Armastuse ja suhte horoskoop 15. aprilliks 2022


Jäär : Armastus ja kirg peaksid praegu olema teie elus esikohal. Kui olete oma suhted tahaplaanile jätnud, on aeg oma prioriteedid ümber tõsta. Teile on selge, mis on suhetes viimasel ajal puudu olnud. Püüdke see oma kalendrisse panna, mitte lihtsalt sellele mõelda. Märkige see üles, et te ei unustaks seda oma igapäevasesse rutiini lisada.

Sõnn : Kuigi on imeline soovida oma armastuse sümbolit, võite täna mõista, et hoolitsuse näitamiseks ja vastuvõtmiseks on sügavamaid meetodeid, kui varem arvasite. Kui olete mures selle pärast, kas olete oma partneri jaoks piisavalt hea või mitte, võib teie pingeid leevendada, kui mäletate, kes te olete ja mida te väärite.

Kaksikud : Teie ümber on praegu palju rohkem külgetõmmet. Ärge unustage lõbutseda ja lustida. Selle tulemusena võite leida end rohkem valmis küsima praeguselt partnerilt seda, mida soovite, või teil võib tekkida närv otsida uut sidet kellegagi, keda olete jumaldanud. Minge vooluga kaasa.

Vähk : Praegu on teie suhte juures kõige olulisem see, kui hästi teie ja teie partner läbi saate. Kui teil on olnud raskusi pingetest lahti lasta või keskenduda sellele, mis teid romantiliselt õnnelikuks teeb, on nüüd suurepärane aeg õppida lõõgastuma ja nautima. Lisateadmiste saamiseks kaaluge taskuhäälingusaadete kuulamist või tervislike armastusharjumuste lugemist.

Lõvi : Eneseteadvuse puudumise tõttu võite kaotada enesetunde ja teil võib olla raske teistega suhelda. Õnne saladus on teie kohanemisvõimes. Valmistuge oma partneri tunnetele tähelepanu pöörama ja tema mõtteid tundma õppima. Väikesed kiindumuse teod võivad aidata tugevdada suhet ja panna teineteist tundma erilisena.

Neitsi : Hoidke oma eraelul tähelepanelikult silma peal. Praegu pole aega tülitseda. Selle asemel otsige probleemide lahendamist. Partneriga koos aega veetes hoidke eemale kuumadest probleemidest. Parim on jääda magusate vestluste juurde. Lihtsaim viis oma kaaslast lähedal hoida on teha talle väärtuslikke kingitusi või viia ta varem uurimata kohtadesse.

Kaalud : Kogu päevane ringijooksmine kurnab teid õhtu saabudes ja te ei sooviks midagi paremat kui oma armsa kaaslasega lõõgastuda. Eksootilises restoranis saate kallimaga koos veeta õhtut. Teie mõtted on rahulikus õhkkonnas värsked. Kasutage koos oma aega maksimaalselt ära.

Skorpion : kasutage seda võimalust mõtisklemiseks. Kõik teie elu aspektid, alates teie sisemise teadmise sügavusest kuni usuni, mis teil on üksikusse isikusse või sidemesse, vajab laiendamist. Kuigi teie praegusi tundeid kellegi vastu ei saa vaidlustada, ei soovitata teil sel hetkel uut suhet alustada.

Ambur : Olenemata sellest, kas olete üksi või suhtes, on teil suurem vajadus romantika ja pühendumuse järele. Samas palutakse teil uurida oma romantilisi põhimõtteid ja soovide allikaid. Pikaajalise kohustuse võtmisel on oluline meeles pidada oma isiklikku vajadust ja vabadust.

Kaljukits : teie mõtted on hõivatud sellega, kuidas parandada oma isiklikke suhteid inimestega, kellest te kõige rohkem hoolite. Kui teil on silmas mõni eriline inimene, kuid teete kõik endast oleneva, et teda vältida, ootab teid üllatus. Võite loota suhtlusele, olgu see siis näost näkku või Interneti kaudu.

Veevalaja : Teie romantiline elu on dramaatiliselt muutumas. Jõulise ja domineerimise vahel on õrn piir, olenemata sellest, kas olete vallaline või praegu suhtes. Andke oma kaaslasele vabadus end väljendada, ilma end talle peale surumata. Laske suhetel loomulikult areneda, selle asemel, et püüda seda hallata.

Kalad : mõelge oma tegude tagajärgedele enne, kui neid ette võtate. Varem võis keegi teie elus olla vastaseks ja teie suhte terviklikkust kahjustanud teie teadmata. Isegi praegu võivad suhted ohtu seada töökohustused, mürgised sõprussuhted, mis võtavad liiga palju teie aega, või inimesed, kes jagavad teie pühendumust.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope