Armastuse ja suhte horoskoop 15.06.2023.


Jäär: Vältige praegu suhte tuleviku osas, oluliste otsuste tegemist. Praegust olukorda võivad mõjutada mitmesugused rahalised ja kodused tegurid, mis võivad suunata teie kavandatud tegevuste elujõulisust ja edu. Varudes kannatlikkust ja võimaldades põhjalikumat hindamist, saate võimalike muutustega paremini kohaneda, teha teadlikke otsuseid ja vältida võimalikke tagasilööke.

 

Sõnn: Seiklusliku mõtteviisi omaks võtmine võib kaasa tuua põnevaid avastusi enda ja teiste kohta. Tegelege tegevustega, mis seavad proovile teie intellekti, avardavad teadmisi ja nihutavad piire. Avastage uusi hobisid või süvenege teemadesse, mis teie uudishimu äratavad. Oma vaimset silmaringi laiendades mõistate paremini ümbritsevat maailma ja avastate enda sees armastuse varjatud võimalusi.

 

Kaksikud: Lähedases armusuhtes tuleks rõhku panna mõistmise ja kompromisside soodustamisele. Ehkki võite kindlalt uskuda oma seisukoha paikapidavusesse, on teie partneri tunded samuti olulised. Teistsuguse strateegia vastuvõtmine võib luua vastastikust austust ja konstruktiivset dialoogi soodustavat keskkonda. Tunnistage nende tunnete paikapidavust, isegi kui te ei pruugi seisukohaga nõustuda.

 

Vähk: On ülioluline tuua oma loovus esiplaanile. Teie partner ihkab sädet, mis sütitab tema kujutlusvõime ja hoiab suhte elavana. Võtke see väljakutse vastu,kui võimalus mõelda raamidest välja ja sisendada oma suhtesse uudsust. Kaaluge koos uute kogemuste avastamist, üllatamist läbimõeldud žestidega või tegevustega, mis teie sidet süvendavad.

 

Lõvi: Teie suhetes võib praegu olla keeruline etapp. Teie partneri soov suurema vabaduse järele näib olevat ilmne, kuid võib-olla peab ta olema valmis teile samasuguseid vabadusi laiendama. Järelikult võib tekkida võitlus selle ümber, kes kellele loa annab. Sellegipoolest on soovitatav püüda vältida konflikte ja suunata päeva positiivse lõpu poole. Vältige olukorrale ülereageerimist.

 

Neitsi: Täna on päev, kus tähistad oma suhteid ja oled tänulik inimeste eest, kes sind armastavad ja toetavad. Teie partner on teile suureks toeks. Ta armastab sind ja hoolib sinust ning tahab näha sinu edu. Ta kuulab, annab nõu ja aitab rasketel aegadel. Tema armastus ja toetus panevad sind tundma, et sind armastatakse. Veetke aega oma lähedastega ja öelge neile, et hindate nende toetust.

 

Kaalud: Usalda täna oma intuitsiooni. Kui midagi tundub õige, järgige sisemist juhatust ja usku. Universum toetab teie teekonda armastuse poole ja teie instinktid juhivad teid õiges suunas. Luba endal olla haavatav ja võta omaks ebakindlus, mis uute ühendustega kaasneb. Armastus on ilus seiklus,mõnikord võib riskide võtmine kaasa tuua erakordseid hüvesid.

 

Skorpion: Teie töökohal võib täna olla romantiline võimalus. Siiski on oluline südameasjades ettevaatlik tegutsemine ja tarkade otsuste tegemine. Kuigi kontoriromantika võib olla põnev ja haarav on sellel omajagu väljakutseid ja võimalikke riske. Enne oluliste liigutuste tegemist,kaaluge kindlasti plusse ja miinuseid. Ärge lubage oma suhtel segada töökohustusi ja vastupidi.

 

Ambur: Võtke omaks sotsiaalsed võimalused ja tegelege tegevustega, mis teile rõõmu pakuvad. Uute inimestega kohtumiseks osalege kogunemistel, pidudel või seltskondlikel üritustel. Teie loomulik sarm muudab vestluste ja sidemete loomise lihtsaks. Pühendunud suhetes olevate inimeste jaoks teeb teie positiivne käitumine partnerluses imesid. Teie kergemeelsus loob lõbusa ja meeliülendava atmosfääri.

 

Kaljukits: Teie romantilistes suhetes on oluline meeles pidada, et armastus ei ole võistlus. Selle asemel on see koostöö kahe inimese vahel, kus mõlemad partnerid peaksid tundma end nähtuna, kuulduna ja väärtustatuna. Kui avastate end osalemas võimuvõitluses või üritate domineerida, astuge samm tagasi ja küsige endalt, mida te tegelikult otsite. Mõelge nendele küsimustele ja püüdke oma partneriga sisukale arutelule.

 

Veevalaja: Armastus ei piirdu ainult romantiliste suhetega. Teie sõbrad ja perekond mängivad teie elus otsustavat rolli ning täna on ideaalne päev näidata neile, kui palju te hoolite. Korraldage oma lähedastega lõbus koosviibimine või mänguõhtu. Looge rõõmu ja naeru õhkkond ning vaadake, kuidas teie suhted õitsevad. Sinu südamlik loomus lähendab inimesi ja loob mälestusi, mis kestavad kaua.

 

Kalad: Vallaliste jaoks on see suurepärane päev, armastuses riskide võtmiseks. Pöörduge julgelt kellegi poole, kes teid köidab või väljendage oma tundeid potentsiaalsele armastushuvile. Teie karisma ja magnetism on kõigi aegade kõrgeimal tasemel, muutes teid teiste jaoks vastupandamatuks. Kui olete pühendunud suhtes, avage oma kallimale oma soovid,sest see lähendab teid ja sütitab intiimsuse leegid.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope