Armastuse ja suhte horoskoop 15.01.2023.


Jäär: Täna on hea päev kasutada ära romantiliste võimaluste kergust. Selline positiivne märk näitab, et teete edusamme õiges suunas. Teie optimistlik suhtumine tasub end ära ja teie kaaslane naudib selgelt teie läheduses olemist. Peaksite alati püüdma käituda meeldivalt ja kohtlema partnerit väärikalt.

Sõnn: Kui kuulete partnerit oma pettumusi välja ütlemas, võite tunda end segaduses. Te mõlemad teate, et teie suhte kohta on üksikasju, mida eelistaksite endale jätta, seega vältige erinevuste lahendamiseks kellegi teise kaasamist. Rakenda selles olukorras tarkust ja kriitilist mõtlemist. Võtke omaks õppimishoiak, sest õppida on palju.

 

Kaksikud: Tööl valitseb armastus ja kirg, mistõttu on see ideaalne hetk töökaaslasega sügavamate suhete arendamiseks. Avastate, et teil on palju ühiseid ideaale ning teie arutelud poliitika ja filosoofia üle täiendavad üksteist üsna hästi. Lõbutsege ja ärge kartke selle inimesega oma arvamusi jagada ja sa ei kahetse seda.

 

Vähk: Sul on selgem pilt sellest, millega sa täna tegeleda tahad. Selle soovi väljendamine on eeliseks. Kui olete praegu partnerluses, pidage meeles, et teil on õigus kutsuda oma partnerit üles rohkem tegevustes kaasa lööma. Kui olete vallaline, võib täna teie teele tulla keegi, kes teid täielikult toetab.Ta rõõmustab teid ja aitab teil edu saavutada.

 

Lõvi: Võimalik, et täna avastad end oma partnerile rutakalt vastamas, kujundamata täielikult ühtset ideed või kaalumata oma sõnade tagajärgi. Võimalik, et te ei suuda otsustada, kas peaksite vaikima või võtma vestlustes kindlama ja aktiivsema hoiaku. Peate leidma kesktee, kus need kaks võivad harmoonias eksisteerida.

 

Neitsi: Kui soovite oma praegust suhet tugevamaks muuta, peate parandama seda, kuidas te omavahel räägite. Teil on kombeks pigem jutlustada kui oma seisukohta mõistlikul viisil,suhtlemise ajal väljendada. Teie partner võib seda pidada frustreerivaks ja see võib viia tema enesehinnangu languseni. Järgmine kord, kui oma partneriga vestlete, proovige jääda hetkesse.

 

Kaalud: Võtke hoiatusmärke tõsiselt ja tegutsege otsustavalt, kui miski ei tundu õige. Ole kindel oma armastuse tõekspidamistes. Võib-olla kahtlete oma ideaalides,minevikus tehtud möönduste tõttu. Uurige toimunud nihkeid ja tehke kindlaks, kuidas võiksite viia oma püüdlused kooskõlla oma südamesoovidega. Ebaviisakas või edev olemisel pole pühendunud partnerluses kohta.

 

Skorpion: Ära ole oma kogemuste vang,selle asemel leidke uus viis oma mõtete jagamiseks. Mis puutub teie praegusesse suhetesse, siis peaksite astuma sammu tagasi ja uurima, miks tunnete end minevikus lõksus olevat, kui avastate eelnevaid tundeid. Armastuse osas võite ehk kogeda tohutut pöördepunkti. Täiustage ennast, õppides, kuidas paremini toimida.

 

Ambur: Oma vaimsuse uurimine on suurepärane viis suhte tervendamiseks. Võimalik, et teie ja teie kaaslane igatsete mõlemad sügavamat vaimset sidet, kuid ei suuda ühisele teekonnale pühenduda. Lihtsalt tehke seda ise. Eeskuju näitamine võib olla suurepärane viis oma partneriga uue harjumuse loomiseks ja anda aega soovida seda, mis teie elu edasi viib.

 

Kaljukits: Oled pigem praeguses hetkes

aga peaksid juba hakkama mõtlema edasi, kaugemas perspektiivis. Nüüdsest hakka oma armuelus vastutust võtma. Vaatamata takistustele peaksite oma romantilist elu edasi lükkama. Tehke plaane oma romantilise tuleviku jaoks, et tagada selle edu. Selgete, saavutatavate ja vastastikku kasulike eesmärkide seadmine oma suhtele võib olla üsna kasulik.

 

Veevalaja: Vali hoolikalt, kellel lased oma ressursse kulutada. Armastuse puhul on sisetundega kaasas käimine olulisem kui asjade loogiline väljamõtlemine. Ärge kõhelge küsimast suhte hetkeseisu, kui te pole selle staatuses selgusele jõudnud. Peate selle teabe välja selgitama, et vältida ebamugavat olukorda, kus käitute nii, nagu oleksite suhtes, kui te seda ei ole.

 

Kalad: Andke tänane hoog oma romantilise elu täiustamiseks ja uute võimaluste avastamiseks. Kui olete praegu vallaline, peaksite oma sõpradega väikese ekskursiooni tegema ja potentsiaalsete partnerite suhtes silmad lahti hoidma. Kui suhtute oma suhtesse tõsiselt, võib olla tore teha oma väljavalitule romantiline kingitus. Selle tulemusena ilmub tema näole rõõmus ilme.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope