Armastuse ja suhte horoskoop 15.11.2023.


Jäär: Te võisite olla viimasel ajal hõivatud tööga, kuid täna on teil spontaanne hetk koos partneriga kvaliteetaega veeta. Kasutage seda võimalust romantika loomiseks, oma kogemuste jagamiseks ja kõigi esilekerkinud murede lahendamiseks. Nende jaoks, kes on vallalised, on see ideaalne hetk julgus koguda ja oma tundeid väljendada erilise inimese poole.

 

Sõnn: Teid ootab täna kirglik ja romantiline päev. Tähed on joondatud teie kasuks, lähendavad teid oma partneriga ja sütitavad teie suhetes uuesti sädeme. Kasutage seda võimalust, et väljendada oma armastust ja kiindumust kallima vastu ning kasutage sellest maagilisest päevast maksimum. Need, kes on vallalised, ärge olge üllatunud, kui leiate, et teid tõmbab keegi uus – see võib olla millegi erilise algus!

 

Kaksikud: Kui olete pühendunud suhtes, üllatage oma partnerit meeldiva kingitusega. See läbimõeldud žest võib tema tuju helgemaks muuta, eriti kui armsam tunneb end veidi rõhutuna. Kui olete vallaline, on tõenäoline, et reisi ajal kohtate kedagi erilist, kellest võib saada oluline osa teie elust. Tema huvid oleksid teie omadega sarnased, mis tõmbab teid veelgi rohkem teineteise poole.

 

Vähk: Täna võite tunda, et teid tõmbab hoolivate ja kaastundlike inimeste poole. Te ihkate emotsionaalset sidet ja lähedust, seega ärge kartke oma vajadusi väljendada. Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või vallaline, keskenduge usalduse loomisele ja emotsionaalse intiimsuse edendamisele oma partneri või potentsiaalse kallimaga. Ärge unustage olla õrn ja empaatiline ning laske oma südamel teed juhtida.

 

Lõvi: Tähed ennustavad tänaseks päevaks ainulaadset romantilist stsenaariumi. Vallalisi hellitatakse vapustava kohtumisega, mis viib keeristormilise tundeeluni. Juba armunud inimesed, võivad avastada oma suhtes uusi kihte. Täna on erakordne päev romantilise puhkuse planeerimiseks, mis võib teie kahe vahel soojust taaselustada. Veelgi enam, haavatavuse näitamine võib aidata teie partneril teid paremini mõista, tugevdades sidet.

 

Neitsi: Tänane päev annab pühendunud suhtes inimestele võimaluse oma suhteid kasvatada, võib-olla otsustavad abielluda ja ühisele kindlale teekonnale asuda. Vallalistel on võimalus kohtuda kellegi erilisega. Sõltumata sellest, kas süvendate sidemeid või avastate uut armastust, lubab tänane päev saavutada olulisi kohtumisi, sillutades teed partnerlusele või äsja leitud romantikale.

 

Kaalud: Tänane päev pakub nii pühendunud, kui ka üksikutele inimestele võimalusi oma romantilises elus olulistel hetkedel navigeerida. Nende jaoks, kes on pühendunud suhetes, võib abielu võimalus olla silmapiiril, mistõttu on vaja avameelset vestlust oma lähedastega. Täna võivad vallalised oodata armastuse ootamatut õitsengut. Sõpradega vaba aega veetes, võib ees oodata ainulaadne kohting.

 

Skorpion: Saate oma armuelu veelgi paremaks muuta, olles romantiline ja pannes oma partneri end erilisena tundma. Näidake talle, kui palju te hoolite ja üllatage teda toredate kingituste või lõbusate reisiplaanidega. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegagi koosviibimisel, kus teid mõlemaid võib tabada äratundmine. Seega, olenemata sellest, kas olete suhtes või vallaline, võib tänane päev tuua põnevaid romantilisi võimalusi.

 

Ambur: Seadke esikohale oma partneriga suhtlemine ja püüdke veeta rohkem aega koos, et romantikat tugevdada. Kohtumiste sageduse suurendamine võib teie dünaamikat parandada. Võib juhtuda ootamatu tööreis, mis võib teie suhet pingestada, kuid teie partner on mõistev. Vallaliste jaoks võib tänane päev tuua juhusliku kohtumise kellegi tõeliselt erilisega, kellest võib lõpuks saada pikaajaline armupartner.

 

Kaljukits: Tänane päev tõotab teie armuelus rõõmsaid hetki, kus vallalised leiavad oma romantilistes otsingutes õnne. Pühendage täiendavaid jõupingutusi oma suhte edendamiseks, püüdes süvendada armastust, mida te mõlemad tunnete. Pühendunud suhetes olevate inimeste jaoks on kõige olulisem oma partneri mõistmine ja vastastikuse austuse säilitamine. Kasutage võimalusi ja avastage enda ümber olevaid populaarseid piirkondi.

 

Veevalaja: Täna saab teie romantiline suhe haripunkti, kuna te mõlemad hoolite üksteisest sügavalt. Teie partner reageerib teie soojusele ja hellusele positiivselt. Teie intiimne elu on elav, seades esikohale teievahelise sideme. Vallaliste jaoks oleks hea aeg suhelda ja luua uusi kontakte põnevate inimestega. Olge võimalustele avatud ja ärge analüüsige olukordi üle.

 

Kalad: Kui teie partner tundub viimasel ajal pisut eemalolev, rääkige temaga. Tundke huvi ja näidake üles empaatiavõimet. Võiksite teha ka komplimente, et armsam end hästi tunneks. Kui olete vallaline, lubage endale lõbus lühireis või spaapäev. See võib olla suurepärane viis lõõgastumiseks ja võib isegi aidata teil kohtuda kellegi erilisega. Nautige hetke ja vaadake, kuhu teie ühendused võivad teid viia.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope