Armastuse ja suhte horoskoop 15.04.2024.


Jäär: Hoidke oma silmad lahti uutele sidemetele, kuid olge ettevaatlik ümbritsevate kuulujuttude ja sekkumise suhtes. Usaldage oma sisetunnet ja töötage heade suhete loomise nimel. Kes teab, see võib olla armastus esimesest silmapilgust, kui olete valmis vooluga kaasa minema ja olema avatud. Otsige inimest, kes jagab teie väärtusi ja huve. Kuna sellest inimesest võib saada hea sõber, on teil temaga palju ühist.

Sõnn: Teie suhtlus ja kavatsused seoses praeguse suhtega peaksid olema selged. Kui abielu pole praegu teie plaanides, rääkige oma partnerile ausalt, kuidas te end tunnete. Suhte edenedes nautige praegust hetke ja teie vahelist muutuvat armastust. Usaldage, et teie suhe areneks ja õitseks ka siis, kui abielu ei ole esikohal.

Kaksikud: Otsige kedagi, kes suudab oma karismaatiliste omadustega teie südame võita. Kuigi võib tunduda, et tantsite teise inimese muusika saatel, leppige ettearvamatusega ja laske end kaasa haarata. Kuulake armastuse muusikat ja usaldage oma intuitsiooni, sest romantikal on imeline rütm. See võib olla nagu kõige hämmastavama asja algus.

Vähk: Täna on võimalus süüdata taas pühendumuse säde. Kasutage võimalust luua lõbus ja flirtiv õhkkond ja andke oma partnerile teada, kuidas te temasse suhtute. Olge spontaanne, tehes midagi ootamatut. Väljendage oma armastust väikeste heategude ja tänuavaldustega. Oluline on suhelda vabalt ja ausalt, sest see loob tugevama suhte, mis võib silmitsi seista mis tahes takistusega.

Lõvi: Täna võib teid haarata tunnete keeris. Pidage meeles, et armastus ei ole eesmärk; see on enesearmastuse ja isikliku kasvu kõrvalsaadus. Varasemate suhete üle järelemõtlemine on kohustuslik ja peaks olema teie jaoks õppimise allikas. Selle asemel, et olla üksindusest muserdatud, kasvatage oma sisemist õnne ja iseseisvust. Uskuge, et ideaalne partner tuleb teie juurde, kui olete selleks valmis. Püüdke mitte millessegi takerduda.

Neitsi: Ärge laske täna vihast ja pettumusest võimust võtta. Selle asemel, et lasta end ärritada, keskenduge oma meelerahu ja graatsilisuse säilitamisele. Pidage meeles, et vaidlused, kuigi need võivad hetkel olla valusad, võivad viia sügavamale empaatia ja läheduse tasemele. Kui loobute oma egost ja valite rahu, võite olla üllatunud võimalustest, mis teie kasvu ja harmooniaga kaasnevad.

Kaalud: Olge koos lähedastega ja leiate, et olete täidetud erilise õnnega ja naudite sisemist rahu. Heategevuslikele tegudele järele andes olge tähelepanelik, sest universum võib suunata teie tee selle inimese juurde, kes on mõeldud teie jaoks. Te võite olla üllatunud, kuidas teid ümbritsevad inimesed teid toetavad. Sellest võib saada teie tulevane romantiline väljavaade.

 

Skorpion: Võite olla täna melanhoolses meeleolus, kuid ärge laske sellel end inspireerida. Pidage meeles, et teie intelligentsus ja emotsionaalne sügavus muudavad teid atraktiivseks, mis on teie isiksuse olulised komponendid. Te tõmbate ligi inimest, kes neid omadusi kalliks peab. Nõustuge olema avatud uutele sidemetele, isegi kui olete introvert. Uskuge armastuse jõusse.

 

Ambur: Eeldatavasti tekib täna nostalgia varasemate suhete pärast. Kuidagi võite sattuda kokku oma vana sõbraga, kellega mõni aeg tagasi sügav side tekkis. Kuigi nostalgiaga kaasnevad positiivsed emotsioonid, olge ettevaatlik. Samuti on võimalik, et kohtumine endise partneriga toob kaasa segaseid tundeid ja ebakindlust. Selle asemel kuulake oma südant.

 

Kaljukits: Perekond võib olla toe allikas, kuid see võib viia teid ka olukordadesse, kus läheb segamini isiklik ja eraelu, mis võib põhjustada pahameelt või kibestumist. Proovige oma partneriga suhteid süvendada ja säilitada, suheldes avatud viisil ja luues usaldus. Veetke koos aega, et jagada oma tundeid ja tugevdada oma armastust.

 

Veevalaja: Teie partner võib täna tunda end pisut ebakindlalt või armukadena. Andke talle teada, et armastate teda ja olete suhtele pühendunud ning töötate usalduse taastamise nimel. Avatud, otsekohene suhtlemine on väga oluline. Öelge mida te läbi elate, ja kuulake partnerit. Läbi selle teekonna tugevdage oma suhet, õppides üksteist paremini tundma.

 

Kalad: Kogege ja nautige täna sõpradega koosolemise maagiat, kuna universum valgustab teed sotsiaalseks sidemeks. Armastus ei pruugi olla keskne teema, kuid naljakaid ja võluvaid hetki on küllaga. On aeg kohtuda uute sõpradega ja võib-olla isegi mõne inimesega, kellele olete mõelnud kui potentsiaalsele romantilisele partnerile. Looge hubane õhkkond.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope