Armastuse ja suhte horoskoop 15. märtsiks 2022


Jäär: võib tunduda, et teil partneriga on täiesti erinevad eesmärgid ja sihid ning te olete üksteisega vastuolus. Kui vaatate seda pisut sügavamalt, avastate, et see, mida te mõlemad tegelikult ihaldate, polegi nii selge. Pidage meeles, et igal suhtel on oma tõusud ja mõõnad. Oodake, kuni saabub õige hetk selgitamiseks.

Sõnn: Oma romantilises elus saate tutvuda eneserefleksiooniga. Ärge takerduge oma suhete pealiskaudsetesse aspektidesse. Hea mõte on lähemalt uurida, miks te üldse suhtesse astusite ja kuhu see välja kulgeb. Väike sisekaemus tuleb kahtlemata kasuks.

Kaksikud: Täna viivad tähed konkreetse probleemi keemispunktini ja lihtsalt pragude lappimine pole hea. See on päev, mil isegi kõige kahjutumad ja pealtnäha triviaalsed kommentaarid võivad vallandada plahvatuse. Peate pidama südamest südamesse vestlust, mis võtab arvesse teie sügavamaid tundeid.

Vähk: täna jälgige kedagi, kes võib käituda viisil, mis pole teie suhtes päris siiras. Uurige, kes on teid hiljuti jalust niitnud ja küsige endalt – kas see on liiga hea, et tõsi olla, enne kui temaga edasi liigute. Mõelge, kas selle inimese mõne teo ajendiks oli eesmärk, mis ei olnud kohe ilmne.

Lõvi: Täna, mida rohkem armastavaid sidemeid loote, seda rahulikumalt tunnete end. Kuna olete töö pärast nii mures, võite mõnikord unustada oma isikliku elu. Moraalse toe saamiseks kaaluge oma pere ja sõprade poole pöördumist. Alati aitab üks uhke küünlavalgel eine kahele. Suhtlemine on see, mis aitab teie südant tervendada.

Neitsi: Võib-olla tunnete, et armuelus jääb aeg-ajalt põnevust puudu. Ärge võtke seda vihjena, et peate teiste heakskiidu saamiseks muutma seda, kes te olete. Inimesed, kes tunnevad ära ja hindavad teie rahulikku ja kaalutletud käitumist, leiavad, et olete ülimalt rahustav.

Kaalud: Võimalik, et tänased sündmused võivad olla pisut pingelised, kui teil või teie partneril on kahtlusi käsitletava teema õigsuses. Mõned teist võivad tõe avalikustamisel sattuda raskesse olukorda, mis võib tekitada teile suurt piinlikkust ja süütunnet. Seletus võib olla vajalik.

Skorpion: koostage strateegia oma suhete parandamiseks partneriga. Kui võtate seda ühendust tõsiselt, peate olema realistlikum. Võimalik, et te peate selle ühenduse toimimiseks oma eesmärkide üle järele mõtlema. Meeldiva dialoogiga jõuate kiiresti õigele teele. Vajadusel jagage üksteise finantsilisi ideid.

Ambur: Püüdke mitte olla nii idealistlik, et kaotate usalduse kõigi vastu, kellega kokku puutute, sest keegi ei vasta teie kõrgetele standarditele. Sellistel päevadel ei taha te võib-olla midagi muud teha, kui lihtsalt lamada ja mõelda, kes võiks olla teie hingesugulane

Kaljukits: täna avastate end oma kallima mõtetesse neeldunud. Võite lasta oma mõtetel rännata oma armastatud inimese kohal. Teie tunded üksteise vastu ilmuvad täielikult ja te tahaksite seda kõike endasse imeda.

Veevalaja: Teie suhe põhineb avatud ja ausal suhtlemisel, kuid mõnikord ei tule sõnad välja just nii, nagu soovite. Täna saate teada, et teie süda on partnerile avatud. Olete uhke selle üle, kuidas potentsiaalselt stressirohke olukorraga hakkama saite. Kui olete oma tundeid väljendanud, muudab see teie suhte tugevamaks.

Kalad: Isegi kui olete suhtes, vaadake oma elu tõsiselt ja tehke kindlaks, kus saate end parandada. Seda, mida teie partner või teised teevad, on lihtne mõjutada, kuid suurimad nihked teie elus tulenevad teie enda tehtud valikutest, olenemata sellest, kas keegi teine ​​teid õhutab või mitte. Olge iseenda juht ja juhtige oma elu

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope