Armastuse ja suhte horoskoop 16.02.2023.


Jäär: Teie positiivne ellusuhtumine,tuleb teile paarisuhtes kasuks. Võtke aega oma partneriga ühenduse taastamiseks ja oma tunnete väljendamiseks. Oluline on teineteise jaoks olemas olla, isegi ,kui tegemist on tiheda graafikuga. Kui olete vallaline, olge avatud uutele kogemustele ja hoidke positiivset meelt. Võite tunda, et olete õigel ajal õiges kohas ja kohtute kellegi erilisega, tehes samal ajal midagi, mida armastate.

Sõnn: Võid tunda end vastuolulisena sellepärast, mida suhtest soovid. Võtke aega, et mõelda oma väärtustele ja sellele, mida partnerilt otsite. Ärge leppige kellegagi, kes ei jaga teie põhilisi tõekspidamisi. Kui olete pühendunud suhtes on see hea aeg, oluliste vestluste pidamiseks teie ühise tuleviku üle. Veenduge, et oleksite oma eesmärkide ja ootustega samal lehel.

Kaksikud: Teie sotsiaalne elu võib olla veidi kaootiline. Võimalik, et kohtute uute inimestega ja avastate uusi kohti, mis võib tuua kaasa põnevaid romantilisi võimalusi. Kui olete pühendunud suhtes, võib see olla hea aeg keskenduda füüsilisele intiimsusele ja uurida uusi võimalusi ühenduse loomiseks. Ärge unustage leida aega ka oma huvide ja hobide jaoks, et tunda end suhtes rahulolevamana ja energilisemana.

 

Vähk: Võite tunda selgust ja õiget suunda, kui asi puudutab teie armuelu. Leiad end vaatamas kellegi poole, kes jagab sinu väärtusi ja kirgi. Usalda oma intuitsiooni ja ole avatud uutele kogemustele. See võib olla hea aeg keskenduda enesekindluse suurendamisele ja oma huvide uurimisele, sest see meelitab ligi õiget tüüpi partneri.

 

Lõvi: Täna tunned end tavapärasest flirtivamalt, mis võib kaasa tuua põnevaid uusi romantilisi väljavaateid. Uute inimestega kohtumisel avage meel ja süda, sest keegi võib ootamatult teie südame varastada. Nendel, kes on juba suhtes, on hea aeg oma partneriga leek uuesti lõkkele puhuda. Üllata partnerit mõtliku žestiga, et näidata oma tunnustust.

 

Neitsi: Neile, kes on juba suhtes, on oluline jätkata oma partneriga avameelset ja ausat suhtlemist. Võtke aega armsama vajaduste ja murede kuulamiseks ning näidake talle, et hindate tema mõtteid ja arvamusi. Vallalisi võib enda poole tõmmata keegi, kes esitab teile intellektuaalse väljakutse. Otsige kedagi, kes jagab teie huvisid, ja osalege sügavates vestlustes.

 

Kaalud: Keskenduge oma suhte emotsionaalsele poolele. Näidake kindlasti oma partnerile, kui väga te teda armastate ja hindate, ning ärge kartke olla temaga haavatav. Samuti on hea aeg keskenduda enesearmastusele, sest see aitab sul suhtesse tuua enda parima mina. Võtke aega asjade tegemiseks, mis teid õnnelikuks teevad, ja julgustage oma partnerit sama tegema.

 

Skorpion: Täna on oluline keskenduda oma suhte tugeva aluse loomisele. See tähendab keskendumist suhtlemisele, usaldusele ja kompromissidele. Kuulake kindlasti oma partneri vajadusi ja muresid ning olge valmis suhte parandamiseks muudatusi tegema. Samuti on hea aeg keskenduda oma ühistele eesmärkidele ja püüdlustele ning teha koostööd nende saavutamiseks.

 

Ambur: Kui teil on suhe, tunnete täna, ennast partneriga eriti seotuna, seega kasutage seda aega kindlasti ära. Veetke koos kvaliteetaega ja tehke jõupingutusi sisukate vestluste pidamiseks. See võib olla ideaalne võimalus oma tundeid väljendada või lihtsalt üksteise seltskonda nautida. Kui olete vallaline, näidake oma loomulikku võlu ja enesekindlust, et meelitada ligi kedagi, kes on teie aega väärt.

 

Kaljukits: Enne suhte loomist on oluline võtta aega oma vajaduste ja soovide üle järelemõtlemiseks. See võib olla suurepärane võimalus keskenduda oma isiklikule kasvule ja arengule. Kui kohtute kellegagi, kes teile silma jääb, võtke asja aeglaselt ja veenduge, et need ühtiksid teie väärtuste ja eesmärkidega. Kui olete pühendunud, võite kogeda tõuse ja mõõnasid.

 

Veevalaja: Ärge kartke võtta juhtrolli ja kutsuda kedagi välja. Te võite olla meeldivalt üllatunud, kuidas kohtumine läheb. Kui olete pühendunud suhtes on see suurepärane aeg tegeleda kõigi teid vaevanud probleemidega. Teie suhtlemisoskused paranevad, mis muudab nende oluliste vestluste pidamise lihtsamaks. Oluline on keskenduda suuremale pildile.

 

Kalad: Kui teie armuelu on viimasel ajal olnud veidi lame, siis täna on päev, mil tuleb asjadele vürtsi lisada! Olete tuntud kirglikuna, seega võtke kindlasti kohtingule kallimaga ,kaasa oma armumäng. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uuega, kes teie kired tõeliselt sütitab. Ja kui teil on suhe, siis leppige kindlasti oma partneriga kvaliteetaeg kokku. Valmistu põnevaks päevaks!

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope