Armastuse ja suhte horoskoop 16.03.2024.


Jäär: Teie tänane armuelu on nagu peen tants kuuvalguses, täis kirge ja erilisi vihjeid. Teie partner või potentsiaalne armastusehuvi võib tunduda tavapärasest salapärasem, kuid ärge kartke. Teie emotsionaalsed antennid on häälestatud, võimaldades teil sõnumeid ja kavatsusi dekodeerida. Harmoonia säilitamiseks võtke omaks kannatlikkus ja laske haavatavustel loomulikult pinnale tulla.

Sõnn: Tööpäeva lõppedes tunnete kontrollimatut soovi minna koju ja olla koos oma armastatuga. Võib-olla saate oma tänulikkuse demonstreerimiseks, tutvustada ootamatut kingitust. Olgu see väike meeldetuletus teie armastusest või suurejooneline erilise hetke sümbol – teie läbimõeldust hinnatakse kõrgelt. See on õige hetk oma armastuse ja tunnustuse näitamiseks, nii et ärge loobuge sellest ja nautige seda!

Kaksikud: Olge avatud juhuslikele kohtumistele päeva jooksul. Võite lihtsalt leida inimese, kellega saate sügavalt suhelda. Võite puutuda kokku erilise inimesega juhuslikult või saate ootamatu kutse. Sellistel juhtudel olge valmis armastuse salapäraseks jõuks. Kujutage ette armastust, mis on juba teie teele tulnud ja olge kindel, et universum töötab selle nimel, et ühendada teid teie südamesoovidega.

Vähk: Täna võivad vallalised tunda sisemist õhutust otsida sügavamaid ja tähendusrikkamaid sidemeid. Kuigi võib tunduda, ei tohi sa kohe uude suhtesse hüpata, võta aega ja mõtle sellele. Kas olete nõus oma südamega riskima ja uuesti valu tundma? See on aeg leida seltskonnast rõõmu ja kasvatada enesehinnangut. Ärge unustage, et terve suhe on üles ehitatud kindlale alusele, mis saab alguse teie seest.

Lõvi: Tänane tähtede seis soovitab, et seaksite oma romantilised suhted esikohale. Saate suhelda kellegagi, kes teile meeldib, võttes ühendust tulevase partneriga või harjutades enesearmastust. Ükskõik, millise tee valite, on kõige tähtsam olla oma südame vastu lahke. Olge valmis vastu võtma uusi sõpru ja tegevusi. Loobuge kõigist takistustest ja laske oma südamel võimust võtta.

 

Neitsi: Arvestage võimalusega, et teie karjäär ja armuelu võivad omavahel läbi põimuda, ilma et oleksid teisest ülimuslikud. Kui olete hõivatud lisatöö ja perega, leidke aega oma partneri jaoks. Kuigi teie ajakava on keeruline ja väljakutseid pakkuv, proovige potentsiaalsete partneritega ühendust pidada lihtsate sõnumite või kõnede teel. Isegi väikesed teod aitavad teil armastuse sädelust elus hoida.

 

Kaalud: Täna on aeg tuua teie suhtesse huumor. Ükskõik millisel viisil saate seda teha, võtke kindlasti oma partneriga aega, traditsioonilisest rutiinist eemal. Korraldage romantiline reis, isegi kui see on ainult nädalavahetuseks või kodus viibimiseks. Eralduge igapäevaelu segavatest teguritest ja nautige üksteist. Unistage koos, looge uusi hetki ja proovige koos uusi tegevusi.

 

Skorpion: Ärge lubage endal rikkuda oma moraalseid väärtusi ega isiklikke piiranguid, et täita kellegi teise nõudmisi. See on aeg panna end mõtlema selle üle, mis on teie jaoks suhtes oluline ja ärge leppige millegi vähemaga. Vaadake seda aega, kui võimalust ennast armastada ja vaimselt kasvada. Õige inimene leiab õigel hetkel tee teie juurde, seetõttu uskuge teekonna kulgu.

 

Ambur: Täna on taevased jõud teie kasuks, mis võimaldab teil armastuse osakonnas otsast alustada. Kasutage juhust! Olenemata sellest, kas suhtlete isiklikult või kohtute Internetis, olge avatud inimeste pakutavale. Universum on teie hingesugulasega kooskõlas, seega olge avatud tema leidmiseks, ettearvamatute kohtumiste maagia kaudu. Järgige oma sisehäält ja ärge kartke tundmatut.

 

Kaljukits: Teie suhe on jõudnud stabiilsesse faasi. Teie ja teie partner naudite teineteist, jagate nalju ja elumälestusi. Säilitage suhtes armastust ja kirge, olles mänguline ja loov. Lisaks tugevdab teie võime leida tühistes asjades huumorit, teie sidet, mis muutub erilisemaks, kui kunagi varem. Nautige armastusega kaasnevat rahu ja õnne.

 

Veevalaja: Täna on suurepärane päev oma suhte ümberhindamiseks ja selle kõrgemale tasemele viimiseks. See on teie võimalus õppida koos midagi, uut retsepti või hobi, mille vastu olete mõlemad olnud uudishimulikud. Ühine kokkamine võib olla lõõgastav ja nauditav, sest annab võimaluse toita oma maitsemeeli ja suhteid. Hinnake õndsust, millegi koos tegemisest. Just need pisiasjad aitavad teil intiimsemaks saada.

 

Kalad: Täna võib tekkida arusaamatus, kuidas koos partneriga tööülesandeid jagada. Võimalik, et teie armsam eeldab, et oleksite rohkem kaasatud koduasjadesse, kuid te ei pruugi nende kohustuste vastuvõtmise vastu, samal tasemel huvi tunda. Oluline on arvestada, et peate leidma tasakaalu, mis sobib teile mõlemale. Tuletage meelde, et suhe on koostöö ja vajaduste mõistmine.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope