Armastuse ja suhte horoskoop 15.02.2024.


Jäär: Täna tundke enda ümber armastuse soojust. Kuigi võite igatseda kedagi, kellega romantilisi hetki jagada, ärge unustage, et armastus on piiritu ja seda võib leida kõige kummalisemast kohast. Pühendunud suhtes inimesed peaksid hindama neid ümbritsevat armastust ja olema kindlad, et paarina oleks neil kõik, mis on vajalik iga tormi üleelamiseks.

Sõnn: Kuigi distants võib teid partnerist eemale hoida, julgustavad kosmilised energiad tegutsema. Võtke ühendust armsamaga või sugulashingedega, kellega olete kontakti kaotanud. Lühisõnum või telefonikõne võib leegi uuesti süüdata või luua uue sideme. Tähistage armastuse potentsiaali, olgu selleks siis juhuslik kohtumine või ootamatu link Internetis. Suhtes olevatele inimestele on tänane päev peen meeldetuletus oma partneri hindamiseks ja lõhe kaotamisest, kui see on olemas.

Kaksikud: Täna võite kogeda kerget erutust või rahulolematust. Selle juured võivad olla eelmiste suhete lahendamata konfliktid. Sellegipoolest ärge laske sellel end heidutada. Avatud suhtlus on nende pingete lahendus. Jätkake ja lahendage kõik probleemid partneriga või enda sees. Ärge unustage, et enda ja oma soovide tundmine on sama oluline, kui teiste mõistmine.

Vähk: Täna on päev, mil võite hakata mõtlema armastuse ja ühilduvuse probleemidele. Kohtumine potentsiaalse partneriga, kellel on teiega ühised sügavad vaimsed või poliitilised tõekspidamised, võib olla nii õnnistus kui ka needus. Kuigi see võib kaasa tuua sügava seose ja mõistmise, võib ka põhjustada tuliseid vaidlusi. Võtke vastu võimalus suhelda kellegagi, kes jagab teie sügavaimaid veendumusi, kuid olge valmis kuulama ja kaaluma alternatiivseid arvamusi.

Lõvi: Tänane kosmiline joondumine aitab teil ületada takistusi teie armuelus. Kuigi delikaatsete teemade arutamine võib olla hirmutav, võib see põhjustada ettenägematuid läbimurdeid. Hüpake nendesse vestlustesse, mida olete vältinud. Olenemata sellest, kas see on teie vajaduste paljastamine või eesmärkide täpsustamine, võib teie avatus viia eduka suhteni. Usaldage ausust, mis aitab teil leida armastuse.

Neitsi: Täna olete oma armuelus otsustavas punktis. Tähed viitavad suurele valikule, mis teid ees ootab. Võib-olla olete sattunud lummavasse dilemmasse, milleks on valik kahe imetlusväärsete omadustega potentsiaali vahel, mis tõmbab teie südant. See on aeg mõelda põhjalikult selle üle, mida te suhtest tegelikult tahate. Kuigi paljude kosilaste olemasolu võib tunduda põnev, on selgus hädavajalik.

Kaalud: Teie armastusehuvi tugevneb täna. Kuigi vastuste ja seoste otsimine on normaalne, ärge unustage, et teie uudishimu tuleks kombineerida avatusega. Selle asemel, et iga potentsiaalse vaste üle mõelda, lubage endal olla spontaanne. Armastus on alati ootamatu. Tehke asju, mis teid õnnelikuks teevad. Võite lihtsalt kohata kedagi, kes varastab teie südame. Usaldage protsessi ja loobuge vajadusest analüüsida iga detaili.

Skorpion: Täna aktsepteerige armastust enda ümber – romantilist ja perekondlikku. Veetke aega pereliikmetega, naer ja soojus noorendavad teie hinge. Nende seltskonnas tunnete end uuenenuna ja valmis astuma maailma vastu armastust täis südamega. Kui teie hingesugulane pole veel teie kõrval, uskuge, et universum on loonud teie jaoks soodsa tähtede asetuse. Kasutage seda aega oma suhete tugevdamiseks pere ja sõpradega.

Ambur: Täna võite intensiivsemalt tunnetada vajadust seltskonna järele. Kuid tänane tähtede seis soovitab teil vaadata oma praegusest olukorrast kaugemale ja võtta omaks uus vaatenurk. Kui väärarusaamad on teie varasemaid suhteid rikkunud, on nüüd aeg mõistmist otsida. Minge kaugemale pealiskaudsetest suhtlustest ja proovige mõista ennast ja oma potentsiaalseid partnereid. Ärge laske kibestumisel ega pahameel oma südames elada. Tehke aktiivseid samme armastuse ja usalduse arendamiseks.

Kaljukits: Salapära hoidmine võis minevikus olla tõhus, kuid nüüd võib see takistada teil tõelisi suhteid loomast. Laske see saladus välja, kui teil on midagi varjata, olgu see siis teie mineviku või tunnete kohta. Läbipaistvus võib avada uksed tähendusrikkamatele suhetele ja tõelisele suhtlusele. Laske endal olla haavatav ja inimestel end näha sellisena, nagu te olete.

Veevalaja: Täna võite tunda sisemist tungi kellegi teise hinge poole sirutada. Võtke see soov vastu ja see juhatab teid ennastsalgava armastuse poole. Võib-olla on teie lähedane inimene, kes vajab abi ja tema vaikne palve tõmbab teie südant. Usaldage oma sisetunnet ja sirutage käed, isegi kui seda ei paluta. Teie lahkus ja armastus võivad luua ühenduse. Jääge avatuks teid ümbritsevale maagiale.

Kalad: Täna võite te kõikuda seltskonnahimu ja üksiolemise soovi vahel. Kuigi esitlete maailmale võluvat ja tervitatavat välisilmet on võimalike partnerite suhtes tunda kriitikat. Siiski on oluline märgata neid sisemisi konflikte, lubamata neil teie suhteid varjutada. Armastage ennast ja uskuge, et on olemas inimene, kes armastab teie ainulaadsust.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope