Armastuse ja suhte horoskoop 15. juuliks 2022


Jäär: Kuigi täna võite tunda kiusatus oma armufantaasiatesse kaduda, võib olla oodatust keerulisem lõõgastuda. Teie lõõgastussoovi võib ületada obsessiivne vajadus oma armuelu kõiki aspekte hoolikalt uurida. Võite tunda, et olete sunnitud mõtlema varasema või olemasoleva suhte eripäradele.

Sõnn: Täna peaksite olema paindlik ja kohanemisvõimeline. Võimalik, et teie ja partneri romantilised ideaalid ei ole samad. Isegi kui teie partner soovib proovida midagi uut. Kui ta on oma relvadele kindlaks jäänud, võib olla raske neid vastupidises veenda. Andke üksteisele ruumi.

Kaksikud: Täna on õhus konsensuse vajalikkus. Mõelge kõigepealt oma kallimale. Kui kiirustate lahkuma, ei suuda te, oma perspektiivi puudumise tõttu, ratsionaalselt mõelda. Enda ohjeldamise vältimiseks on oluline kuulata ära ka teise inimese pool.

Vähk: Tiheda sideme säilitamiseks suhtes ei pea te oma individuaalsuses järele andma, vaid peaksite mõtlema edasiste prioriteetide peale. Seda aspekti tõstetakse tänapäeval rohkem esile, kui tegemist on romantikaga.

Lõvi: Sageli on parem otsida õnne enda seest, kui endast väljast. Armastuse kogemiseks, ilma pühendunud suheteta, on palju võimalusi. Uute armastamismeetodite avastamiseks ei pea te kinni pidama eelarvamustest, milline armastus peaks välja nägema.

Neitsi: Päev on seotud teie armastuse ja romantika tunnetega. Parem oleksite tõsta jalad seinale ja lasta oma kujutlusvõimel lennata. Ärge muretsege selle pärast, mida te pole teinud või mida peate tulevikus tegema. Need asjad võivad oodata.

Kaalud : Mis puutub reaalsusesse, siis romantilised fantaasiad võivad teid kaugele viia. Täna vajate tegusid, mis näitavad, kas teie kahe armastus on tõeline või mitte. Teil võib olla raske mõista, milles teie suhe seisneb. Kui palute oma partneril näidata oma huvi teie vastu, võib see põhjustada täiendavaid arusaamatusi.

Skorpion: Vestlus ja intiimsus on päevakorral. Kõige olulisem on see, et olete partneriga ühenduses. Tervikuna süveneb teie vaheline armastus. Kui olete vallaline ja otsite suhet, proovige veebis tutvumist. Kui tegemist on ettepaneku saamisega, on väljavaated tõesti soodsad.

Ambur: Taasavastage oma suhte romantika. Täna on see päev, mil teil ja teie partneril on tung oma tavapärase rutiini raamidest vabaneda ja praegust hetke täielikult kogeda. Seadke oma partneriga ootus, et saate uuesti kokku ja kogete uuesti oma nooremate aastate romantilisust.

Kaljukits: Täna on õhus tunda romantikat. Kui lähete kohtingule uue inimesega, on see ideaalne teise inimese paremaks tundmaõppimiseks ja sügavama sideme loomiseks. Vestlus puudutab paljusid muid teemasid ja enne kui arugi saate, olete loonud sügava sideme.

Veevalaja: Ei pruugi olla korrelatsiooni selle vahel, kuidas te ennast näete ja kuidas teised teid näevad. Sellest võib palju kasu olla, kui otsite usaldusväärselt sõbralt tagasisidet enda kohta. Teie kallil inimesel võib olla teile julgustavaid kommentaare või ettepanekuid, mis muudavad teid paremaks inimeseks.

Kalad: Tõenäoliselt tunnete end täna haavatavana, kuna teie partneril puudub huvi teiega koos aega veeta. Teil pole vaja kogeda üksindustunnet lihtsalt sellepärast, et ta on hõivatud. Kui soovite aru saada, kas peaksite praegusel eluhetkel selles konkreetses suhtes jätkama või mitte, võib olla kasulik võtta aega enda jaoks.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope