Armastuse ja suhte horoskoop 15.07.2023.


Jäär: Oma romantilistes suhetes võite tunda end kindlamalt,kui kunagi varem. Kui olete pühendunud partnerluses, oodake, et teie ja teie partneri vahel tekiks sügavam side. Armastus ja toetus, mida te üksteisele pakute, tugevdavad, edendades ühtsust ja ühiseid eesmärke. Uus enesekindlus, mida kogete, kiirgab seestpoolt, muutes teid teiste jaoks vastupandamatuks, kui olete vallaline.

Sõnn: Usaldage, et teie suhe talub igat tormi. Kui olete oma partnerluse suhtes kahtlev, on täna õige päev probleemidega tegeleda. Emotsioonide eitamine põhjustab ainult pahameelt. Selle asemel leia sobiv aeg ja koht kaaslasega südamlikuks vestluseks. Väljendage oma muret rahulikult ja kuulake tähelepanelikult seisukohti. Võtke tõde omaks,kui kasvu ja positiivsete muutuste võimalus.

 

Kaksikud: Emotsioonid võivad olla laes ja isegi kõige süütumaid vestlusi võidakse täna valesti tõlgendada või proportsioonidest välja arvata. Astudes sammu tagasi ja andes endale ja oma partnerile ruumi, võib see olla kasulik. Enne intensiivsetesse aruteludesse hüppamist mõelge oma mõtetele. See võimaldab teil saada olukorrast selgust ja perspektiivi, vältides tarbetuid arusaamatusi. Isegi vallaliste jaoks võib kannatlikkus olla praegu teie suurim liitlane.

 

Vähk: Teie emotsionaalne loomus võimaldab armastada kogu südamest ja luua sügavaid sidemeid teistega. Siiski on oluline vältida liigset omamist. Teie partneril või inimesel, kelle poole te vaatate, on oma vaba tahe ja soovid. Andke neile ruumi teha oma valikud südameasjade osas. Hoidke avatud süda ja meel ning olge valmis võtma omaks uued võimalused ja ootamatud seosed.

 

Lõvi: Suhetes on loomulik teha kompromisse ja kohaneda oma partneri vajadustega. Siiski on ülioluline mitte kaotada ennast selle protsessi käigus. Täna julgustavad tähed oma piire kehtestama ja tundeid väljendama. Pidage meeles, et teie soovid on sama olulised kui teie partneri omad. Laske oma autentsel minal särada ja ärge kartke oma vajadusi välja öelda. Kui olete oma emotsioone tagasi hoidnud, siis nüüd on aeg nendest teada anda.

 

Neitsi: Elu väljakutsete lahendamisel tuginete loogikale ja hoolikale planeerimisele. Teisest küljest võib teie partneril olla erinev lähenemine. Tema otsustusprotsess võib olla spontaansem, emotsionaalsem või instinktiivsem. Need erinevused võivad põhjustada mõningaid kokkupõrkeid. Oluline on meeles pidada, et igaühel on oma ainulaadne viis probleemide lahendamiseks ja ükski lähenemine pole oma olemuselt õige või vale. Proovige neid erinevusi omaks võtta.

 

Kaalud: Teie ja teie partneri vaheline side saavutab uued kõrgused, kui asute ühisele kasvu, armastuse ja pühendumise teekonnale. Vestlused pere ja uue ühise elu loomise üle võivad tekkida loomulikult, sillutades teed põnevatele väljavaadetele ja tulevikuplaanidele. Universum julgustab teid unistama suurelt ja võtma omaks armastuse ilu, mis ulatub kaugemale teist kahest.

 

Skorpion: Võib-olla olete loonud idealiseeritud nägemuse sellest, milline peaks olema teie partner või ideaalne suhe. Võib-olla olete kinni pidanud teatud arusaamadest või standarditest, uskudes, et armastus peaks järgima konkreetset stsenaariumi. Kuid tänane kosmiline energia kutsub teid vabastama neid illusioone ja laskma armastusel loomulikult areneda. Vabastades need eelarvamused, avate end lõpmatutele võimalustele, mida universum on teile varunud.

 

Ambur: Kuigi sõpradelt nõu küsimine võib olla väärtuslik, pidage meeles, et nende arvamused on subjektiivsed ega pruugi ühtida teie südamesoovidega. Väga oluline on teha vahet heatahtlikul juhendamisel ja oma sisehäälel. Lõppkokkuvõttes tunnete ennast kõige paremini ja mõistate, mida romantilises partneris otsite. Kui leiate end oma armuelus ristteel, võtke ühendust oma sisemise tarkusega ja laske sellel oma otsuseid suunata.

 

Kaljukits: Avage oma süda ja mõistus teiste tarkusele ja kogemustele, kui asi puudutab armastust. Olete alati olnud praktiline ja maandatud inimene, kes tugineb suhete keerukuses navigeerimiseks oma hinnangutele ja varasematele kogemustele. Siiski võiksite täna õppida ümbritsevatelt. Võite kohata kedagi, kellel on armastuse suhtes erinev vaade või ainulaadne lähenemine suhtele.

 

Veevalaja: Sõltumata oma suhte staatusest, võtke omaks see, kes te tegelikult olete, ja laske lahti kõigist ühiskondlikest ootustest, mis teid enam ei teeni. Mõistke, et tõeline armastus saab alguse teist endast. Armastage end tingimusteta ja tõmmake ligi partnereid, kes armastavad teid sellisena, nagu te olete. Lisaks kaaluge uute huvide avastamist, mis on kooskõlas teie kirgedega. See suurendab teie isiklikku kasvu ja annab võimaluse kohtuda sarnaselt mõtlevate inimestega.

 

Kalad: Elu keerises liikudes on oluline mitte olla enda vastu liiga karm. Tekkida võivad väljakutsed ja kaos võib mõnikord panna teid kahtlema iseendas ja oma võimes kõige sellega toime tulla. Tänane päev tuletab aga meelde teistsuguse lähenemise omaksvõtmist. Lisage oma ellu rohkem armastust, selle asemel, et alluda eneses kahtlemisele või ülekoormamisele.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope