Armastuse ja suhte horoskoop 15.03.2023.


Jäär: Täna võite saada võimaluse veeta aega kellegagi, keda olete pikka aega hinnanud ja otsinud võimalust lähenemiseks.Ootamatu kingitus, sinule tähtsalt inimeselt,paneb sind tõenäoliselt naeratama. Teie võime asju hästi analüüsida annab teile tõenäoliselt palju komplimente.Kui olete vallaline, olge potentsiaalsete armusuhete osas ettevaatlik. Võite täna valmistada oma võimalikule kallimale pettumuse, kuid ärge heituge vaid lubage endale toredaid tegevusi koos ja liikuge suhtes uuele tasandile. Võite plaaneerida ühist reisi eksootilisele maale.

Sõnn: Tundlike asjade ja suurte otsuste tegemisel peaksite olema täna ettevaatlik. Teie partner võib olla toeks ja abiks ning teil võib tekkida ühine,romantiline huvi suhet edasi arendada.Tegelege koos sportlike tegevustega või füüsise arendamisega, see annab teile ka hingejõudu ja edu edasi pürgimiseks.Suure tõenäosusega võivad vallalised kohtuda kellegi erilisega, mis toob ellu uut energiat ja annab võimaluse avastada armumaagia.

Kaksikud: Täna võite leida viise, kuidas luua oma armastatuga tugevam side.Tundlike asjadega tegelemisel ja suurte otsuste langetamisel peaksite olema ettevaatlik. Teie partner võib täna olla toeks ja abiks. Teil võib tekkida võimalus hoida häid suhteid inimestega, kes teid inspireerivad ja annavad uusi võimalusi enesearenguks.Võite ette võtta teekonna, et kellegagi kohtuda, millest võib tekkida uus suhe.

Vähk: Tundub, et see päev ei ole eriti hea. Partneri minevik võib täna panna sind tundma end ebakindlalt. Sinu ego võib sinu ja armastatu vahel luua pinnase vääritimõistmiseks.Sõpradega reisimine võib anda teile võimaluse puhata ja kvaliteetaega veeta. Kõik tundub olevat korras, kuid väikesed terviseprobleemid võivad teid täna häirida. Mõned lahkarvamused armastatuga võivad samuti põhjustada vaimset stressi. Peaksite jääma rahulikuks ja keskenduma oma vaimse tervise parandamisele.

Lõvi: Tuleb hea päev. Teie partner võib näidata kiindumust suure romantilise žestiga ja austada teie saavutusi töörindel, korraldades üllatuspeo.

Päev võib olla pisut kirglik, kuid võite leida võimaluse takistuste ületamiseks ja täiusliku strateegia loomiseks. Armastuslinnud võivad tunda end sügavalt armununa ja mõelda edasi liikumisele ja sõlmida püsisuhe. Kõik näib olevat sünkroonis, kuid kodus võib tekkida probleeme.

 

Neitsi: See on armastuse rinde jaoks mõõdukas päev. Võite tunda end praegusest suhtest kurnatuna ja mõelda sellele, et te seda enam ei venita. On aeg kuulata oma sisehääli ja liikuda õnne poole.Sulle olulised inimesed võivad avaldada sinu vastu arvamust ja üritada sind maha teha, sa lihtsalt liigu edasi ja väldi konflikte või suulist vaidlust. See võib teile peagi tasu tuua. Kodurindel võib teil olla segane päev. Tundub, et kõik on okei, kuid võivad ilmneda mõned suhteprobleemid.

 

Kaalud: Armuelu stabiilsena hoidmiseks peaksite õppima oma mineviku vigadest. Teie partner võib teile isekatel motiividel haiget teha. Ärge tundke end selle pärast halvasti, sest teie partner võib varsti teie väärtusest aru saada, olge lihtsalt tema vastu lahke.Üldiselt on soodne päev, saate näidata oma oskusi ja teha tööl midagi loomingulist, mis äratab tähelepanu ja huvi ka vastassugupooles.Sul võib täna olla lihtne oma armsama tähelepanu tõmmata ja leida suhtes, uus hingamine.

 

Skorpion: Kui olete vallaline, võib keegi teid täna märgata ja püüda teie poole pöörduda. See on soodne päev, et jagada armastatuga oma tõelisi tundeid ja viia praegune suhe järgmisele tasemele.See on hea päev,et nautida reisi oma lähedastega või osta kalleid dekoratiivesemeid ja kostitada oma armsamat kingituste ja lilledega. Tunnete end hästi ja leiate viise, kuidas hoida end rahulikuna, aktiivsena ja loomingulisena.

 

Ambur: Teie fantaasiad võivad täna tõeks saada. Romantiline õhtu on kavas. Mõned suured otsused, mida täna vastu võtate, võivad viia teie suhte uues suunas.Armuelu tundub stabiilne ja võite tunda end oma praeguses suhtes kindlalt. Mõned võivad mõelda oma partnerluse osas selgete otsuse tegemisele.Püüdke vältida reisimist, kui see pole tõesti oluline. Regulaarne hommikune jalutuskäik võib teie vaimu ja keha laadida ja anda uut motivatsiooni.

 

Kaljukits: Armupartneriga tülitsemine võib täna suhetes probleeme tekitada, nii et hoidke end rahulikuna. Päev pole teie armuelu jaoks hea, seega ärge tehke õhtust plaani. Lühike reis armsamaga võib värskendada ja täita teid uuesti positiivsuse ja põnevusega. Kui ka kõik tundub näiliselt olevat korras, olge ettevaatlik, mõned suhteprobleemid võivad suureneda. Teie meel võib olla hõivatud kahtlustega teie partneri või praeguse suhte osas.

 

Veevalaja: Armastus on tänase päeva õhkkond. Pühendunud paarid võivad nautida tegevusi õues või planeerida reisi romantilisse sihtkohta. Vallalised võivad kohtuda kellegagi, keda nad kõige enam imetlevad.

Tundub suurepärane päev olevat,võite võtta töölt vaba päeva ja minna lühikesele reisile kallimaga. Veetke aega inimestega, keda te kõige rohkem armastate. Kodus võite koos partneriga planeerida koosviibimist ja olla hõivatud korralduste, kodukaunistamise ja muuga.Tunnete end emotsionaalselt tugevana ja stabiilsena.

 

Kalad: Armunud soovivad täna rohkem koos olla. Abielupaarid võivad mõelda oma armastussideme tähistamisele, tehes täna midagi põnevat. Vallalised võivad leida kellegi tutvumissaitide kaudu.Võite tunda end kogu päeva energilise ja aktiivsena ning keskenduda mahajäämuste kõrvaldamisele. Reis armastatu või pereliikmetega võib sind rõõmu ja põnevusega täita. Võid täna kogeda positiivsuse tõusu. Pühendunud paarid võivad tunda end sügavalt armunud ja proovida oma sidet tugevdada. Pereliikmed võivad teie unistusi toetada ja abikätt pakkuda.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope