Armastuse ja suhte horoskoop 16.01.2023.


Jäär: Suurenenud enesekindluse ja tarkuse tõttu võite otsustada, et hakkate kohtamas käima. Proovige rohkem teada saada enda ja selle kohta, mis teid teistest eristab. Kui olete pühendunud, saab teie praegune suhe sellest kasu, kuna teie partner näitab teie vastu tõelist uudishimu. Teie ootamatud avastused tulevad talle meeldiva üllatusena, mis lisab armuelule maitset.

Sõnn: Täna peaksite tegema kõik endast oleneva, et vältida vaidlusi, mis võivad olla ebavajalikud. Teie rahulolu peaks olema teie peamine mure, seetõttu säilitage tolerantne ja kaastundlik suhtumine. Kui pöörate vähe argumentidele tähelepanu, muutuvad need kiiresti tõsiseks usalduse rikkumiseks, kui lasete olukorral jätkuda.

Kaksikud: Mõelge hoolikalt, millise suuna teie romantiline elu võtab. Mõelge tõsiselt sellele, kas pühenduda oma olemasolevale kallimale. Tee oma ootused selle suhte suhtes selgeks, enne, kui lased oma tunnetel endast võitu saada ja annad järele kiusatusele armuda liiga kiiresti. Kui kavatsete pikalt koos olla, tehke oma suhe avalikuks.

Vähk: Rääkige oma enesetundest usaldusväärsele inimesele. Võib-olla olete igatsenud privaatsust, eemal kõigest, et saaksite oma emotsioone välja töötada, kartmata avalikku naeruvääristamist. Ärge jääge enam varju. Ärge kartke lubada oma partnerit, sisimatesse mõtetesse ja laske tal aidata teil nende väljakutsetega toime tulla.

Lõvi: Proovige täna oma emotsioone vaos hoida ja kasutage kannatlikkust. Kui olete varem end romantiliselt väljendades haiget saanud, võite kõhelda uue potentsiaalse partneri suhtes. Ärge ehmuge, vaid andke talle aega positiivselt vastata. Ära kiirusta asjadega enne, kui sellest ühendusest on kujunenud regulaarne ja sisukas suhe.

 

Neitsi: Täna võid tunda uuenenud entusiasmi romantilise kaaslase poole püüdlemisel. Kui soovite tõesti kohtuda inimesega, kellest olete unistanud, peate tegema tööd. Te ei tohiks oma standardeid langetada ega end müüa. Lõpetage kahtlemine ja hakake kasutama teie ees olevaid võimalusi, alustades kohe.

 

Kaalud: Proovige täna avardada oma vaatenurka romantilistele asjadele, et saaksite oma probleemidest aru. Osalege sügavas vestluses, mis selgitab teile mõlemale viisi, kuidas olete oma suhtele kunstlikke piire seadnud. See võimaldab teil üheskoos liikuda argisest mööda, erakordsesse.

 

Skorpion: Tunned täna armastuse südamelööke läbi veenide tukslemas.Need leevendavad mõningaid pingeid sinu romantilises elus. Soovi korral võiksite proovida kohtingule vabamat lähenemist.Loobu vajadusest, et asjad oleksid veatud, ning hinda neid sellisena, nagu nad on. See on suurepärane aeg olla vallaline ja avastada erinevaid tutvumisplatvorme .

 

Ambur: Olge ettevaatlik, et mitte kahjustada kõiki edusamme, mida olete armastuses saavutanud, käitudes oma partneriga hooletult. Teie partnerlus ebaõnnestub, kui teie kahe vahel ei õnnestu usaldusväärsust kindlaks teha. Te lähete vales suunas.Täna on prioriteediks rääkida oma kallimaga privaatselt kõigist muredest, mis on juba mõnda aega tagaplaanil olnud.

 

Kaljukits: Olete viimasel ajal enda vastu liiga karm olnud, võib-olla nõudnud oma praeguses suhtes endalt rohkem, kui tegelikult suudate. Sul on aeg maha rahuneda ja praegu rahulik olla. Olge veidi aega eemale ja rääkige oma partneriga toimuvast. See võib aidata teil vältida suhte vastu huvi kaotamist.

 

Veevalaja: Jälgige oma käitumist, muidu võivad pinged teie armuelus plahvatada. Täna võib olla aeg, mil väikesed pinged muutuvad märgatavamaks. Isegi kui sa seda ei taha, võid oma partneri peale ärrituda ja tema peale häält tõsta. Selle asemel, et neid emotsioone maha suruda, laske need ettevaatlikult välja ja vaadake, mis juhtub. Kaevake sügavamale, et avastada oma reaktsioonide põhjused.

 

Kalad: Täna võib sulle jääda mulje, et su partner ei ole suhtele emotsionaalselt nii pühendunud, kui sina. Tehke kõik avalikuks ja veenduge, et olete mõlemad sama meelt, rääkides ausalt oma erinevustest. Veenduge, et teie prioriteedid oleksid paigas, kui soovite rohkemat kui pinnapealset ühendust, ja edastage see oma partnerile.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope