Armastuse ja suhte horoskoop 16.01.2024.


Jäär: Mõelge oma soovidele, enne oluliste suhete alustamist. Seetõttu on seltskondlik kogunemine parem valik. Valmistuge uute sõprade leidmiseks ja nendega suhtlemiseks. Laske armastusel tulla loomulikult ja jagage seda oma tõeliste sõpradega. Paarid, olge tasakaalukad, kui lähete oma partneriga veidi tülli, muidu tõuseb teie erimeelsus hüppeliselt. Lahenduse leidmiseks suhelge partneriga lugupidavalt. Kasvage armastuses ja olge kõige eest tänulik.

Sõnn: Suunake oma tähelepanu pikaajalistele unistustele, rõhutades asjade tõsiselt võtmise tähtsust. Ärge laske eelarvamusel enda üle võimust võtta. Avastage uusi sidemeid, järgides oma instinkte ja võitke südameid ausalt. Kui soovite usaldust luua, austage oma partneri privaatsust. Vaadake uuesti üle oma ühised eesmärgid ja taaselustage sideme tugevdamiseks üksteise visioone.

Kaksikud: Täna mõelge tulevastele kohustustele. Mõtestage oma pikaajalised eesmärkid suhtes olemisega. Võiksite otsida kedagi, kes võiks olla tulevane partner. Kui olete pühendunud suhtes, võivad tekkida vaidlused partneriga, põhjustades ebamugava olukorra. Hoidke suhtlusliinid avatud ja leidke mõistmise kaudu lahendus. Tähelepanelik arutelu suurendab intiimsust.

Vähk: Täna võite juhuslikest kõnelustest avastada varjatud seoseid. Isegi regulaarne kõne võib viia millegi oluliseni. Laske spontaansusel juhtida vestlusi, tõeliste suheteni. Pühendunud inimeste jaoks süvendab tänane päev suhteid. Olge oma nõrkuste suhtes avatud. Kasutage armastuse loodud muutusi maksimaalselt ära. Teie suhe muutub pehmemaks ja ilusamaks. Nautige teekonda ja kasvage koos.

Lõvi: Usaldage kosmilist joondust, mis juhib täna teie isiklikke tegevusi. Võite kohtuda inspireeriva inimesega või saada mõne üllatuse osaliseks. Olge valmis planeerimata armastuse süttimise hetkedeks. Proovige osaleda pidudel või üritustel, sest need võivad olla kohad, kus kohtute oma tulevase partneriga. Kui olete pühendunud suhtes, usaldage lähedasi, nad aitavad teil kohustusi tasakaalustada. Veenduge, et delegeerite ülesandeid ja usaldate nende toetamist.

Neitsi: Nautige täna inimestega suhtlemisel spontaansust. Planeerimata kohtumised on võimalik areneda sisukaks suhteks. Ärge välistage juhuslikke vestlusi, need võivad olla inspiratsiooniallikaks. Osalege asjades, mis teid õnnelikuks teevad. Olge täna suhtes kannatlik ja mõistke üksteist. Võib tekkida segadus, mis põhjustab kommunikatsioonihäireid. Veenduge, et kuulaksite oma partneri ära.

Kaalud: Täna on sidemete tugevdamise aeg. Minge koos oma partneriga lühireisile, et hinnata koos veedetud kvaliteetaega. Võiksite proovida vanu radasid uuesti uurida või koos uusi seiklusi luua. Üllatage oma partnerit tähenduslike tegude või hoolivate sõnadega. Kasutage seda võimalust oma suhte aluse tugevdamiseks. Vallalised avanevad uutele sidemetele, maagia võib tekkida isegi planeerimata kohtumistest.

Skorpion: Visualiseerige armastust, mida täna soovite. Võtke omaks muutused ja keskenduge kasvule. Otsige hobisid või rühmitusi, kus saate osaleda ja kus võiksid olla armastushuvid. Pühendunud suhtes inimesed, peaksid astuma praktilisi samme, ühise visiooni suunas. Toetage üksteise püüdlust suhet tugevdada. Teie sidet ja armastust tugevdab ühiste unistuste elluviimine.

Ambur: Täna on suhtes tundlikkuse juhtimine hädavajalik. Olge üksteise suhtes otsekohene, aus ja kaastundlik. Kuulake oma partneri muresid ja mõistke olukorda paremini. Hinnake partneri toetust ja pühendumist. Leidke armsama jaoks aega, kuulake tema vajadusi ja armastage neid. Tegelege konfliktide lahendamisega ja looge suhetes armastuse, toetuse ja rahu keskkond.

Kaljukits: Tänane päev, kutsub teid üles end avama ja olema vaba romantik. Öelge, mida tunnete, ja laske oma südamelaul kuuldavaks. Looge avalikult ehtne ühendus, kiirake oma loomulikku sisemist soojust. Võite kohata kedagi, kes on valmis olema sama entusiastlik kui teie. Kui olete pühendunud suhtes, jagage oma emotsioone ja süüdake endas tuli. Olgu teie tunnete intensiivsus puhas. Kasutage seda aega sideme tugevdamiseks.

Veevalaja: Tänane päev tekitab teis soovi jõuda sügavale endasse. Teie entusiasm suurendab, kellegi erilisega kohtumist. Aktsepteerige seda innukust, kuid olge kannatlik. Tehke asju, mis teile meeldivad. Olge uueks kohtumiseks valmis, sest see võib muutuda millekski väärtuslikuks. Paarid peavad oma armastust väljendama julgelt. See tugevdab pühendumust, arendades paremat arusaamist, miks see on eriline side.

Kalad: Tänane energia avab võimalused sidemete loomiseks. Aktsepteerige ennast ja laske õigel energia enda poole. Jälgige väikseid vihjeid ja märke, keegi võib teid eemalt imetleda. Kui teil tekib tugev kõhutunne, usaldage seda ja minge vooluga kaasa. Kui olete pühendunud suhtes, oodake oma partneri koostööd ja mõistmist. See on suurepärane aeg, minna koos kohtingule või tehaarmsaid üllatusi.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope