Armastuse ja suhte horoskoop 15.10.2023.


Jäär: Tundub, et teie suhet on tabanud takistus, kus te mõlemad ei suuda realiseerida oma tõelist potentsiaali. Päev hoiab teid kinni mõtetega kahtlustest suhte toimimises. Võimalik, et suudate otsustada, kas näete oma partneriga tulevikku. Kuulake nõu oma lähedastelt. Vallalised võivad kogeda kirelainet inimese vastu, kes neile meeldib.

 

Sõnn: Vältige ühest suhtest teise hüppamist, et lihtsalt üksiolemise eest põgeneda. Te väärite armastust, mis võimaldab saavutada stabiilsust. Kui kohtute täna uute inimestega, hoidke kindlasti oma seisukohta ja laske asjadel loomulikult kulgeda. Pühendunud suhtes inimesi ootab ees reis. Kuid te ei tohi lasta oma tööl oma pruvaataega segada.

 

Kaksikud: Läbipaistvuse puudumine võib olla teie tänaste suhteprobleemide oluliseks põhjuseks. Näib, et viimaste kuude järjekindel tülitsemine on teie suhte pisut mürgiseks muutnud. Mõne aja teineteisest lahus olemine võib aidata teil kogu olukorda mõista. Kui olete vallaline, kohtate täna kedagi, kes paneb teid tundma end erilisena. Võite temaga kohtingut planeerida.

 

Vähk: Täna on teie ja teie partneri vahel romantika ja kirg. Teil võib tekkida tunne, et tahaksite oma partnerisse uuesti armuda. Teil mõlemal võib koos mõnus olla,kui teete kõike seda, mis teile meeldib. Vallalised inimesed võivad end mõneks ajaks isoleerida, kuna nende süda on hiljuti purustatud.

 

Lõvi: Teie flirtiv käitumine muudab täiusliku paarilise leidmise keeruliseks. Inimesed võivad tajuda teid kui kedagi, kes ei otsi suhetes stabiilsust. Kuid täna võite kohtuda kellegagi, kes paneb teid tõsiselt pühenduma. Kui olete paarisuhtes, võite takerduda mõnda perekondlikku arusaamatusse, milles osaleb teie partner. Veenduge, et te ei vala oma viha välja partneri peale.

 

Neitsi: Jättes oma tülid partneriga lahendamata, teie kahe vahemaa suureneb. Pealtnäha võivad asjad tunduda korras, kuid sügavuti te ei mõista. Täna on päev, millal saate oma partneriga lahendada kõik minevikulõhed ja lähipäevil on kujunemas terve suhe. Vallalised peaksid proovima kohtingurakendusi, kui tundub, et lähedusest kedagi leida on raske.

 

Kaalud: Suhtlemine on teie jaoks võti, kui soovite, et teie partner teiega oma mõtteid jagaks. Selle asemel, et sundida ennast väljendama, proovige olla ligipääsetav. Teie kosmiline õnn oma partneriga võib õitseda, kui hakkate mõlemad rohkem suhtlema. Vallalisi võib tabada armumine ja romantilisse suhtesse astumine.

 

Skorpion: Laske oma varasemast suhtest lahti, kui soovite elus edasi liikuda. Vanade mälestuste hoidmine ei too teile midagi head, kui hoiate sellest liiga kaua kinni. Kui teil on partner, siis on tõenäoline, et te mõlemad plaanite oma perekonda laiendada. See võib teid erakordselt lähendada ja anda suhtele uut hingamist.

 

Ambur: Armastus ilma püüdlusteta võib tunduda teie jaoks puudulik. Võite igatseda oma partneriga kooselu, kuid ta ei maini midagi ühist tulevikku puudutavat. Kõige parem on vestelda südamest südamesse. Olenemata tulemustest on soovitavad teil teineteist austada ja edasi liikuda. Vallalised võivad täna kellegi erilise välja kutsuda.

 

Kaljukits: Partneri eksponeerimine võib täna võtta teie jaoks negatiivse hoo. Soovitatav on teil oma suhet mõnda aega privaatsena hoida. See pingeline õhkkond teie ja teie partneri vahel võib peagi paraneda. Kui olete vallaline ja kellestki pikka aega unistanud võib täna olla hea päev ta välja kutsuda. Jääge rõõmsaks ja võtke asju aeglaselt.

 

Veevalaja: Armastuse väljendamine ettepaneku tegemisega ei pruugi täna hästi välja kukkuda. Tõenäoliselt võite saada tagasilükkamise ja see võib teid panna ennast kohutavalt tundma. Enne oma tunnete väljendamist mõelge kindlasti kaua ja põhjalikult. Kui olete juba pühendunud suhtes on soovitatav viia partner välja uhkele õhtusöögile ja tervislikku vestlust pidada. Teie teele võivad tulla ka üllatusuudised.

 

Kalad: Teie kaartidele on kirjutatud, intensiivne suhe. Võite kohtuda kellegagi töölt või asutusest ja soovite üksteisega suhelda mitmel tasandil. Siiski võib teile pähe tulla kahtlus, kas see kõik on teie jaoks õige. Lõõgastuge ja nautige armumise protsessi. Mõned paarid võivad peagi oma suhte ametlikuks teha, sidudes kindla liidu.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope