Armastuse ja suhte horoskoop 14. oktoobriks 2022


Jäär: Faktid ei pruugi olla teile praegu selged, mis puudutab teie armuelu. Olukorda hägustab udu, mis muudab vihjete dešifreerimise raskemaks. Täna on teie armunud tunded eriti erksad ja võite mõista, et see on üks valdkondi, millele peate rohkem keskenduma. Enne edasiliikumist peaksite peatuma ja olukorda hoolikalt hindama.

Sõnn: Praegu elate, enda tehtud oluliste kohanduste ja ühenduste tulemusel, läbi kasvu- ja paranemisperioodi. Tunnistage tehtud edusamme ja nende muudatuste väärtust. Teisest küljest on võimalik, et mõned neist muutustest häirivad teie armuelu. Tugevdage oma enesekindlust seestpoolt ja lõdvestuge veidi.

Kaksikud: Teie armusuhetes võib täna olla segadus. Eelnevatest sotsiaalsetest kohtumistest võib meelde tulla lõpetamata asju. See võib teie suhetes põhjustada kummalist dünaamikat. Tõenäoliselt tekivad nüüd arusaamatused, seega olge valmis kohandusi tegema. Enne kiirete järelduste tegemist veenduge, et olete olukorrast õigesti aru saanud.

Vähk: Kui avate end inimestele, kellest hoolite, kasvab armastus, mida te nende vastu tunnete. Teie loomulik intuitsioon on tugev, kuid täna võite tunda end veelgi paremini kooskõlas ümbritsevate inimeste emotsioonide, vajaduste ja soovidega. See võib viia intiimsema sidemeni inimestega, kellega teil on juba tugev side. Pange minevik minevikku ja keskenduge tulevikule.

Lõvi: Tunnete end ilmselt hästi ja praegu olete üsna populaarne. Teie parimad jooned säravad täna planeetide mõjul eredalt. Kui te ei ole seotud ja soovite luua romantilist suhet, peate välja mõtlema, kuidas seda potentsiaalsetele partneritele selgeks teha. Võib-olla soovite veidi maha rahuneda, et mitte teda eemale peletada.

Neitsi : On mõeldav, et kogete muutusi selles, kuidas te suhetest mõtlete. Näib, et suhtute skeptiliselt sellesse, et pühendunud suhetes olemine toob teis esile parima. Praegusel hetkel on oluline hinnata oma armastuse sidet, et saaksite tulevikus vajalikke parandusi teha. Ärge tehke veel olulisi muudatusi.

Kaalud: Võib-olla tabas teie südant äsja leitud armastuse tunne. Kas olete kunagi peatunud, et mõelda, millist mõju on teie romantiline pool teie elule avaldanud? Tunnistage, et te ei saa oma enesekindlust teistelt inimestelt, isegi neilt, kellest hoolite. Teie romantilises väljavaates toimuvad mõned muutused ja tänased sündmused toovad selle reaalsuse teie jaoks teravamalt esile.

Skorpion: Keegi võib täna pingutada, et köita teie tähelepanu. Võib-olla ei suuda te isegi oma tundeid kontrollida. Seetõttu olge päevaste väljamõeldud idealisatsioonide suhtes ettevaatlik, sest need pole tõenäoliselt sellised, nagu näivad. Vältige praegu uutesse romantilistesse suhetesse sattumist. Ärge laske end kergesti mõjutada inimese heast välimusest või karismast. Võimalik, et tulevik toob ebameeldivaid üllatusi.

Ambur: Täna võib teid tõmmata tavapärasest erinevatesse suundadesse, mis on seotud potentsiaalse pingega teie töö- ja eraelu vahel. Oma suhte jaoks individuaalsuse ja olulisuse tunde loomine aitab teil mõlemal end vabamalt ja rahulolevamalt tunda. Kui soovite olla õnnelik nii isiklikus kui ka tööelus, peate pakkuma oma partnerile sama tähelepanu, mida praegu oma tööle pühendate.

Kaljukits: Täna võite saada paljutõotavaid romantilisi uudiseid. Kohtute kellegagi, kes mõistab ja hindab teie tundlikkust. Õige inimene tunnustab ja hindab teie siiraid katseid asju parandada. Otsite juhendit, kes aitaks teil oma kogu potentsiaali realiseerida. Siiski, kui olete selle ühe leidnud, võtke aega, et arendada üksteise vastu sügavat kiindumust.

Veevalaja: Teie elus võib hetkel toimuda murrang. Võib-olla kogete oma armuelus mõningaid muutusi. Ärge ignoreerige ilmselget; asjad peavad kindlasti muutuma. Lihtsalt teadke, et see võib muuta asju palju keerulisemaks. Avatud teadlikkuse saamine alusvooludest, mis olukorda tugevalt mõjutavad, on praeguse sotsiaalse suhtluse maksimaalseks kasutamiseks ülioluline.

Kalad: Võib-olla valmistab teie romantiline elu teile probleeme ja tekitab muret. On mõeldav, et olete teinud romantilise ettepaneku kellelegi, kes on sellest täiesti jahmunud. Tunnete end stressis, kuna te pole inimeselt midagi vastu võtnud ja teie mõtted kalduvad tugevalt pettumuse suunas. Peate olema kannatlik ja ootama mõnda aega.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope