Armastuse ja suhte horoskoop 15.05.2024.


Jäär: Unustage kõik plaanid ja laske asjadel endani jõuda. Teil on täna fantastiline suhtumine ellu, nii et rääkige sellest lähedastele. Alustades lihtsalt uue inimesega vestlemisest, kuni millegi uue proovimiseni, astuge samm edasi ja olge siiras oma südameasjades. Seda silmas pidades, uskuge ajastusse ja olge avatud meelega. Kui teil on armastusprobleem, mille peate lahendama, siis koguge oma mõtted kokku ja töötage selle nimel.

Sõnn: Universum üritab teile täna öelda midagi konkreetset. Kohandage oma armastust uue arusaamaga. Te tahate midagi enamat, mis puudutab teid sügaval sisimas ja mis on sama palju teie hingest, kui ka vaimust. Kuid tuleb meeles pidada, et armastus nõuab sageli silmapaistvat pingutust. On aeg oma mugavustsoonist välja astuda ja otsida seda, mida soovite. Ärge kõhelge otsingut alustamast.

Kaksikud: Vaatamata kõigile väljastpoolt tulevatele nõudmistele, osutub teie suhe partneriga varjupaigaks, mis kaitseb teid probleemide eest. Teadke, et teil mõle mal on keegi, kellele saate toetuda, keegi, kes suudab teile vajalikku tuge pakkuda ja koos saate kõik hädad üle elada. Kuigi päev võib olla raske, on võimalus oma sidemeid tugevamaks muuta.

 

Vähk: Lahendamata emotsioonid võivad põhjustada segadust ja hämarust, takistades võimalikke seoseid. Kasutage seda perioodi, et sukelduda tunnete sügavu stesse enesevaatluse abil, mis loob tee taastumiseks ja kasvuks. Hinnake ebatäiuslikkust, sest see on tõelise suhte võti. Ebakindluse loori langedes, ühendab maailm teid armastusega, mis on võrreldav teie sisemise säraga.

 

Lõvi: Pidage sõpru oma tugi- ja juhendamisvõrgustikuks, sest nad võivad avada uksi romantilistele võimalustele. Üks uskumatumaid asju suhtlusringi kuulumise juures on võimalus kohtuda kelle gagi, kellega te muidu kokku ei puutuks või kui teile tutvustatakse potentsiaalset armastushuvi. Kasutage koostöö jõudu ja uurige võimalust sõlmida midagi põnevat ja uudset.

 

Neitsi: Te võite täna mõelda oma endisele partnerile. Esiplaanile võivad kerkida mälestused ja tunded minevikust, tuletades meelde järelemõtlemise vajadust. Sellegipoolest kasutage seda võimalust mõtisklemiseks ja laske lahti asjadest, mis ei toiminud, selle asemel pöörake pilk tulevikku. Keskenduge oma isiku sisemisele dünaamikale ja andke värske nägemusega tõuge kõigele uuele.

 

Kaalud: Teie suhtumine ja tõelise huvi ülesnäitamine selle vastu, mida partner mõtleb ja tunneb, tekitab armsamas tunde, et teda kuulatakse ja et ta on teile tähtis. Teie valmisolek osaleda olulistes vestlustes mõjutab positiivselt teie suhte intiimsuse taset, luues sellele tugeva aluse. Näidake üles kannatlikkust ja lahkust, kui tegelete mis tahes ette tulevate väljakutsetega. Pange oma usk armastusse.

 

Skorpion: Täna ei saa jätta märkamata mõningaid väikeseid kokkusattumusi, mis tunduvad tähendusrikkad. Kuigi need hetked ei pruugi olla nii toredad, kui võiksite oodata, on need väikesed signaalid, et teil hakkab minema paremini. Te võite kohtuda kellegagi kogemata või saada sõnumi inimeselt, kellest võib kujuneda teie armastus. Need on sosinad, mis kutsuvad teid minema sinna, kuhu teie süda soovib.

 

Ambur: Alustage samme oma eesmärgi poole, investeerides täna aega ja vaeva oma karjääripüüdlustesse. Oma töökire ja professionaalsesse maailma panustamisega arendate kindlasti edu ja lugupidamise mainet. Need kõik on võimaliku romantilise suhte eelkäijad. Hinnake armastust enda ümber, see on kõige väärtuslikum asi ja tuletab teile meelde õnne ja jõudu, mis teil sees on.

 

Kaljukits: Täna naudite jõudude tasakaalu. Ükskõik, kuidas teie päev möödub, on oluline kehtestada piirid ja seada endale õiged ootused. Teadke, et igatsus armastuse järele võib olla teie teravaim relv, harjutage kannatlikkust. Võtke mõni hetk ja koostage nimekiri, mitte ainult ülesannetest, vaid ka emotsionaalsest heaolust. Hinnake oma võimalusi, tagades samas, et te ei tunneks end ülekoormatuna.

 

Veevalaja: Seiske silmitsi oma sisemiste piirangutega ja hakake neid alistama. Mõelge, mida saate teha, et armastusest või vabandustest paremini rääkida. Võib-olla on hirmu või ebakindlustunde tekitanud mineviku valusad hetked. Lammutage ne nde tõkete seinad, arendades avatud mõtteviisi. Alustage väikeste sammudega, öeldes oma kaaslasele lihtsaid kiitusi või häid sõnu. Õppige olema haavatav.

 

Kalad: Teil võib olla kahtlusi oma suhte tuleviku suhtes, kuid teie sideme tugevust mõõdetakse praeguse hetke ja sellega, mis teil on siin ja praegu. Leidke lohutust jagatud armastusest ja äsja koos ette võetud teekonnast. Olenemata sellest, kas elate läbi raskusi või naudite oma partneriga täiuslikku rahu, on pühendumine see, mis teie sidet toidab.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope