Armastuse ja suhte horoskoop 15. maiks 2022


Jäär : Täna võite saada meeldetuletuse, kui olulised on suhted. Võimalik, et te pole partneriga täna ühel lainel. Teievaheline side võib olla tuhmunud, kuna olete olnud liiga hõivatud oma tegevuskavade järgimisega. Asjad saab ümber pöörata väikese lisapingutusega ja armastava dialoogiga.

Sõnn : Täna on teil palju energiat ja enesekindlust ning olete innukas oma armuelu uusi valdkondi uurima. Uue väljavaate saavutate ainult terve annuse riskijulguse ja leidlikkusega. Looge uusi mälestusi, proovides uusi toite või minnes uutesse kohtadesse. Muutke see õhtu meeldejäävaks, veetes see oma kallimaga.

Kaksikud : Teil on täna ideaalne tuju romantiliseks kohtumiseks. Kui olete olnud vallaline, võite kohata kedagi imelist. Kui olete kellessegi armunud, on võimalik, et see inimene võib teie tunnetele vastata.

Vähk : Võite täna avastada, et keegi on hakanud asju teie vaatenurgast nägema. Veenduge, et suhtleksite selgelt ja arutlege oma tulevikuplaanide üle. Laske teisel inimesel end mugavalt tunda ja andke talle ruumi enda väljendamiseks.

Lõvi : Võiksite õppida oma emotsioonide tõuse ja mõõnasid kontrolli all hoidma. Tujukuse tulemusena võite kogeda pettumust või isegi valu. Teie kaaslane võib vastata teie küsimustele leigelt, säilitage suhtes rahu, et asjad kulgeksid sujuvamalt teile mõlemale.

Neitsi : Kasutage oma suhete tugevdamisel tänast päeva maksimumi. Peate olema positiivse suhtumisega ja ümbritsema end meeldiva seltskonnaga. Siiski peaksite vältima oma mugavustsooni jäämist. Viige kallim välja, et vestelda oma tulevikuplaanidest, tõeliselt südamest südamesse.

Kaalud : Tänane armastus- ja suhteenergia on suurepärane ja rõõmsameelne, nii et ärge olge häbelik. Täna, olgu siis tööl või kodus, on suurepärane võimalus luua alus suhte õitsenguks ja muutumiseks tulevikus pisut kirglikumaks. Kutsu õhtusöögile keegi, kellega tahaksid paremini tuttavaks saada, ja algata vestlus.

Skorpion : Aeglustage veidi tempot. Nii teie vaimul kui ka kehal on piirangud, seega vaadake oma olevikku ja tulevikku. Isegi kui tunnete end praegu sunnitud täiustama oma armuelu teatud elemente, pidage meeles, et mõnikord võib liiga palju tegemine olla sama kahjulik kui liiga vähe tegemine. Pole vaja, et kalender oleks pungil.

Ambur : Täna peate end mõneks ajaks inimestest isoleerima, et mõista, kui palju te tegelikult jagate. Tänane päev võib olla teie ja teie kallima jaoks tõeliselt intiimne. Kindlasti tuleb see naerurohke ja lõbus. Kuid te mõlemad väärite omaette olemist. See taaselustab teie suhte ja lähendab teid.

Kaljukits : On aeg oma romantikat elavdada, et teie suhe harmoonilisena hoida. Terve päeva on teil võimalus koos kaaslasega mõnuleda. Olete armunud meeleolus, mis laeb akusid. Kui olete oma kaaslasega arvestav, armastavad nad seda teie emotsionaalset külge.

Veevalaja : Teil on harva sõnadest puudus ning täna olete tõenäoliselt veelgi lõbusam ja võluvam kui tavaliselt. See võib olla fantastiline päev uute inimestega kohtumiseks. See on eriti hea, kui otsite seda ainulaadset suhet. Kuid proovige uute inimestega kohtuda. Vestlus on selles olukorras hädavajalik.

Kalad : täna võite leida end otsimas, oma kontaktide kaudu vastuseid, oma küsimustele, eriti aidates inimesi, kellest kõige rohkem hoolite. Teil on võime inimesi maha rahustada ja konflikti ajal rahusobitajana tegutseda. Teie isiklik optimismi tase on tugev ja suudate inspireerida teisi sama tegema.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope