Armastuse ja suhte horoskoop 15. jaanuariks 2022


Jäär: Kiindute aeglaselt kellessegi, kellega olete viimasel ajal rohkem aega veetnud. Praeguse seisuga võib see olla sõber või tuttav, kuid teie kahe side kindlasti kasvab. Las kiindumus kasvab ja ühendus muutub tugevamaks. Varsti saate teada, kas see inimene on Teie jaoks õige või mitte.

Sõnn: Olles oma emotsioone pikka aega kontrollinud, olete nüüd avatud meeleolus. Teie mõistus käsib nüüd otsida seda, mida soovite, võib-olla inimest, kellega saate oma tundeid jagada ja maailmavaatelistes aruteludes osaleda. Püsivas suhtes paarilised toetavad oma partnerit neid pikka aega vaevanud probleemist ülesaamisel.

Kaksikud: Olete täna rõõmsas tujus ja Teile meeldib oma partneriga aega veeta. Teie partner annab endast parima, et Teile meeldida ja püüab panna Teid end erilisena tundma. Vallalised tunnevad end suurepäraselt. Olete lõpuks selles punktis, et armastate ennast ja ümbritsevaid. On aeg omaks võtta kellegi erilise ainulaadsus.

Vähk: Armastust on õhus ja Te oskate seda imelist atmosfääri maksimaalselt ära kasutada. Tunnete end lähedastena oma pere ja sõpradega. Tänulikkus on nähtav neile, keda armastate. Pugege oma erilise inimese lähedale ja jagage oma südamlikke emotsioone. Püsivas suhtes partnerid peaksid muutma kodu õhkkonna elavamaks, muutes kodu sisekujundust.

Lõvi: Teie kujutlusvõime on täna selgelt nähtav. Teie partner tunneb heameelt, kui kuuleb rohkem Teie loomingulisi mõtteid, mis panevad Teid end täidetult ja täiuslikult tundma. Vallalised peaksid proovima veebis tutvumist uurida, kuna tõenäoliselt kohtuvad nad seal kellegi huvitavaga.

Neitsi: Täna on ideaalne päev oma armastatud inimestega tutvumiseks. Peate suhtlema ilma pretensioonideta ja Teid võetakse kindlasti kuulda. Väljasõit koos partneriga annab päevale vürtsi. Vallalised peavad lõpetama oma kriitilise suhtumise ja hindama teisi sellisena, nagu nad on. Püsivad partnerid tunnustavad teineteise toetust.

Kaalud: Ärge otsige oma praegusest suhtest lohutust. Olete sarmikas inimene ja tõmbate kindlasti teisi ligi. Teie partner võib juba selles suhtes ebakindel olla ja teie vabameelne käitumine õhutab tema hirme. Paarisuhtes olijad võivad täna planeerida juhuslikku väljasõitu.

Skorpion: Teil on kaaslasega lõbus päev. Teie lähedased hindavad kõrgelt Teie õrna ellusuhtumist. Tundub, et pikaajaline suhe on plaanis. Need, kes on vallalised, peavad veetma aega kalli sõbraga, et uurida, kas suhe võib liikuda järgmisele tasemele.

Ambur: Kui Te ei suuda oma partneri signaale lugeda, on tõenäoline, et teie armuelus tekib konflikt. Kontrollige, mida Teie sisetunne Teile praegusest suhtest räägib. Midagi tuleb sorteerida ja sellega tuleks tegeleda võimalikult varakult. Need, kes on püsivas liidus, tunnevad end muretult ja naudivad lohutavat aega.

Kaljukits: Teid ootab ees segane päev. Tööelu saab olema kirglik ja stress kasvab mitmete Teie ette tulevate ülesannete tõttu. Ärge võtke täna oma partneri ees mingeid kohustusi, sest Te ei pruugi suuta oma sõnade taga seista. Teie partner muudab õhtu sensuaalseks, viies teid välja rikkalikule õhtusöögile

Veevalaja: See on ideaalne aeg välja minna ja suhelda nendega, keda armastate ja hoolite. Tervislik flirt on hea seni, kuni Te piire ei ületa. Need, kes otsivad suhet, ei pruugi seda kohe ära tunda. Kuid jälgige hoolikalt ja saate teada. Püsivas liidus partnerid peavad teineteisele keskenduma ja aega maha võtma.

Kalad: Teil on täna võimalus leppida kellegagi, kellega Teil võis viimasel ajal probleeme olla. Oleks tore, kui te mõlemad maha istuksite ja asjad selgeks räägiksite. Natuke pehmendage tõde ja avage end üksteisele. Vallalised soovivad kohtuda inimesega, keda nad imetlevad, ja saavad seda teha pärast mõningast pühendumist.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope