Armastuse ja suhte horoskoop 14. märtsiks 2022


Jäär: Võib-olla olete küsinud endalt, miks tundub, et teid tõmbavad ikka ja jälle samad suhted. Silmapiiril on pikaajalised muutused teie suhtumises oma kõige olulisemasse ühendusse. Lõpuks hakkate nägema trendi, mis sunnib teid olukorra parandamiseks midagi ette võtma.

Sõnn: Suhtuge kõigisse enda uutesse ettevõtmistesse ettevaatusega kuid kindlalt. Selleks, et avastada oma isiklikes suhetes tõelist naudingut, peate muutma enese vaatepunkti. See on pikaajaline protsess, võite alustada sellest, et lubate endal olla, oma käitumises, aus nii enda kui ka partneri suhtes.

Kaksikud: teie suhe konkreetse inimesega liigub õiges suunas. Teil võib tekkida kiusatus näidata väljavalitule, kui suurepärane te tegelikult olete, lootuses, et see julgustab teda teile võimalust andma. Teisest küljest hakkaks see teid pikemas perspektiivis ainult häirima. Laske lahti ja ootake õiget võimalust.

Vähk: olete kellessegi armunud. Mis nüüd? Armastus- ja romantilised olukorrad muutuvad hetkel tõenäoliselt tunduvalt keerulisemaks ja tulisemaks. Võib-olla ei taha te endale kindlat kohustust võtta, sest olete mures oma sõltumatusest loobumise pärast. Tunnistage endale tõde ja andke kõik neile, kellest hoolid.

Lõvi: Armastuse värske laine peatse saabumise tõttu tunnete end tõenäoliselt tavapärasest kirglikumana. Pidage siiski meeles, et teie kirg selle inimese vastu võib praegu ületada kaaslase piire. On mõeldav, et näete asju valesti. Teine võimalus on see, et teid pannakse uskuma midagi, mis pole teie tõde. Õhus on segadust.

Neitsi: Veenduge, et mõistate lähedase suhte väärtust. Andke endale võimalus olla pikaajalises suhtes seda tüüpi sügava intiimsusega. Vaja on suuremat pühendumust. On arusaadav, kui te ei tea, kuidas seda mõistatust lahendada. Lihtsalt lõdvestuge ja usaldage.

Kaalud: Mõtisklege, mida oma suhtest hetkel soovite. Teie võimalused peavad olema avatud neile, kes ikka veel armastust otsivad. Teie jaoks õige võib istuda ja oodata just teiepoolset käiku, loa andmist. Kui olete pühendunud, andke oma väljavalitule teada, mida soovite. Hetkel on hea aeg luua koos imelisi mälestusi tulevikuks.

Skorpion: Romantika tundub olevat otsa saanud. Õige inimese leidmine on teekond ja võtab veidi aega. Aga ärge muretsege! Armastusel on teie jaoks salaplaan, mis avaldumisel, ei valmista teile pettumust.

Ambur: Kui teie armuelu ei ole kõige parem, peate selle nimel pingutama. Püüdes taaselustada vanu tundeid, mis on aastaid uinunud. Peatselt avastate, et suhtes on uus värskus ja tunnete taas tõmmet oma kaaslase suunas. Ärge andke alla!

Kaljukits: Võimalik, et teie ellu ilmuvad uued inimesed, kes võivad tuua endaga kaasa suure annuse ebakindlust teis endas. Mõelge, kas olete andnud liiga palju, liiga kiiresti. Kas on midagi, mida saate muuta, et maailm oleks jälle teie enda nägu.

Veevalaja: Mõnikord õpite usaldama kosmose jõudu, isegi kui asjad ei lähe plaanipäraselt. Õpite investeerima isiklikku heaolusse. Mis puutub armastusse, siis teie usk on viinud teid kaugele, kaugemale teie kõige pöörasematest unistustest. Teie usk ja usaldus Jumalasse on suurepärane alus tulevasele armastussuhtele.

Kalad: Tänane päev toob tõenäoliselt mingisuguse ilmutuse või olulise otsuse. Pidage meeles, et minevik naaseb ühel hetkel uue ja värske pilguga. Olgu olukord kuidas tahes, ärge kiirustage ja tehke midagi, mida hiljem kahetsete. Teie meeled hoiatavad teid millegi olulise tuleku eest, usaldage oma sisetunnet.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope