Armastuse ja suhte horoskoop 15. juuniks 2022


Jäär : Täna võiksid vallalised Jäärad suhtuda oma armuellu optimismiga. See on hea päev kohtingute alustamiseks, sest täna on suur võimalus kohtuda kellegi erilisega. Avastate, et sädemed lendavad, kui selle võõraga ootamatult kohtute. Õhus on romantikat.

Sõnn : Suudate kaaslase otsimisega seotud pingeid leevendada, kui lähete täna väikesele väljasõidule. Sel ajal võite avastada, et olete palju rahulikum ja avatud uue romantilise suhte võimalusele. Kunagi ei tea, kellega võite juhuslikul koosviibimisel sõprade ja sugulastega kokku puutuda.

Kaksikud : Asjad on positiivsed ja liiguvad õiges suunas. Võimalik, et keegi, kes on teid juba mõnda aega tundnud, kuid on nüüd saanud teist uue vaatenurga, peab teid ahvatlevaks. Sellel võimalusel on pikaajalise suhte kõik omadused.

Vähk : Teie väljavalitu hindab seda, kui näeb täna teie õrnemat külge. Eeldatakse, et inimeste vaheline harmoonia ja kiindumuse rohkus toovad teid üksteisele lähemale. Tunnistage, et tunnete oma kaaslase armastust ja soojust. Kui avate end oma kallimale, tunneb ta teie armastust ja kirge.

Lõvi : Peate säilitama selge pea, et tulla toime oma armuelu raskustega. Teid pannakse täna proovile. On suur võimalus, et kahtlete, mis teie suhtega juhtus ja kuhu armastus läks. Ärge laske end liiga maha teha, sest olukord pole nii kohutav, kui arvate. Vaadake suurt pilti.

Neitsi : Kui rääkida teie praegusest ühendusest, peate tõsiselt läbi mõtlema prioriteedid, mille olete endale seadnud. Teie praegune suhe võib minna hästi, kuid millegipärast triivivad teie mõtted tagasi eelmise suhte juurde, millel olid omadused, mida sellel lihtsalt ei ole. Tehke valik, mida soovite just praegu!

Kaalud : Päeval on imeliselt lummav ja ahvatlev õhkkond, mis teeb imesid iga suhtega, mille tugevdamise nimel pingutate või mis aitab teil kedagi paremini tundma õppida. Kui mõni neist eesmärkidest kehtib teie kohta, on täna õige päev need ellu viia. Lisage oma ellu mõni mõistatus ja teil läheb hästi.

Skorpion : Peate oma suhtesse uskuma ja kaaslast paremini tundma õppima. Kuna barjäär, mis eraldab tõese ja mittetõe, on nii õhuke, võib selle tegemine olla pisut keeruline. Selgeima ja täpseima pildi saamiseks tuleks võimalikult palju loota oma intuitsioonile.

Ambur : On aegu, mil armastuse nimel tasub tõesti kõigega riskida. On aeg lõpetada kõrval istumine ja konkreetse suhte osas midagi ette võtta. Teil on veel aega tegutseda, isegi kui tundub, et teie võimalused kohtuda on ühe erilise inimesega vähenemas.

Kaljukits : Täna peaksite pingutama, et mitte võtta teiste inimeste tundeid liiga isiklikult. Võimalik, et inimene, kellest hoolite, tunneb end praegu eriti puudutatuna. Võite näha, et mõned inimesed kaotavad teie ees rahu. Püüdke oma päeva jooksul säilitada objektiivne, kuid toetav hoiak ja teiega peaks kõik korras olema.

Veevalaja : Pärast seda, kui olete nii palju ära andnud, tunnete, et teid on ära kasutatud. Selle tulemusena tunnete end haavatavana ja mõnikord isegi ebakindlana. Täna saate uue enesekindluse ja austuse armastuse otsimise vastu, kuna keegi eriline seisab teie ukse taga.

Kalad : Isiklikud sidemed võivad täna kannatada. Te ei pea reageerima ja olukorda põhjalikult analüüsima. Kui olete nõus pisut vaeva nägema, ei pea te selle pärast üldse muretsema. Ärge kartke.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope