Armastuse ja suhte horoskoop 16.02.2024.


Jäär: Armastus inspireerib täna. Ühenduse loomise võimalused võivad tekkida ootamatult ja olge valmis neid vastu võtma. Kuigi on hea oma tundeid jagada, ärge laskuge kohe liiga sügavale. Kui olete pühendunud suhtes, aitab päevane energia teie suhteid süvendada ja emotsionaalset intiimsust arendada. Kuid teie sõnad peaksid olema tähelepanelikud ja lugupidavad. Vältige konflikte ilma põhjuseta.

Sõnn: Seikluslik idee võib olla liim, mis seob teie sideme ootamatul viisil. Tundke end hästi vastastikustes huvides või võtke ette uus seiklus. See võib alata lihtsa ideena, kuid võib teie suhet süvendada, tuues teid teineteisele lähemale, kui kunagi varem. Jagage oma kirgi ja püüdlusi partneriga avalikult. Tänane teekond võib olla esimene samm jõukama ja rahuldavama peatüki poole.

Kaksikud: Armastus kasvab tõelistes suhetes ja täna pole teisiti. Emotsionaalse sideme leidmine oma partneriga, selle asemel, et vaadata pealiskaudseid asju, on väga oluline. Jagage oma tundeid ja rääkige sisukalt. Autentsus lähendab inimesi, tugevdades sidet. Teie partner armastab teid sellisena, nagu olete. See on päev, mil leiate õnne lihtsuses ja selle ilust, et see, keda armastate, mõistab teid tõeliselt.

Vähk: Täna võivad tekkida pinged paaride vahel. Suhelge, kui teie partner tunneb, et teda kuulatakse ja mõistetakse. Oodake kannatlikult ja kaastundlikult, sest väärarusaamad võivad olla konfliktide allikaks. Hingake ja nautige armastust. Planeerige üllatus, et säde süttiks. Pidage meeles, et katsumused on võimalused arenguks. Usaldus ja pühendumus tugevdavad teie suhet, muutes teid lähedasemaks.

Lõvi: Kuigi tavaliselt olete juht, siis miks mitte lasta natuke lahti? Avage end spontaansusele, sest võib juhtuda midagi suurt. Võib-olla on aeg kellelgi teisel juhtroll haarata – see võib lihtsalt sädeme süüdata. See ei tähenda, et taganemine tähendab kontrolli kaotamist, kõik on seotud tasakaaluga. Kui olete pühendunud suhtes, looge oma partnerile teadlikult ruum enda väljendamiseks. Kuulake teda aktiivselt ja austage tema seisukohta.

Neitsi: Täna on teie võimalus avastada midagi uut, taaselustada vana romantikat või luua uus side. Teie valmisolek astuda tundmatuid radu, võib viia teid imeliste kohtumisteni. Pühendunud suhtes inimestele annab tänane päev võimaluse tähistada midagi uut ja lõbusat. Teie ühine ajalugu võib tugevdada teie suhet ja anda teile taas võimaluse. Tervitage üllatusi ja nautige seiklust.

Kaalud: Avage end ootamatutele kutsetele, kui tänane päev viib teid energilistesse suhtlusringkondadesse. Laske oma südamel ja meelel olla avatud – võib-olla on universumil teile varuks eriline side. Kui olete pühendunud suhtes, võite täna õhtul saada meeldiva kutse. Nautige seda võimalust saada kogemusi, kui ka uusi sõpru. Kui olete uute ühenduste keerises liikunud, tugevdab ühtsus ja mõistmine, teie sidet.

Skorpion: Teie side võis olla hiljutise välissurve tõttu pinges, kuid tänane päev tähistab muutust. Pinged on lahustunud ning avanevad rohkem südamest südamesse vestlused ja mõistmine. Rääkige oma partneriga tunnetest avameelselt ja puhastage arusaamatuste pilved. Te mõlemad peaksite teineteise heaolust hoolima. Takistuste ületamine tugevdab teie armastust ja muudab selle sügavamaks.

Ambur: Täna juhatab enesekindlus teid läbi romantikamaailma. Uuesti leitud tõde, paneb teie romantilised kavatsused muutuma. Seda muudatust tuleks tervitada, see võib viia teid isegi üllatavate kohtumiste või avastusteni. Kuulake oma intuitsiooni ja leidke uusi teid, sest need võivad viia teid kellegi erilise juurde. Kui olete pühendunud suhtes, mõistate, et teie armastuse nägemused muutuvad. Hinnake seda teadlikkust.

Kaljukits: Valmistage end täna meeldivaks üllatuseks. Võib-olla on vana sõber või potentsiaalne elukaaslane naasmas pikalt reisilt ja tal on lugusid seiklustest. Olge avatud ja valmis kuulama põnevaid jutte. See kohtumine võib luua loomuliku sideme või taaselustada vana. Kui olete juba pühendunud suhtes, vaadake tagasi mineviku õnnelikele mälestustele ja proovige neid olevikus uuesti läbi elada.

Veevalaja: Armastus vajab teie igapäevaelus kohta. Laske lahti soovist rutiini eest põgeneda ja nautige meeldivaid sidemeid. Pühendunud suhtes inimesed, kui igapäevaelu monotoonsus paneb igatsema millegi enama järele, vajab suhe laadimist. Planeerige üllatuskohting või jagage tegevusi, mis sütitavad sädemeid uuesti. Leidke teineteise seltskonnast taas nauding, olles spontaanne.

Kalad: Täna täidab harmoonia õhku, tugevdades sidet partneriga. Suhtlemine kulgeb loomulikult, parandades mõistmist ja säilitades teie suhet. Kasutage seda rahumeelset energiat, et osaleda vastastikku nauditavates tegevustes või sügavates, läbimõeldud vestlustes. Pakkuge üksteisele seltsi ja nautige oma suhte stabiilsust. Kui olete vallaline, tehke seda, mida armastate, see võib teid tutvustada inimestele, kes mõtlevad nagu teie.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope