Armastuse ja suhte horoskoop 15.11.2022.


Jäär: Suhted võivad olla teie jaoks viimane asi, millele te praegu mõtlete, kui keskendute ainult sellele, et kõik oma ülesanded tehtud saaks. Võimalik, et mõtled nii pingsalt asjadele, mis ei ole sinu kontrolli all, et jätad oma romantilise partneri hooletusse. Vallalise inimesena ei aita päeva lõpus väsinuna voodisse kukkumine teie armuelule kaasa. Seadke esikohale oma huvid ja inimesed, kellest hoolite.

Sõnn: Täna on päev, mil teie ja teie kaaslane peaksite teineteisele andma endast parima. Paarina võib teil olla õnn saada ainulaadne ja läbimõeldud kingitus. Mõelge, kuidas saate väljendada oma tunnustust partnerile ja teha tema heaks täna midagi head. Muutke ta erinevate žestide abil eriliseks.

Kaksikud: Jätkake oma tööelu, et anda oma suhetele piisavalt aega. Võimalik, et piir teie suhte jaoks olulise ja tühise vahel pole kunagi olnud selgem. Kui pöörate neile kahele piisavalt tähelepanu, võib olla kasulik mõlemal puhul, mida peate tegema ja mida teile meeldib teha. Võtke asjade üle kontroll, enne kui on liiga hilja.

Vähk: Kui rääkida romantilistest suhetest, siis kipute suhtuma sellesse leebemalt ja muhedamalt. Võite arvata, et olukordades, millesse end asetate, puudub emotsionaalne sügavus, mis on vajalik püsiva jälje jätmiseks. Sellegipoolest on teil tore vestelda teistega, kes jagavad teie avatust romantilistele eksperimentidele. Võite luua hämmastavaid uusi sidemeid.

Lõvi:Partneriga kulude jagamine võib muuta suhte olemust. Kui tunnete end haavatavana, võib abiks olla oma vara külge klammerdumine. Kui aga lõdvendate pisut oma haaret ja panustate suuremeelsusele rohkem, võite avastada, et teie ja teile hooliva inimese vaheline dünaamika muutub. Võib-olla olete šokeeritud sellest, kui palju usaldus selle keskkonna vastu kasvab.

Neitsi: Täna on hea päev oma kohtingueelistusi laiendada. Täna võite kohata kedagi, kes tõesti teie tähelepanu köidab, kui otsustate olla otsitavate suhtes vähem range. Ärge välistage potentsiaalselt õnnelikke inimesi, tuginedes valedele oletustele selle kohta, kes nad võiksid olla või kuidas nad suhtes käituksid. Ole avatud uutele võimalustele.

Kaalud: Armastuspartnerlus võib teie enesehinnangut tõsta. Osa teist võib soovida vahelduseks taas tähelepanu pöörata iseendale, kuid võite olla võimelised pöörama oma jagamatut tähelepanu ja kiindumust inimestele, kes teile olulised on. Seadke oma tunded esikohale. Õppige tunnetama tasakaalupunkti, kus saate nautida mõlemat ja tunda rahulolu.

Skorpion: Intiimsuhted võivad teie sotsiaalse elu tõttu keeruliseks muutuda. Hoolimata teie praegusest soovist koos olla,pidage meeles, et rohkemate inimeste külla kutsumine suurendab riski, et teie kaaslane võib end kõrvalejäetuna tunda. Teisalt võib väljavalitu tutvusringkond sinus ebamugavust tekitama hakata. Võtke aega, et välja mõelda, kuidas leida tasakaal oma paljude ühenduste vahel.

Ambur: Kellakeeramine suhetes võib aidata teil praegu uuesti harmooniat leida. Endised armastajad ja teised inimesed, kes jõudsid teie elukaaslaseks olemise lähedale, võivad teile mõelda. Mis on olnud, see tuleb. Sina ja su partner peate tegema mõningaid kompromisse, kui soovite selle keerulise aja üle elada ja veelgi tugevamana välja tulla. Võta end kokku ja rääkige!

Kaljukits: Kuigi sulle meeldib jääda nähtamatuks, tagades samal ajal, et kõik kulisside taga läheb hästi, pead sa täna hindama seda, et oled sina ise. Ärge istuge üksi ja nurruge, kui soovite armastust avastada; selle asemel katsetage erinevaid sotsiaalse suhtluse meetodeid ja nautige. Aus ja otsekohene olemine aitab teil õigel ajal õigete inimestega ühendust võtta.

Veevalaja: Tänase päeva energia võib teie armuelu jaoks liiga intensiivne olla, kuid see ei teeks halba, kui räägite lähedase sõbraga südamest südamesse. Täna on fantastiline päev, et pidada vestlusi ja lahendada kõik püsivad probleemid; pärast seda tunnete end palju rahulikumana ja kergemana. Mida rohkem jagad, seda paremini end tunned. Ärge ajage asju keeruliseks ja laske tunnetel voolata.

Kalad: Tänane armastuse edu saladus on mõõdukus. Oluline on võtta aega, et paarina suhte üle arutada. Oluline on oma emotsioone vaos hoida, kui just sina oled see, kes tunneb praegu andvat rohkem kui tavaliselt. Suhtlusliinide avatuna hoidmine aitab vältida tarbetuid vaidlusi.
Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope