Armastuse ja suhte horoskoop 15.12.2022.


Jäär: Täna on armuelu väga kõikuv.

Teie partner ei pruugi näidata seda hoolt ja armastust, mida ta tavaliselt teeb. See võib teile pettumust valmistada ja viia teie emotsioonid alla. Ärge tundke end ahastuses, sest see võib olla lihtsalt teie armastatu meeleolumuutus. Võite saada tema tähelepanu väga kiiresti tagasi.

 

Sõnn: Romantiline ja lõbus õhtu võib olla varuks kõigile armulindudele. Teil võib olla palju asju, mida oma partneriga arutada. Võid planeerida oma partneriga romantilise pika sõidu või lühema väljasõidu loodusesse.Nautige koos päeva!

 

Kaksikud: Täna on teie suhe kallimaga väga ispireeriv.V õite hinnata oma partnerit mõistva ja hooliva suhtumise eest. Teie ühilduvus oma armastatuga võib olla suurepärane. Võite temaga lähipäevadel puhkust planeerida. Koos kvaliteetaja veetmine võib olla teie lähenemine armusuhte tugevdamisele.Kõik läheb plaanipäraselt.

 

Vähk: S ul võib täna olla ootamatu romantiline õhtu oma kallimaga.Peol võib tekkida uus tuttav ja see võib tuua sinu ellu positiivse muutuse. Ehkki võite olla romantilisel rindel põnevil, võib olla hea oma emotsioone mitte välja näidata ning säilitada loomulik kergus ja rahulikkus.Naudi päeva!

 

Lõvi: Täna võite tunda, et soovite oma partneriga rääkida kõigil tasanditel, alates füüsilisest kuni metafüüsiliseni. Arutelu ei pruugi aga nii eluterve olla. Niisiis, parem valmistuge enne, kui midagi ütlete.Mõelge hästi järele, ennem ,kui midagi tõsist omavahel arutate!

 

Neitsi: T eil võib olla hea oma mõtteid praegu edastada, mida varem, seda parem. Vürts teie romantilises elus võib täna puududa, kuid ärge kaotage lootust, sest asjad võivad peagi paremaks minna.Olge rahulik ja laske elul ennast üllatada!

 

Kaalud: T eil võib olla oma loo romantilises osas neutraalne päev. Asjad võivad olla sujuvad ja ei pruugi teile mingit survet avaldada. Teie partner võib olla koostööaldis ja mõistab teie prioriteete.

Looge hea foon koosolemiseks ja võtke päevast maksimum!

 

Skorpioni: T eil võib olla suurepärane päev romantilises valdkonnas. See võib teile tunduda ilus maaliline film. Võimalik, et kohtute oma armastatuga täiesti ootamatult ja teie armastuslugu võib võtta ootamatu põneva pöörde. Kui olete abielus, võite proovida midagi uudset, et lisada oma abieluellu värskust.

 

Ambur: Ar mastussfääris võib teid oodata korralik, lõbus ja rahuldust pakkuv päev. Võid väljendada oma tõelist mina oma armastatu ees ja saada omakorda tuge oma ambitsioonidega toimetulemiseks. Võite olla õnnelik, et teie elus on tark ja armastav partner.

 

Kaljukits: M illine romantiline päev täna, Kaljukits! Võite hoida end oma armastatu jaoks täiesti vabana. Sind ei pruugi keegi segada. Päev võib tuua väärtuslikke hetki, mil teie partnerist võib saada teie hingesugulane kogu eluks.Hoia oma suhet värskena!

 

Veevalaja: V õimalik, et peate mõistma, et teie suhe võib toimida, sest nii teie kui ka teie armastatu annate endast parima. Võite näidata kogu oma energiat ja saada omakorda oma armastatult parimat. Võid täna tunda end rahulolevana ja planeerida ühist puhkust.

 

Kalad: Õ nnitleme Kalasid, sest võite täna oma armastuse leida tööjuures. Võib-olla olete oma armastatut salaja imetlenud, kuid ei pruugi temaga samal lainel olla. Täna võib olla päev, mil võid talle oma tunnetest rääkida. Võid olla saadavast vastusest vaimustuses. Valmistu helgeks päevaks!

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope