Armastuse ja suhte horoskoop 14. septembriks 2022


Jäär: Kui tunnete end seiklushimulisena, võite ära kasutada põnevaid armumisvõimalusi. Uute inimestega kohtumiseks tuleks oma mugavustsoonist välja tulla ja teiste inimestega koos asju teha. Kui olete pühendunud suhetes, võib oma silmaringi laiendamine partneriga reisides, olla ahvatlev.

Sõnn: Kasutage oma kujutlusvõimet leidmaks juba täna unikaalseid lahendusi. Võib-olla soovite jagada oma rõõmu kellegagi ja tuua oma suhtesse värsket energiat. Kui olete praegu vallaline, olge avatud uutele kogemustele ja uutele inimestele.

Kaksikud: Olete täna suurepärases olukorras, et kogeda romantikat. Teil on võimalus kohtuda inimestega, kellest võivad saada potentsiaalsed kaaslased. Kui demonstreerite kõike, mida teate, üllatate neid kindlasti.

Vähk: Loomingulised mahlad voolavad ja teil on oma kallimale palju rääkida. Võib-olla jagab ta mõnda oma saladust, mis viib põnevate vestlusteni. Kui olete praegu vallaline, proovige harjutada enesekindlat suhtlemisoskust.

Lõvi: Suhete jaoks tuleb kasuks igapäevaste sündmuste põhjalik arutelu. Tõenäoliselt on teil hea vaist otsustada, kus saate igasse teie päeva rohkem armastust lisada. Olenemata sellest, kas olete praegu suhtes või mitte, on teil tõenäoliselt ettekujutus sellest, mis paneb teid mugavalt tundma.

Neitsi: Muutused teie suhetes võivad praegu olla dramaatilised ja te saate ja võite nende muutuste kulgu mõjutada. Nüüd on aeg teha oma romantilises suhtes püsivaid muutusi. Kui teie suhtestaatus on vallaline, on alati hea seada oma armuelu parandamiseks mõned eesmärgid.

Kaalud: Ärge kartke end avada ja oma tundeid paljastada. Kui teie või teie partner tunnete end kiire elutempo tõttu lahutatuna, on oluline eraldada aega omaette olemiseks, et taasühendada. Looge avatud suhtlusliin.

Skorpion: Kui inimesed on suhetes, ei pruugi nad alati endast parimat anda. Siiski on hetki, mil inimesed annavad endast parima. Võimalik, et olete just seda teinud, kuid nüüd, kui olete sellest teadlik, alustage muudatusi, mis parandavad teie suhtlust ja toovad teid mõlemaid kokku.

Ambur: Hea sõbra kiindumusega saad kõigest läbi. Sõltuvalt teie suhte olukorrast ei pruugi te end mugavalt tunda, kui avaldate oma isikliku elu keerukust oma kallimale. Proovige oma varbad vette kasta, et näha, kui kaugele teie ja teie partner koos jõuate.

Kaljukits : Olge optimistlik, kuna teie karisma ja atraktiivsus kumavad täna igas suhtluses läbi ning võite leida armastuse töökohal. Kui inimesed on teie ümber, tajuvad nad kohe teie isiksust, tugevaid külgi ja erilisi omadusi. Võite pidada end õnnelikuks, et olete korraga inimestes nii palju huvi äratanud, ja see võib teid isegi oma hingesugulaseni viia.

Veevalaja: Endale keskendumine on pärast pausi hädavajalik. Kuigi see võib aidata teie valu leevendada, kui teie endine näeb, kui palju olete paranenud, ei puuduta see teda. Tema reaktsiooni pole mõtet ette kujutada. Ärge unustage tõsiasja, et soovite seda nii väga, sest see puudutab teid ja teie isiklikku arengut. Seetõttu unustage minevik ja keskenduge enda parandamisele.

Kalad: Uskuge oma oskustesse ja võimetesse. Olge teadlik enda väärtusest ja põhjustest, mis muudavad teid nii ihaldusväärseks saagiks. Andke endale luba armastada ennast täielikult, seestpoolt väljapoole ning väärtustada oma aega ja piire kõrgelt.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope