Armastuse ja suhte horoskoop 15.01.2024.


Jäär: Muutuste tuuled võivad taaselustada kadunud sideme või viia teid uue suhtluse poole. Kuid pidage meeles, et armastus nõuab aega ja kannatlikkust. Ärge unustage protsessi kalliks pidada ja mitte kiirustada. Pidage meeles, et armastus, nagu elu, on teekond, mitte sihtkoht. Toitke oma emotsionaalseid sidemeid, sest need võivad sillutada teed suuremale rahulolule ja rõõmule.

Sõnn: Armastus täidab õhu, kui Veenus kiirgab soodsaid vibratsioone. Vallalised, teie vastupandamatu sarm võib teid täna huvitava kohtumise poole juhtida. Need, kes on pühendunud suhtes, värskendavad suhteid soojuse ja kaastundega, veetke koos kvaliteetaega. Empaatia võib tugevdada sidemeid ja luua aluse sügavale mõistmisele. Tõeline armastus seisneb sügavas ühenduses ja mitte pealiskaudses säras.

Kaksikud: Intellektuaalselt stimuleerituna arenete hästi, kui suhtlus teie armuelus täna süveneb. Võiksite koos partner uurida ühiseid huve, mis on olnud tagaplaanil. Vallalised, enesekindluse kasv võib viia vestluse alustamiseni mõne erilise inimesega, kellele olete silma jäänud. Igal juhul võib olla üllatusi, hoidke avatud meelt ja pidage meeles, et aus suhtlemine on kõigi suurepäraste suhete alus.

Vähk: Te tunnete soovi avaldada oma sügavaid emotsioone kallimale. Täna on selleks fantastiline päev. Rääkige kindlasti oma tunnetest siiralt ja empaatiliselt. See mitte ainult ei paranda teie kahe vahelist sidet, vaid parandab ka mõningaid minevikuhaavu. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegagi, kes tekitab teis sügavaid tundeid. Jääge võimalustele avatuks.

Lõvi: Armastuse vallas on teie kaasasündinud karisma ja enesekindlus väga atraktiivsed. Väljendage oma tundeid partnerile selgelt ja kirglikult. Kui olete vallaline, võib tänane päev tuua teie teele üllatavaid sidemeid. Julge samm armastuse väljendamise suunas võib olla muutlik, nii et usaldage oma südant ja väljendage oma tõelisi tundeid.

Neitsi: Suhted on täna kesksel kohal. Uued arusaamad teie armuelust võivad teid üllatada. Taastage side oma kallimaga väikeste heategude ja hoolitsusega. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegagi, kes teile huvi pakub. Ärge kartke teha esimene samm. Kannatlikkus on voorus, ärge unustage lasta asjadel loomulikult areneda ning hoidke avatud ja ausat suhtlust oma partneri või potentsiaalse armastushuviga.

Kaalud: Armuasjades võite täna tunda tõmmet romantiliste seotuste poole. Eriline side võib areneda kellegagi, kelle vastu olete tundnud huvi. See inimene võib pakkuda teile soovitud tasakaalu. Rääkige oma tunnetest, kartmata tagasilükkamist. Suhted vajavad tööd, kuid need on väärt ettevõtmised, eriti teie jaoks, sest teil on sügav arusaam tasakaalust.

Skorpion: Suhted on täna kesksel kohal. Võtke aega oma lähedastega ühenduse loomiseks või kohtuge romantilise partneriga. Süvendage sidemeid, väljendades end siiralt, mis võib tuua ootamatult meeldivaid üllatusi. Vallaliste jaoks võib juhuslik kohtumine tähendada ilusa suhte algust. Pidage meeles, et tõeline armastus võib nõuda ohvreid ja palju kannatlikkust, kuid tulemus võib olla uskumatult rahuldustpakkuv.

Ambur: Teie tuline spontaanne vaim ihkab, dünaamiliste suhete järele. Tänane päev võib tuua väljakutseid, mis aitavad suhteid luua. Ärge hoiduge vestlustest, see võib teid oma partneriga lähedasemaks muuta. Kui olete vallaline, võite täna kohtuda huvitava, potentsiaalse partneriga. Seega olge valvel ja avatud teid ümbritsevale maailmale.

Kaljukits: Võtke juba täna omaks koostöövaim, kuna see võib hõlbustada teie suhtlemist oma lähedastega. Kuulake kaastundliku südamega ja vastake õrnalt. Võite avastada, et teie partner hindab teie pehmemat poolt. Kui olete vallaline, olge valmis kohtuma kellegagi, kes võib teie soove aktsepteerida , kuid pidage meeles, et nautige teekonda kiirustamata.

Veevalaja: Teie intuitiivne pool on täna eriti tugev ja aitab teil paremini mõista nii enda kui ka partneri emotsionaalseid vajadusi. Olge avatud ja valmis oma lähedastega sügavamateks vestlusteks. Isegi, kui see on raske, võib see kaasa tuua tugevamad sidemed ja suurema mõistmise. Vallalised, täna võib olla päev, mil teete esimese sammu kellegi poole, kes on teile silma jäänud. Armastus soosib julgeid.

Kalad: Armastus ja romantika võivad olla päeva tipphetked. Kui Veenus särab eredalt, võite oodata sügavamaid sidemeid, kellegagi teie minevikust. Vallalised võivad kohata kedagi, ootamatus kohas, nii et hoidke silmad lahti. Näidake oma kallimale, kui palju te teda väärtustate, võib-olla väikeste žestide kaudu. Võite omakorda oodata tema sooja vastukaja. Tänane päev võib osutuda lihtsalt emotsionaalseks päevaks.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope