Armastuse ja suhte horoskoop 15. oktoobriks 2022


Jäär: Romantiline kaaslane võib teile praegu liiga eemal tunduda. Võib-olla olete jõudnud järeldusele, et kõik, kes tunduvad olevat teie elu vastu romantiliselt huvitatud, osutuvad pigem halvaks uudiseks. Siiski osutute sageli iseenda suurimaks vastaseks. Mõne aja pärast on teil tõenäoliselt konstruktiivsem väljavaade. Jätkake head võitlust!

Sõnn: Peate ilmutama kannatlikkust, sest mõni teie suhe võib jätta mulje, et kulgeb teo tempos või võib olla isegi täielikult seiskunud. Praegusel ajal on mõttetu püüda oma kallima ees vabandada, sest tal pole lihtsalt tuju. Kõige targem oleks teha paus, koguda mõtted ja oodata tulevaste vastuste ilmumist.

Kaksikud: Kogu teie maailmavaade, alates teie individuaalsest ideoloogiast ja lõpetades teie üldiste väärtustega, kogeb elavdavat energiat. Olenemata sellest, kas otsite armastust või olete praegu suhtes, ootate tõenäoliselt asjade toimumist, kuna olete ebakindel. Olge maandatud, kuni olete aluse pannud, olgu see teie või suhte jaoks ja seejärel jätkake.

Vähk: Teie armuelu puudutavate pikaajaliste ideede ja igapäevaste tegevuste vahel, mida teete nende saavutamiseks, on imeline sünergia. Unistage natuke, kuid pidage meeles, et nii tehes võite kogeda ebakindlust, sest olete rebitud selle vahel, mis on ja mida te läbi lilleprillide tajute. Mõelge natuke.

Lõvi: Kui tundub, et teil on väike probleem välja selgitada, mis täpselt teie romantiline huvi täna on, siis ärge muretsege selle pärast liiga palju. Võimalik, et teiega kohtingul olev inimene soovib täna veidi aega iseendale. See ei näita, et suhe on lõppemas; pigem tähendab see lihtsalt seda, et ta peab esmatähtsaks seadma endaga ühenduse taastamise, enne kui saab teiega koos ülesehitamist prioriteediks seada.

Neitsi: Vahel ei ole suhte parim osa lihtsalt hängimine, vaid hoopis teise inimese kohta millegi uue avastamine. Kui annate end kellelegi täielikult, annate tõenäoliselt talle ka oma südame. Kui soovite siiski teada, kas teie tunded selle inimese vastu on vastastikused, peate olema julge ja andma talle teada, mida te tegelikult tunnete. See säästab teid võimaliku südamevalu eest.

Kaalud: Südameasjades ei pruugi te midagi teha. Probleem pole selles, et olete kohutavas tujus, vaid pigem selles, et sündmuste käik on teid segadusse ajanud. Planeetide joondamise tõttu muutuvad sõnumid, mis uskusite, pärinevad ühelt indiviidilt, segaseks. Kuid võite olla kindel, et kõik tehakse varsti selgeks, nii et jääge paigale.

Skorpion: Peaksite ümbritsema end ainult positiivsete ja meeliülendavate inimestega. Potentsiaalselt rohkem kui kunagi varem, see võib olla päev, mil õpite lõpuks, sisekaemuse abil, oma liitlasi vaenlastest eristama. Ei pruugi olla halb mõte muuta oma romantiline partnerlus püsivaks, kui teie kallim on üks neist inimestest, kes teid alati rõõmustab ja motiveerib.

Ambur : Tänane taevane konfiguratsioon võib põhjustada palju ootamatuid emotsioone. Selle eesmärk ei ole teid niivõrd rajalt kõrvale tõrjuda, kuivõrd see ajendab teid mõtlema oma tõelistele motivatsioonidele teatud tüüpi intiimse sideme poole püüdlemisel. Ärge kiirustage otsuste tegemisel, te ei pruugi täpselt teada, mida soovite ja võite lõpuks öelda midagi, mida kahetsete.

Kaljukits: Loote romantilist partnerlust, millest olete alati unistanud, kuid osa teist ei suuda ära imestada, millise turvalisuse see endaga kaasa toob. Ärge andke kellelegi oma sõna, kui te pole oma ebaregulaarse ja võib-olla otsustusvõimetu käitumise tõttu kindel, mida täna ette võtta. Aktsepteerige soovitud stabiilsust ja pingutage, et oma partneriga koos olla. Vajadusel võtke rohkem aega.

Veevalaja: Olenemata sellest, kas olete juba suhtes või mitte, võite tunda, et teie romantilised võimalused on täna mõnevõrra piiratud. Olete altid oma tundeid muutma ja tegema midagi, mis võib tekitada teie meeles kahtlusi teatud seose suhtes. Olenemata sellest, kas tegemist on kogu ühiskonna tõekspidamistega või lähedaste sõprade ringiga, ei tohiks te lasta neil end tagasi hoida.

Kalad: Olemasoleva staatusega leppida sellisena, nagu see on, on lihtsam öelda kui teha, kuid igal asjal on oma aeg ja koht. Olenemata sellest, kas olete praegu romantilises mõttes pühendunud või mitte, kosmos julgustab teid leidma harmooniat oma sise- ja välismaailma vahel. Kuid samal ajal avastate end mõtlemas asjadele, eriti romantiliste suhete peale. Õppige tuvastama oma stressi tõelisi allikaid.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope