Armastuse ja suhte horoskoop 15.12.2023.


Jäär: Armastusel ja suhetel on täna jõud müstifitseerida ja võluda. Kirgliku tulemärgina igatsete sügavat ja tõelist ühendust. Vallaliste jaoks võivad sädemed lennata koos intrigeeriva võõraga, samas kui suhtes olevad inimesed võivad leida, et nende partner üllatab neid kaunil viisil. Kuid ärge kiirustage asjadega. Nautige neid ootamatuid pöördeid, need on mõeldud teie armuellu põnevuse lisamiseks.

Sõnn: Olete armastuses alati otsinud emotsionaalset stabiilsust ja täna pole teisiti. Teie kannatlikkus võidakse proovile panna, kuna arusaamatus võib teie romantilisi suhteid kahjustada. Ärge kiirustage järeldustega. Pidage meeles, et palava iseloomuga inimene õhutab tüli, kuid aeglane vaigistab tüli. Pidage oma partneriga ausaid vestlusi, et tasandada armuelu kortsud. Üksikud, ärge kiirustage ühtegi suhtesse, ilma potentsiaalset partnerit mõistmata. Kannatlikkus viib teid lõpuks ideaalse partnerini.

Kaksikud: Romantika võib täna olla valdav, kui teie meel on täis südamlikke tundeid. Jagage neid oma kallimaga, et oma sidet hoida ja kasvatada. Neile, kes ikka veel oma erilist inimest otsivad, suunake oma ülevoolav sarm kaasahaaravatesse sotsiaalsetesse tegevustesse. Armastus võib ootamatult ilmuda kõige ebatõenäolisemast kohast. Laske oma kujutlusvõimel ja sõnadel olla teie relv, võimaldades sügavaid ja sisukaid vestlusi potentsiaalsete armastuse huvidega.

Vähk: Armastuse rindel palutakse sul alustada avatud dialoogi. Võib esineda varjatud tundeid, mis kord paljastatuna võivad teie suhet süvendada. Kuid pidage meeles, et otsekohesus nõuab ka kaastundlikku lähenemist. Kui te pole ennast sidunud, võib teie magnetiline isiksus silma jääda kellelegi, kes on teid salaja eemalt imetlenud. Jääge armastuse ideele avatuks – mõnikord kirjutab elu paremaid armastuslugusid, kui väljamõeldisi!

Lõvi: Täna on kannatlikkus südameasjade ülim jõud. On ahvatlev kiirustada, kuid hingake sisse ja vaadake orgaaniliste seoste tekkimist. Uskuge universumi aega, just teie jaoks on keegi eriline. Nõustuge aeglasema tempoga, sest siit saavad alguse spontaansed kohtumised ja põhjalikud kõnelused. Olge avatud südamega, kui naudite eneseleidmise teekonda. Armastus keeb ja see pole saladus.

Neitsi: Taevased jõud valmistavad teie armuelus midagi ilusat. Olenemata sellest, kas olete suhtes või vallaline, ootab teid nurga taga romantiline põgenemine. Veenuse mõju muudab teid potentsiaalsetele partneritele atraktiivseks ja sütitab olemasolevas suhtes uuesti kireleegi. Täna on ideaalne päev avameelseks suhtlemiseks, oma tunnete väljendamiseks ja armuellu õnne toomiseks. Vallalised, silmapiiril on kütkestav kohtumine, mis võib areneda millekski eriliseks.

Kaalud: Armastus võib täna tuua meeldivaid üllatusi. Vallalised võivad ootamatult tõmbuda kellegi poole, kes on nende tavapärasest tüübist täiesti erinev, mis võib osutuda fantastiliseks seikluseks! Suhtes olijad, taaselustage oma armastus mõne väga vajaliku romantilise põgenemisega. Unistuste ja ideede jagamine oma kallimaga võib viia inspireerivate aruteludeni, mis lähendavad teid.

Skorpion: Täna on avastamise aeg ja see kehtib ka teie suhete kohta. Võimalik, et õpite oma partneri või isegi tulevase kaaslase kohta uusi aspekte. Kui olete avatud tema sügavamale mõistmisele, võib see teie sidet oluliselt tugevdada. Võib esineda teatud probleeme või ootamatuid konflikte. Kuid teie terava intuitsiooni ja tähelepanuväärse taipamisega on resolutsioon kaartidel. Vallalised võivad kohata kedagi, kes on kütkestav. Tekkimas on vapustav ühendus.

Ambur: Tähtede seis tekitab teie armuelus täna tugevaid emotsioone. Vallalistel võib tekkida elektriline tõmme kellegi uue vastu. Kuid hoiduge asjadega kiirustamisest, sest te arenete hästi, kui võtate aega. Nende jaoks, kes on juba pühendunud suhtes, on ees ootamas teie emotsionaalse sideme süvendamine. See muutus võib teie kannatlikkuse proovile panna, kuid hoidke avatud südant.

Kaljukits: Teie armuelul on täna kasvuruumi. Te võisite tunda, et ihkate ja tahate mingit sügavamat sidet või midagi tähendusrikkamat. Kasutage seda võimalust, et näha asju teistmoodi. Osalege üritustel või minge välja inimestega, kellel on sarnased huvid.Keegi eriline võib teile meeldida. Uskuge oma kõhutunnet ja laske universumil enda kasuks töötada.

 

Veevalaja: Suhtes olijatele võib see olla suurepärane päev, et armuasju pisut raputada. Teie spontaanne loovus võib olla täpselt see, mida teie partner on otsinud. Rõõmustage teda üllatusega, jagage oma nägemust tulevikust või nautige õhtut, mis on sukeldunud kaasahaaravasse arutelusse või tegevusse. Üksikud, ärge laske oma julgetel ideedel lukku jääda, jagage neid avalikult kellegagi, kes on teile silma jäänud.

 

Kalad: Täna on uued sidemed ahvatlevad ja teie võime olla avatud võib tuua kaasa põnevaid avastusi. Teie sarm on ilmne ja teist kiirgab mõjuvat jõudu, mis paneb inimesed teie ümber olema. Olge valmis juhuslikeks kohtumisteks või vestlusteks, mis võivad viia romantikani. Kui olete pühendunud suhtes, andke oma partnerile päeva jooksul vajalikku tähelepanu.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope