kasutage oma magnetilist isiksust ja muljetavaldavaid vestlusoskusi oma tunnete jagamiseks.

Vähk: Täna peaksite tagama, et te ei jäta kasutamata ühtegi potentsiaalset armastuse võimalust. Hoidke silmad lahti. Võimalik, et kohtate kedagi, kes kohe teie tähelepanu köidab. Samuti on tõenäoline, et sõber annab teile märku, et tema kiindumus teie vastu on kasvanud.

Lõvi: Kui rääkida romantikast, võite tunda end pisut eksinud. Viimasel ajal on tehtud mitmeid ettepanekuid ja lähedaste soovid võivad teie omadega põrkuda. Pidage meeles, et nad hoolivad teist, seega ärge ignoreerige neid. Mõelge valikutele ratsionaalselt ja töötage konsensuse saavutamiseks

Neitsi: Ärge kartke oma armastust ja pühendumust kellegi vastu väljendada. Kui saate lõpuks selle inimesega kohtuda, võib teil olla võimalus pidada olulist arutelu. Kasutage seda võimalust maksimaalselt ja osalege kergekäelises arutelus elu paljude tahkude üle. Tänu sellele saate üksteist rohkem tundma õppida.

Kaalud: lisage täna oma romantilisse ellu põnevust. Kui soovite oma kallimaga väljendada oma tundeid üksteise vastu, saate seda teha, luues mõne isikliku puudutusega veetlevalt romantilise õhkkonna. Laske end haarata üksteise sooja puudutuse kaunil aistingul.

Skorpion: Võtke hetk, et koguda oma mõtted ja kontrollida ennast. Täna on hea päev, et saavutada mingisugune valgustatuse tase, olenemata sellest, kas olete pühendunud armusuhtes või mitte. See ilmutus võib teile tulla ootamatult või valgustada midagi, mida teie eest on hoitud saladuses.

Ambur: lubage endal olla oma praeguses romantilises suhtes haavatav. Võib-olla olete oma partneri ees mõnda asja varjanud, et mitte teda ärritada või koormata. See on aga fantastiline hetk rääkida oma kallimale oma tegemistest, et ta saaks teid paremini mõista ja toetada.

Kaljukits: Järgmine kord, kui otsite uut romantilist kaaslast, uurige oma eelnevaid kriteeriume ja tehke vajadusel mõned täiendused. Hoolimata teie hiljutistest jõupingutustest oma elu teatud osi täiustada, annab tänane päev teile veel ühe võimaluse oma vaatenurka avardada. Olge paindlik ja laske oma armuelul õitsele minna.

Veevalaja: Kui seisate silmitsi dilemmaga, võib olla raske aru saada, mis teeb teid ja teid ümbritsevaid inimesi kõige õnnelikumaks. Teie ja teie partner võite olla eriarvamusel selles, mida soovite elatise nimel teha ja see võib põhjustada tüli. Eraldage end oma kaaslase arvamustest ja mõelge välja, mis on teie südames, langetage otsus veendunult.

Kalad: täna rääkige kõigist suurematest muudatustest, mida soovite oma suhtes teha. Võttes endale kodus mõned nõudlikumad rollid, võite näidata, et suudate oma suhetes ohjad enda kätte haarata. Positiivne tugevdamine ning teie partneri armastus ja austus on kõik, mida vajate praegu, et tunda end õnnelikuna.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope