Armastuse ja suhte horoskoop 15.02.2023.


Jäär: Võib-olla tunnete end täna pisut impulsiivsena. Kuid see pole tingimata halb! Oled täis energiat ja entusiasmi ning sinu lähedased saavad sinu positiivsest suhtumisest, hea meelega kasu. Lihtsalt olge ettevaatlik, et mitte üle pingutada. Püüdke suunata oma innukus millekski produktiivseks ja rahuldust pakkuvaks. Veenduge, et hoolitsete oma füüsiliste, emotsionaalsete ja vaimsete vajaduste eest.

Sõnn: Kui oled suhtes, lähevad asjad hästi. Teie partner on toetav ja abivalmis ning töötate koos ühise eesmärgi nimel. Jätkake head suhtlust ja koostööd ning suudate ületada kõik takistused. Kui olete vallaline, hoidke silmad lahti ja ärge kartke läheneda kellelegi, keda peate atraktiivseks. Võimalik on lõbus ja romantiline side.

 

Kaksikud: Kui oled vallaline, naudid oma vabadust ja kohtud uute inimestega. Kuid võite tunda end ka pisut rahutuna, nagu oleks midagi puudu. Hoidke oma valikud avatud ja ärge kiirustage millegagi. Kui olete pühendunud, võib teie partner olla valmis proovima midagi uut, seega üllatage teda kindlasti põneva kohtinguga või planeerige koos lõbus tegevus. Hoidke asju värskena, uurides koos erinevaid võimalusi!

 

Vähk: Võib-olla tunnete end täna mahajäetuna. Kuid ärge muretsege, lootust on! Asjad hakkavad armastuse osakonnas laabuma. On aeg minevikust lahti lasta ja vaadata helgema tuleviku poole! Kui oled vallaline, võid väga peagi kohtuda kellegi erilisega ning kui oled juba suhtes, siis on tõenäoline, et side sinu ja partneri vahel hakkab süvenema.

 

Lõvi: Näidake oma partnerile, kui palju te hoolite, tehes tema heaks midagi erilist. Olgu selleks romantiline õhtusöök, üllatuskingitus või lihtsalt suudlus ja kallistus – saate tema päeva muuta ja sellega tugevdada oma sidet. Jagage oma tundeid, mõtteid ja muresid. See aitab luua tugevama suhte. Kui olete vallaline, ärge kartke end väljendada kellelegi, kellest olete huvitatud. Väike flirt ei tee paha.

 

Neitsi: Täna on suurepärane päev impulsiivseks tegutsemiseks ja hetkest rõõmu tundmiseks. Kui arvate, et teie romantiline suhe on muutunud hapraks, on nüüd aeg proovida midagi uut. Võtke ette ja katsetage koos midagi põnevat, mida te pole kunagi varem teinud. Peaasi on see, et veedate koos aega, olgu see siis uues restoranis või eksprompt-reisil.

 

Kaalud: Täna on oluline pöörata tähelepanu oma suhtlusstiilile. Kui olete enesekindel ja domineeriv, võib see raskendada teie partneril end väljendada ja tunda end ära kuulatud. Sügavama sideme loomiseks oma kallimaga peate töötama selle nimel, et olla oma suhtluses tähelepanelikum ja arvestavam. See tähendab, et kuulate rohkem kui räägite ja olete kuulamisele avatud.

 

Skorpion: Täna on hea päev oma emotsionaalsete vajaduste mõistmiseks. Teil on sageli tugev iseseisvustunne, kuid see võib mõnikord põhjustada üksindus- ja eraldatuse tunnet. Selle vältimiseks peate tegema jõupingutusi, et olla haavatavam ning avama oma tundeid ja emotsioone partneriga. See aitab vältida suhetes arusaamatusi ja konflikte.

 

Ambur: Teie romantiline elu saab taaselustava tõuke! Keegi, kes jagab teie elurõõmu ja seiklustunnet, tõmbab loomulikult teie poole. Sulle meeldib olla koos kellegagi, kes jagab sinu seiklus- ja reisikirge. Nüüd on õige hetk teha seda, mida süda käsib . Aktsepteerige tundmatut ja laske oma armunud poolel esile kerkida.

 

Kaljukits: Võite täna tunda end rahulikumalt, võttes romantilisi riske. Kui olete oodanud õiget aega, et kellegi uuega alustada, on see aeg käes. Näib, et soovite partnerit, kes on usaldusväärne, küps ja suudab teie hõivatud ajakavaga sammu pidada. Ärge kunagi sulgege end uute kogemuste ees,selle asemel olge avatud meelega ja kasutage ära kõik juhused, mis ette tulevad.

 

Veevalaja: Ärge kartke end avada ja riskige armastuse otsimisel tagasilükkamisega. Need, kes on paaris, peaksid suunama oma tähelepanu ja energia oma partneri arengusse ja muutumisse ning ärgitama oma partnerit oma silmaringi avardama. Kui olete mõlemad valmis proovima uusi asju ja paarina arenema, on nüüd aeg viia oma side tõesti järgmisele tasemele.

 

Kalad: Järgige oma südame juhiseid ja olge vastuvõtlik mis tahes tähenduslike suhete suhtes, mis võivad esile tulla. Aktsepteerige tundmatut ja uskuge endasse. Pühendunud suhetes olevad inimesed peaksid eelistama oma emotsionaalse sideme tugevdamist üksteisega. Andke oma kaaslasele edasi oma sisemised mõtted ja aistingud. Nüüd on õige hetk oma partnerisse sügavamalt investeerida ja oma sidet tugevdada.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope