Armastuse ja suhte horoskoop 15.04.2023.


Jäär: Tänane tähtede seis toetab sind, tähenduslike suhteeesmärkide seadmisel. Olenemata sellest, kas olete pikaajalises pühendunud suhtes või alles alustate uut romantikat, võtke aega, et mõelda mida soovite oma armuelus saavutada. Kas otsite emotsionaalset lähedust, ühiseid väärtusi või sügavat seotuse tunnet? Soovite ehk ehitada koos tulevikku, näiteks luua perekonda või alustada suurejoonelist seiklust?

 

Sõnn: Seadke oma armuelus esikohale austus. Suhtle kindlasti lugupidavalt, isegi kui arutad erimeelsusi või konflikte. Vältige karme sõnu või lugupidamatut käitumist, mis võivad kahjustada teie suhte usaldust ja harmooniat. Kui tunnete, et teie partner ei kohtle teid väärilise austusega, rääkige temaga avatud ja ausalt, et väljendada oma muret ja leida koos lahendus.

 

Kaksikud: Näidake üles tõelist huvi oma partneri unistuste, eesmärkide ja väljakutsete vastu. Paku oma abi ja julgustust ning ole kohal, et tähistada tema õnnestumisi ja pakkuda lohutust rasketel aegadel. Väike julgustamine võib aidata teie partneril tunda end armastatuna ja motiveerituna oma kirgede poole püüdlema. See aitab teil mõlemal luua tugeva aluse pikaajaliseks suhteks.

 

Vähk: Teie loominguline väljendus ei muuda teid mitte ainult enesekindlamaks ja rahulolevamaks, vaid tõmbab ka teisi teie poole. Armastust otsivate vallaliste jaoks näitavad tähed, et teie teed võivad täna ristuda kellegi erilisega. Kui olete pühendunud suhtes, võib teie loovus ja sensuaalsus tuua värske vaatenurga ning süvendada teie ja teie partneri vahelist sidet. Pöörake oma romantilistes ettevõtmistes tähelepanu pisiasjadele.

 

Lõvi: Teie suhtlusringkond toetab ja julgustab teie romantilisi ettevõtmisi. Nad võivad teile nõu anda, julgustada või isegi kohtingu kokku leppida! Kui olete juba pühendunud suhtes, pakub pere ja sõpradega aja veetmine rõõmu ja õnne. Planeerige koosviibimine ja nautige oma lähedaste seltskonda. See on suurepärane aeg pere ja sõpradega paremate sidemete loomiseks.

 

Neitsi: Sinu armuelu võtab täna emotsionaalse tooni. Leiate rõõmu oma armastuse väljendamisest, hoolitsuse ja kaastunde kaudu. Oma partnerile turvalise ja lohutava keskkonna loomine võib olla loominguline viis oma kiindumuse näitamiseks. Teie kunstiline pool võib-olla tõmmatud ka kodukaunistuse või sisekujunduse poole, kuna soovite luua sooja ja kutsuva ruumi, et teie ja teie kallim saaksite sügavamal tasandil suhelda.

 

Kaalud: Praktiline ja detailidele orienteeritud olemine on täna peamine teema. Kui väljendate oma armastust läbimõeldult ja tähendusrikkal viisil,olete teel täiuslikkuse poole ja teie tähelepanu on detailidel. Täpselt korraldatud kohtingu planeerimine, isikupärastatud kingituse loomine või isegi lihtsalt oma partnerile praktilise abi pakkumine võib olla loominguline viis oma kiindumuse näitamiseks. Laske täna oma loovusel, teie armuelus kesksel kohal olla.

 

Skorpion: Vallaliste jaoks on see päev paljutõotav. Pöörake tähelepanu sisetundele ja instinktidele, kuna need juhivad teid tõenäoliselt potentsiaalselt tähendusrikka ühenduse poole. Kui sa ei ole valmis uude suhtesse sukelduma, siis võta see aeg, et keskenduda enese eest hoolitsemisele. Tegelege tegevustega, mis pakuvad teile rõõmu ja aitavad teil luua ühenduse oma sisemaailmaga. Kui olete pühendunud suhtes, võite leida end uuesti oma partneriga sügaval tasandil.

 

Ambur: Kui teie ja teie partner, olete kogenud suhetes probleeme, võib täna olla hea päev nende lahendamiseks.Lähenege igale konfliktile tundlikult, sest päeva intensiivsus võib samuti emotsioone ja pingeid võimendada. Olge valmis kuulama avatud südamega ja püüdke pigem lahenduse,kui vastasseisu poole. Pidage meeles, et armastus nõuab kompromisse ja valmisolekut väljakutsetega koos töötada.

 

Kaljukits: Täna ärge olge oma suhetes, loomingulise väljenduse suhtes liiga jäik ega kontrolliv. Kuigi teie praktilisus ja sihikindlus on imetlusväärsed omadused, võivad need mõnikord pärssida teie võimet lahti lasta ja spontaansust omaks võtta. Luba endal olla südameasjades paindlikum ja avatum. Võtke omaks ootamatused ja laske oma loomingulisel energial end uutel ja põnevatel suundadel juhtida.

 

Veevalaja: Tänane päev võib suhtluses tuua mõningaid väljakutseid. Teil ja teie partneril võivad teatud asjades olla erinevad vaatenurgad ning oluline on läheneda nendele empaatia ja avatud meelega. Vältige liiga kangekaelset või vaidlushimulist olemist, kuna see võib teie suhetes tarbetuid pingeid tekitada. Selle asemel võtke aega, et tõeliselt kuulata oma partneri mõtteid ja tundeid ilma hinnanguteta.

 

Kalad: Tänane energia võib tuua kaasa nihke teie romantilises suhtes. Tundliku ja intuitiivse inimesena võite tajuda vastuolu oma unistava olemuse ja armuelu praktilise reaalsuse vahel. Kuid väikese pingutuse ja tähelepanelikkusega saate selles energias navigeerida ja leida tasakaalu südameasjades. Kui olete pühendunud suhtes, võite leida end tegelemas kohustuste või rahaasjadega, mis nõuavad teie tähelepanu.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope