Armastuse ja suhte horoskoop 16.04.2023.


Jäär: Täna on teil võimalus kohtuda inimesega, kes seab kahtluse alla teie tõekspidamised ja laiendab silmaringi. Kui olete pühendunud suhtes, võite avastada, et teie partner on intellektuaalselt stimuleerivam ja emotsionaalselt toetavam kui kunagi varem. Võite alustada sügavaid vestlusi tuleviku, sotsiaalsete probleemide või tehnoloogiliste edusammude üle, mis teid üksteisele lähemale toovad.

Sõnn: Täna võite võtta omaks muutused ja ebatavalised südameasjades. Laske oma ainulaadsel individuaalsusel oma armuelus särada ning olge avatud uute võimaluste avastamiseks.Hea aeg on partneriga tugeva ühenduse loomiseks. Usaldage oma instinkte ja austage oma iseseisvuse vajadust, säilitades samal ajal stabiilsuse ja sensuaalsuse tunde, mis vastab teie olemusele.

Kaksikud: Armastus võib täna omandada seikluslikuma ja filosoofilisema tooni. Sina ja su partner võite tunda tugevat soovi uurida koos uusi horisonte ja avardada oma mõtteid jagatud kogemuste kaudu. See võib tähendada reisi planeerimist või sügavaid vestlusi oma uskumuste, unistuste ja püüdluste üle. Neile, kes on vallalised, on see soodne aeg kohtuda kellegi uuega, kes on erinevast kultuuri- või haridustaustast.

Vähk: Võite oma romantilises suhtes kogeda intensiivseid emotsionaalseid hetki. Teie tunded võivad olla sügavad ja te ihaldate lähedust ja intiimsust oma partneriga. See võib teie suhetes kaasa tuua võimsa kogemuse ja kõrgendatud läheduse tunde. Kui olete vallaline, võib see olla hea aeg enesearenduseks. Teid tõmbavad pigem sügavad, tähenduslikud seosed kui pealiskaudsed suhtlused.

Lõvi: On soodne päev keskenduda harmoonilise ja armastava sideme loomisele oma partneriga. Võite tunda kõrgendatud lojaalsust oma armastatu suhtes ja teie emotsionaalne tundlikkus on suurem. Kui olete vallaline, võib teie ellu siseneda uus romantiline huvi. Võite tunda tõmmet kellegi poole, kellest õhkub enesekindlust ja karismat ning kes sobib teie tulise energiaga.

 

Neitsi: Võite tunda soovi väljendada oma armastust, hoolitsedes praktiliste üksikasjade eest, mis aitavad teie suhtel sujuvalt kulgeda. Kui olete pühendunud suhtes, võite leida rõõmu partneri abistamisest tema igapäevaste ülesannete täitmisel või heategude kaudu tunnustuse avaldamises . Kui olete vallaline, võite avastada, et teid tõmbavad potentsiaalsed partnerid, kes on usaldusväärsed ja korralikud.

 

Kaalud: Teie suhe võib täna omandada mängulisema ja seikluslikuma tooni. Võimalik, et teie ja teie partner tegelete kergemeelse naljaga või loomingulise suuna elluviimisega. See on suurepärane aeg, olla spontaanne ja oma suhtesse loovust anda. Kui olete vallaline, tunnete end täna eriti vallatuna ning võite kergesti meelitada ligi potentsiaalseid romantilisi huvisid.

 

Skorpion: Täna tunnete sügavat emotsionaalset turvatunnet ja mugavust oma kodus koos lähedastega. See võib olla suurepärane aeg turvalise keskkonna loomiseks, et teie suhe areneks. Siiski pidage meeles,mis tahes tekkida võivat omanditunnet. Kui olete vallaline, võite leida end meenutamas varasemaid suhteid ja hindamas, mida te tõeliselt soovite ,et oma partneriga edasi liikuda.

 

Ambur: Täna on suurepärane päev suhtlusringi laiendamiseks ja uute inimestega kohtumiseks.Sind tõmbab inimeste poole, kes on intellektuaalselt stimuleerivad ja võivad vaimukalt nalja teha. Kui olete pühendunud suhtes, võtke oma armuelus omaks spontaansus ja seiklus ning olge avatud oma partneriga uute kogemuste ja ideede avastamiseks. Hoidke suhtlusliinid avatud ning olge valmis kuulama ja üksteiselt õppima.

 

Kaljukits: Võite tunda end südameasjades liiga turvaliselt. See on hea päev oma armuelu realistlikuks vaatamiseks. Mõelge sellele, mida te romantilises partneris tõeliselt hindate, ja olge valmis loobuma kõigist pealiskaudsetest soovidest. Paarid peaksid keskenduma jagatud ressurssidele ja materiaalsetele vahenditele. Hea aeg on pidada avatud ja ausaid vestlusi rahaasjadest ja sellest, kuidas saaksite ühiselt stabiilse tuleviku üles ehitada.

 

Veevalaja: Sinu ainulaadne ja ebatavaline lähenemine armastusele ja suhetele võib üllatada ümbritsevaid, kuid tõenäoliselt tõmbab see tähelepanu positiivselt. Kui olete pühendunud partnerluses, võite tunda ka vajadust emotsionaalse irdumise ja vabaduse järele. Teil võib olla keeruline oma tundeid avalikult väljendada ja võite eelistada intellektuaalseid või filosoofilisi vestlusi,segaste tunnete asemel.

 

Kalad: Avastate, et teie ja teie partner olete täna sügavamal emotsionaalsel tasandil sünkroonis. Võid tunda end rohkem seotuna oma partneri emotsionaalse maailmaga ja soovid pakkuda talle oma vankumatut tuge ja tingimusteta armastust. Vallalised peaksid partneri otsingutelt sammu tagasi astuma ja keskenduma rohkem oma soovidele ja suhete mustrite uurimisele.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope