Armastuse ja suhte horoskoop 15.05.2023.


Jäär: Tänane päev on seotud tasakaalu leidmisega oma armuelus. Võib-olla tunnete end pisut rahutuna ja impulsiivsena, kuid enne suurte otsuste tegemist on oluline tempot aeglustada ja asjad läbi mõelda. Kui olete vallaline, võite tunda end tõmmatuna kellegi poole, kes esitab teile intellektuaalse või vaimse väljakutse. Otsige sidet, mis stimuleerib nii teie südant kui ka meelt. Kui olete pühendunud suhtes, kuulake kindlasti aktiivselt oma partneri vajadusi ja väljendage ka oma soove selgelt.

 

Sõnn: Võib-olla tunnete end suhetes või uut partnerit otsides eriti enesekindlana ja võluvana. Nende jaoks, kes on vallalised, võib loomulik sarm koos maandatud olemusega muuta teid potentsiaalsete partnerite jaoks vastupandamatuks. Ärge kartke võtta juhtrolli vestluste algatamisel või kohtumiste planeerimisel – teie enesekindlus ainult suurendab teie veetlust.

Kui olete suhtes, võib see nädal tuua meeldivaid üllatusi.

 

Kaksikud: Kui oled vallaline, võid leida end valimas kahe erineva potentsiaalse partneri vahel. Oluline on võtta aega iga inimese tundmaõppimiseks, enne kui otsustate, kellega romantiliselt edasi minna. Kui olete pühendunud suhetes, on oluline, et jätkaksite oma partneriga tõhusa suhtlemise nimel tööd. Teie loomulik kalduvus muutustele võib mõnikord põhjustada teie suhetes segadust või arusaamatusi.

 

Vähk: Täna võit tunda end tavapärasest emotsionaalsemalt ja sel ajal on oluline enda eest hoolitseda. Kui olete tagasi hoidnud oma tundeid erilise inimese vastu on nüüd aeg rääkida. Ole aus selles,mida sa tahad ja vajad. Vallaliste jaoks võib see olla suurepärane aeg uute inimestega kohtumiseks ja sidemete loomiseks. See on okei, kui võtate asju rahulikult ennem, kui hakkat tõsisemat suhet kaaluma.

 

Lõvi: Tänane päev võib armastuses tuua ootamatuid üllatusi. Vallalised võivad meelitada kedagi, kes esitab neile vaimse väljakutse. See inimene võib olla pisut ebatavaline või ainulaadne, mis muudab ta teie seiklusliku poole jaoks ahvatlevaks. Pühendunud suhte jaoks võib tuua päev kaasa konflikte või lahkarvamusi oma kallimaga. Kuid kompromisside leidmine tugevdab lõpuks sidet partnerite vahel.

 

Neitsi: Praegune aeg soosib mõeldud sammude kaalumist ja oma suhete hindamist. Olete tuntud oma analüüsioskuste poolest, seega kasutage neid südameasjades hästi. Vallalised ei tohiks millegagi liigselt kiirustada. Kui olete pühendunud suhtes, olge oma partneriga aus ja rääkige,kuidas te end tunnete ja mida te temalt ootate. Ärge kartke vajadusel piire seada.

 

Kaalud: Tänane päev tuleb huvitav. Teie romantiline elu võtab pöörde paremuse poole ja tunnete, et olete tipus! Kui olete vallaline, väisake kõiki seltskondlikke sündmusi ja ärge kõhelge uute inimestega vestlust alustamast. Neile, kes on juba suhtes,võiksid arutada viimasel ajal häirinud, omavahelisi teemasid. Kõik probleemid võiks koos läbi töötada.

 

Skorpion: Täna võite tunda, et teie emotsioonid on laes ja teil võib olla raskusi suhetes enda väljendamisega. Vallaliste jaoks on see järelemõtlemise ja sisemise kasvu aeg. Nad peaksid võtma aega, et keskenduda iseendale, enne kui nad sukelduvad uutesse romantilistesse olukordadesse. Pühendunud inimesed peavad töötama selle nimel, et tasakaalustada oma vajadusi partneri vajadustega. Oluline on meeles pidada, et iga eduka suhte puhul on oluline kompromiss.

 

Ambur: Vallaliste jaoks võib see olla suurepärane aeg, et anda endale võimalus kellegi uuega – võib-olla selle inimesega, kellega oma lemmikraamatupoes või -kohvikus alati kokku puutute. Kui olete juba pühendunud suhtes, on täna ideaalne oma partneriga spontaanse seikluse kavandamiseks. Olgu selleks nädalavahetuse puhkus või kaugem reis.Hoidke romantikat elus, astudes oma mugavustsoonist välja.

 

Kaljukits: Täna on oluline ennast selgelt väljendada. Võite avastada, et teie partner on teie aususe ja avatuse suhtes vastuvõtlik, mis võib aidata suhtel õiges suunas edeneda. Vallaliste jaoks toob päev võimalusi kohtuda potentsiaalsete partneritega läbi oma töö- või igapäevatoimetuste. Kolleeg või keegi, kellega koostööd teete, võib teile silma jääda. Võtke praegu rahulikult, kuid olge avatud selle seose edasiseks uurimiseks.

 

Veevalaja: Sinu sarm ja magnetism on kõigi aegade kõrgeimal tasemel, muutes sind teistele vastupandamatuks. Tänane päev on suurepärane uute romantiliste sidemete avastamiseks ja põnevuse nautimiseks. Neile, kes on juba pühendunud suhtes, on hea aeg sädeme taastamiseks. On aeg tuua tagasi romantika ja kirg, mis võis teie suhtes puududa. Planeeri oma partnerit südamliku žestiga üllatada.

 

Kalad: Tõenäoliselt tunnete end täna tavapärasest mõtisklevamalt. See on hea aeg arutleda oma varasemate suhete üle ja mõelda, mida sa oma järgmisest partnerlusest tõeliselt tahad. Vallaliste jaoks on oluline mitte leppida vähemaga, kui sa väärid, lihtsalt sellepärast, et oled üksildane. Teie unistuste partner ootab teid, nii et hoidke avatud meelt ja südant. Kui olete pühendunud suhtes,proovige olla kannatlik, kuna täna võivad kergesti tekkida arusaamatused.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope