Armastuse ja suhte horoskoop 15.08.2023.


Jäär: Täna võite avastada, et vähene ükskõiksuse teesklemine võib tekitada uudishimu selles kindlas inimeses, keda olete silmitsenud . See ei tähenda mängude mängimist, vaid pigem salapära tekitamist. See ei tähenda, et peaksite eemalduma või kaugenema, kuid oma energia delikaatne ümberpaigutamine, et näidata oma iseseisvust ja enesekindlust, võib olla intrigeeriv. Säilitage tasakaalustatud lähenemisviis, laske oma entusiasmil läbi paista, säilitades samas hea enesetunne

 

Sõnn: Vältige oma kujutlusvõimel lennata laskmist. Usaldage sidet, mida jagate oma armastushuviga ja eelistage dialoogi oletuste le. Pidage meeles, et oma hirmudele vastamine ja tõe otsimine viib lõpuks kasvuni nii individuaalselt kui ka paarina. Kasutage võimalust oma emotsionaalset sidet süvendada, teades, et tõeline suhtlemine on püsiva suhte nurgakivi.

 

Kaksikud: Päeva arenedes võite leida end maadlemas kellegi kohtingule kutsumisega. Tähed vihjavad ainulaadsele seosele, mis on tekitanud teis uudishimu, kuid ebakindluse laine võib teid kõhklema jätta. Kuigi analüüs on väärtuslik, võib liigne mõtlemine teie otsustusvõimet hägustada. Usaldage oma intuitsiooni ennast juhendama, teie südames on sageli arusaamu, mida mõistus üksi ei suuda paljastada.

 

Vähk: Täna vaadake oma suhet läbi vaimse objektiivi, uurides käegakatsutavaid aspekte ja sidemeid, mis teid ja teie partnerit ühendavad. Tänane päev on soodne suhtlemiseks nendega, kes on sarnaseid eluteid tallanud. Otsige vestlusi paaridega, kes on silmitsi seisnud väljakutsetega ja läbinud keerulise suhtedünaamika. Nende kogemused võivad olla teie probleemide lahendamise, suunavad vahendid.

 

Lõvi: Uurides emotsioonide ja sidemete sügavusi, kutsutakse teid omaks võtma oma suhte maagiat. See on päev, kus romantilised žestid ja südamlikud vestlused loovad eeterliku õhkkonna, muutes teie sideme unenäoliseks, millest te kunagi ärgata ei taha. Kui aga leiate, et olete oma suhetes dilemmaga takerdunud, ei pruugi see olla kõige soodsam aeg nende probleemidega silmitsi seista.

 

Neitsi: Avage oma süda ja suhelge olulise ja erilise inimesega juba täna. Kui teil on õnn osaleda sisukas vestluses, peaksite sellele lähenema ülima tähelepanelikkusega. Teil võib hetke lummuses tekkida kiusatus anda suuri lubadusi või kohustusi, on ülioluline olla oma pühendumisest täielikult teadlik. Võtke aega, et enne rääkimist oma sõnad läbi mõelda.

 

Kaalud: Kaaluge uute võimaluste proovimist oma suhtlusringi laiendamiseks ja potentsiaalsete partneritega ühenduse loomiseks. Tegevuste või hobidega tegelemine, mida te pole kunagi varem uurinud, võib viia teid kohtumiseni inimestega, kes jagavad teie huvisid ja kirgi. Keskenduge ka uute sõprussuhete loomisele. Värske sõprusringkonna loomine lisab teie seltskondlikule elule vaheldust ja võib teile vastastikuste sidemete kaudu tutvustada potentsiaalseid romantilisi huvisid.

 

Skorpion: Teie praeguse suhte,väljakutseid pakkuv etapp võib teid heidutada. Kuid ärge laske sellel tekitada tunnet, et olete läbi kukkunud. Pidage seda oluliseks kasvupunktiks. Selle asemel, et süüdistada või mõtiskleda negatiivsusel, kaaluge selle aja kasutamist oma partneriga dialoogi alustamiseks. Aus arutelu võib olla võti üksteise vajaduste mõistmisel.

 

Ambur: Võite tunda end teistest pisut eraldatuna ja see tunne võib olla suunavaks valguseks. Selle asemel, et kiirustada suhtlema või püüda iga suhtemõistatust kohe lahendada, pidage seda enesevaatluse hetkeks. Kui olete suhtes, mõelge oma ja oma partneri emotsionaalsetele vajadustele. See enesekehtestatud üksindus ei tähenda armastusest eemaldumist, vaid selle teistmoodi kasvatamist.

 

Kaljukits: Kaaluge sammu tagasi astumist, et hinnata oma suhte dünaamikat. Mõelge valdkondadele, kus on vaja kasvu ja olge avatud muutustele. Emotsioonid võivad olla sügavad, kuid pidage meeles, et haavatavus võib viia tohutu läbimurdeni. Oma tunnete empaatiline väljendamine võib sillutada teed tugevamale sidemele. See ümberkujundamine võib aga nõuda ka kannatlikkust ja kompromisse.

 

Veevalaja: Pole harvad juhud, kui suhte teel esineb aeg-ajalt konarusi ja täna võib olla üks neist päevadest. Võib-olla on teile raske vestlust sujuvana hoida või on keeruline partneri tähelepanu köita. Ärge laske sellel hetkelisel komistuskivil oma tuju rikkuda. Selle asemel vaadake seda kasvuvõimalusena. Meil kõigil on halvemad päevad ja tähed panevad lihtsalt teie otsusekindluse proovile.

 

Kalad: Täna vabanege oma tavapärasest rutiinist ja võtke vastu transformatiivse ja sügava kire öö. On aeg vabastada kõik takistused, mis võisid teid romantilistes algatustes tagasi hoida. Päev võimaldab teil kogeda sügavat sidet oma partneriga või potentsiaalset armastust. Osalege seltskondlikel koosviibimistel, kuna tänane energia toetab romantilist kohtumist.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope