Armastuse ja suhte horoskoop 15. veebruariks 2022


Jäär: tunnete täna erinevaid emotsioone, mis on üsna haruldane. See on suurepärane võimalus vabastada kõik, mis teil meeles on, kui tegemist on mineviku kogemustega, mis on seotud armastuse ja romantikaga. Anna endale aega ja ruumi, et neid oma lähedastele õiges vahekorras väljendada. Ärge kiirustage, muidu lähevad kõik plaanid segi.

Sõnn: Üksi olemine võib mõnikord imesid korda saata. See annab teile ruumi oma mõtete uuesti kogumiseks ja oma sisemise minaga ühenduse loomiseks. Teatud tase aitab teil oma praegust suhet uuesti määratleda ja leppida sellega, mida elul on pakkuda. Jagage seda oma partneriga ja vaadake, kuidas teie suhe õitseb aeglaselt ja järk-järgult.

Kaksikud: teid ootab ees kirglik päev, mis võib teie tähelepanu teie armuelult kõrvale juhtida. Ideaalne viis sellega toime tulla on muuta oma armastatud oma rutiini osaks. Nii investeeriksite mõlemad suhtesse, ilma et teid kõrvale jäetaks. Leidke ilu tavalisest. See on hea viis sidemete parandamiseks ja ühenduses püsimiseks.

Vähk: On viimane aeg pöörata piisavalt tähelepanu oma isiklikule elule. Teie sagedased meeleolumuutused võivad teid raskustesse viia, kuna teie partner kaotab aeglaselt, kuid kindlalt kannatust. Lahendage see olukord kohe ja rääkige sellest oma partneriga. Võtke aega ja küsige talt, kuidas seda paremaks muuta.

Lõvi: Oled täna rõõmsas tujus. Tõenäoliselt veedate oma armastatuga suurepäraselt aega ja vastastikune side kasvab. Aidake oma partneril teha oma elu puudutavaid otsuseid ja lahendada nende keerukus. Need, kes on vallalised, loovad tõenäoliselt ühenduse kellegagi, kes viibib kaugel. See võib olla millegi uue ja põneva algus.

Neitsi: Sul on tuju oma praegust suhet ümber hinnata ja selle üle järele mõelda. Emotsionaalne turvalisus on teie jaoks oluline ja te ei tee selles järeleandmisi lühiajalise kasu nimel. Kuid ärge mõelge oma järgmistele käikudele üle ja laske sellel loomulikult juhtuda. Andke oma partnerile teada, mida tunnete, ja ta leiab sellele lahenduse.

Kaalud: Sa pead väärtustama oma eneseväärtust sama palju, kui soovid teisi õnnelikuks teha. Teie romantiliste igatsuste ja teie uskumuste vahel on tekkimas teatav hõõrdumine. Pole vaja alistuda romantilise partneri nõudmistele, valvas tuleks olla ka oma mugavustsooni suhtes. Ära tee impulsiivseid otsuseid ja lase asjadel omas tempos liikuda.

Skorpion: võid täna tunda end pisut halvasti. Ärge analüüsige olukorda üle ja vältige oma armuelus asjade edasilükkamist. Olge oma partneri suhtes ettevaatlik. See rahutu sünergia võib vallandada segaduse, kahtluse ja ebakindlustunde. Parim viis selle vältimiseks on veeta aega üksi ja suhelda sõnumite kaudu.

Ambur: Olge täna oma lähedastega suhtlemisel ennetav. Te võite oma pereelus seista silmitsi ebakindla olukorraga, mis võib tekitada stressi. Kuid teie romantiline partner on teile sel ajal tugevaks toeks. Vajadusel küsige abi ja ärge jääge oma isiklike probleemide lahendamiseks üksi.

Kaljukits: Te ei kuulu nende hulka, kes põgeneksid kohustuste eest, eriti kui see puudutab teie lähedasi. Kuid kui te pole suhtes kindel, peate natuke rohkem süvenema ja mõistma, mida te sellest tahate. Võtke aega ja puhastage oma meel ning looge ühendus oma sisetundega. Pärast seda ei peata teid enam miski.

Veevalaja: Sul on tugev vajadus olla vaba ja areneda oma ruumis. Näib, et tunnete pahameelt oma partneri kontrolli üle, mille tõttu võite suhte tuleviku suhtes kahelda. Enne otsuse tegemist rääkige oma partneriga ja proovige probleem lahendada. Praegu tundub see vaid ajutine tõrge.

Kalad: need, kes on vallalised, näevad oma romantilises elus tõenäoliselt edusamme. Keegi, kellest olete huvitatud, otsib teie abi teatud küsimuses, mis võimaldab teil luua ühenduse teisel tasandil. Suhtes olijad peaksid oma partnerile sagedamini komplimente tegema ja hindama nende jõupingutusi nende motivatsiooni hoidmiseks.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 15.

Ennustaja Amara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope