Armastuse ja suhte horoskoop 15.03.2024.


Jäär: Täna on väga hea aeg vanade sõpradega taaskohtumiseks, mis annab päevale ootamatu hõngu. Ärge sulgege oma südant nendel ettenägematutel kohtumistel. Olgu see lihtsalt kokkusattumus või ootamatu sõnum veebis, hoidke rõõmu nendest hetkedest. Kui vaatate pinnast kaugemale, võite oma tuttavatest sidemetest leida potentsiaalse romantika, mis on teid alati oodanud.

 

Sõnn: Täites mitmeid kohustusi, ärge unustage, et teie pereringis on armastuse väljavaated tärkamas. Isegi kui teie romantilised seiklused on ajutiselt ootele pandud, on oluline olla emotsionaalse abiga, inimeste jaoks olemas, kellest hoolite. Võite olla väga südantsoojendav kaaslane kellelegi, kes on hädas. Hoolitsedes oma peresidemete eest, proovige mitte jätta kasutamata võimalust luua uus suhe.

 

Kaksikud: Võite kogeda maailma, sealhulgas potentsiaalsete partnerite tundmaõppimiseks. Kulutage aega mõtisklemiseks. Kasutage seda enda, kui inimese tundmaõppimiseks. Tehke eraldatusest võimalus end laadida ja oma prioriteedid paika panna. Sotsiaalsete sidemete taastamisel õpite ennast paremini tundma ning toote oma vestlustesse rikkama eesmärgitunde ja enesehinnangu.

 

Vähk: Olge täna oma armuelu suhtes ettevaatlik. Võimalik partner võib tekitada väikese eksiarvamuse. Sellest hoolimata ei tohiks te lasta sellel olla põhjus, miks te lõpetate armastuse otsimise. Suhtlemise takistuse asemel, pidage seda avameelse ja läbipaistva arutelu võimaluseks. Olge avatud erimeelsuste lahendamisele. Võite aru saada, takistus on tee tugevama sideme juurde. Uskuge protsessi ja oodake.

 

Lõvi: Teie seltskondlik elu on täna edukas. Nautige teile tulevate kutsete tulva, sest sõpradega jagatud kogemused tugevdavad teie sidemeid. Täna ümbritsevad teid kaunid ka inspireerivad hetked, mida tasub säilitada. Nautige koos veedetud aega, olgu selleks siis romantiline õhtu või pidu koos sõpradega. Sotsiaalne energia võib olla teie tänase suhte edu võti.

 

Neitsi: Nautige täna tehnoloogiamaailma sukeldudes, avastamise põnevust. Vallalised süüvige uusimatesse kohtingu portaalidesse ja laske oma uudishimul ennast juhtida. Võib-olla kohtate mõnda intrigeerivat persooni, kes hakkab silma või ärgitab põnevaid vestlusi.Kindlasti on hea aeg kohtuda sõprade või potentsiaalse partneriga. Pidage meeles, et peaksite oma virtuaalsed seiklused segama reaalse maailmaga.

 

Kaalud: Hoolimata teie siirast iseloomust, võib teile meeldiva inimesega suhte loomisel, ette tulla mõningaid väljakutseid. Ärge kaotage lootust. Kasutage seda perioodi enesehindamiseks ja selle väljaselgitamiseks, mida te tegelikult tahate ja vajate. Mõelge sellele, mida te inimeses otsite ja ärge kartke ebatavalisi kohtumisi. Suhelge inimestega ja looge tugev ring.

 

Skorpion: Teie ausus ja lojaalsus võivad äratada erilise inimese tähelepanu. Teie ehtne olemisviis tõmbab tähelepanu ja võite avastada, et teist on saamas kellegile tähtis isiksus ja oluline on suhtlus viia järgmisele tasemele. Kuigi tal ei pruugi olla sõnu oma tunnete väljendamiseks, tunnete tõenäoliselt tema tunnustust ja kiindumust oma instinktide kaudu.

 

Ambur: Teie suhtes võib uuesti esile kerkida kirg ja lähedus. Mesinädalate faas võib korduda ja seekord toob see endaga kaasa õndsuse ja romantika tunde. Kasutage seda aega oma sideme tugevdamiseks partneriga, jagades oma mõtteid ja tundeid. Valage oma südant ja meelt, paljastades oma püüdlused, unistused ja mured. Looge koos romantikat, see tugevdab veelgi teievahelist sidet.

 

Kaljukits: Täna annab universum teile tõuke, et taaselustada teie sõprus vana kaaslasega. Sõber, kellega olete lubanud igavesti kohtuda? Kohtuge juba täna. Ta võib teie vastust pingsalt oodata. Vallalised, anduge hetkele ja otsustage saata sõnum väljavalitule või minna üllatuskohtumisele. Armastus pole ainult see, mida otsite, seega hoidke oma süda ja meel avatuna. See võib tähistada millegi võluva algust.

 

Veevalaja: Täna on ülioluline olla läbipaistev romantiliste väljavaadetega. Kui teil on olnud tervisega seotud või emotsionaalse stressiga seotud probleeme on nüüd aeg end avada ja neist rääkida. Aususega teenite usalduse, kuna see on teie tulevaste sidemete aluseks. Võtke ühendust isegi kõige raskematel aegadel ja veenduge, et teie armastus on hästi informeeritud. Ta mõistab teie haavatavust.

 

Kalad: Kui tunnete end ummikus või pole kindel, kuidas teie ja partneri vahel asju värskena hoida, võiksite oma armsamale muljet avaldada. Täiuslikkuse rõhutamise asemel mõelge sellele, kes te tegelikult olete ja mis side teil juba on. Suurimad teod on need, mis tulenevad sellest, et olete teie ise ja armastate oma partnerit sellisena, nagu ta on.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope