Armastuse ja suhte horoskoop 15.09.2023.


Jäär: Täna on soovitatav muuta oma suhtumist suhtesse, kuna esile võib kerkida palju probleeme. Teil on võimalik takerduda mustritesse, mis ei ole partnerile kasulikud. Püüdke oma elukaaslast mõista ja keskenduge asjadele, mida ta teilt tõeliselt soovib, selle asemel, et eirata. Teie partner hindab teie kohanemisvõimet.

 

Sõnn: Täna ootab teid koos partneriga fantastiline päev. Teie armsam on märganud teie ärritunud meeleolu, perekondlike probleemide tõttu. Tal on plaanis üllatus, milleks võib olla teie lemmiktoidu valmistamine või romantilise õhtusöögi planeerimine. See hellitustega külvatud hoolimine teeb teile tuju heaks. Inimeste jaoks, kes otsivad tulevast kaaslast,ei tuleks kohtingut ootele jätta.

 

Kaksikud: Armunud peavad oma soove teistmoodi väljendama, et partner saaks nendest aru. Teie armsamal on raskusi teie tunnete mõistmisega, seega proovige oma emotsioone adekvaatselt väljendada. Vallalised võivad võluda kedagi, kes on neile juba pikka aega meeldinud. Nende isiksus köidab inimest, mis viib põneva kohtinguni,romantilises kohas.

 

Vähk: Partner kogeb täna teie emotsionaalset poolt.Ta annab teile soojust ja kiindumust ning mõistab teie meeleolu kõikumisi ilma hinnanguteta. Ärge hoiduge oma tundeid kordamast, kuna olete neid varem maha surunud. Need, kes otsivad pikaajalist suhet, ei tohiks leppida kellegagi, kes ei näe vaeva, et teid mõista. Võtke aega, et leida keegi, kes armastab teid sellisena, nagu olete.

 

Lõvi: Lubage oma partneriga sisukaid vestlusi, mis nõuavad veidi mõtlemist. Tehke koos otsuseid, et kindlustada enda ja elukaaslase tulevik, sest te mõlemad teate, mis hästi toimib. Arvesse tuleks võtta ka oma partneri arvamused. Vallalised peaksid end oma varasematest suhetest lahti laskma ja oma vaimse heaolu nimel edasi liikuma. Minevikus elamine ei too kaasa midagi head, vaid ainult lammutab.

 

Neitsi: Teie partner võib olla muutnud oma käitumist, mis põhjustab suhte osas palju ebakindlust. Lahendage segadus enne, kui see eskaleerub.Võib-olla armastab teie partner teid endiselt, kuid erinevad mõjud võisid teda muuta, nii et temaga rääkimine võib lahendada olukorra. Vallalised peaksid sukelduma kohtingutesse, kui nad on leidnud kellegi, kes sobib nende meeleoluga.

 

Kaalud: Kui soovite, et teie suhe õitseks, õppige ära tundma oma partneri tugevaid külgi ja omadusi. Suhe võib kannatada, kui peidate endas pahameelt või ei suuda oma kallimale piisavalt ruumi pakkuda. Teie suhe on teie mõlema jaoks nauditav, kui töötate vastastikuse usalduse ja kiindumuse nimel. Nende jaoks, kes soovivad abielluda armastatud inimesega on täna eesmärgile pühendunud.

 

Skorpion: Teie kaaslane võib kogeda dramaatilisi meeleolu kõikumisi, mis võivad teid pisut hirmutada. Peate tunnistama, et see võib tuleneda raskest ajast, mida ta on läbi elanud. Selle probleemi lahendamiseks proovige leida tema käitumise põhjus ja teha koostööd. Teie toetus ja kindlustunne puhastab tema mõtted ja lahendab olulisi asju. Abieluväljavaated on neil, kes on soovinud koos elama asuda.

 

Ambur: Seadke koos kaaslasega alus mõne ambitsioonika eesmärgi saavutamiseks. Koos unistades võtke kaasa oma loominguline ja kirglik energia. Need eesmärgid on edukad, kui te püüate need koos saavutada. Olge uuendusmeelne ja leidke uusi viise, kuidas oma partneri vastu armastust väljendada. Teie armsam võib suhetes igavust tunda, nii et süüdake temaga sädemed uuesti.

 

Kaljukits: Olge helde, kui tunnete oma partneri vastu armastust ja kiindumust.Ta vastab teie tunnetele ja võib oma emotsionaalsete vajaduste osas teist sõltuda. Kui see teid hingeliselt koormab, seadke piirid ja andke teineteisele ruumi ja enesevaatlust. See seob teid mõlemaid kokku tugevamalt.

 

Veevalaja: Suhted on vastastikused, seega peaksite oma ühenduse nimel pingutama. Tunnustage oma partneri pingutusi, kuna ta on teid lakkamatult toetanud. Teie töökohustused hoiavad teid ülimalt hõivatuna, seega leidke aega ka oma partneri jaoks. Koosveedetud kvaliteetaeg tugevdab teie suhet ja toob teie partneri ellu rõõmu. Üritustel suhtlemine läheb korda nendel, kes soovivad kaaslast leida.

 

Kalad: Te vajate koos partneriga,üksluisest rutiinist puhkust. Seiklusnälja kustutamiseks on vaja põnevat reisi. Planeerige mõnus teekond koos kõigi tegevustega, põhjalikuks naudinguks. Vallalised võivad armuda, kuid ei suuda seda ära tunda. Ärge ignoreerige märke ja öelge inimesele,kes teile sümpatiseerib, et võiksite suhtlust edasi viia.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope