Armastuse ja suhte horoskoop 16.04.2024.


Jäär: Haarake täna härjal sarvist ja seiske enda eest. Arusaadavalt võite igatseda enda ümber olevate inimestega koosolemist, kuid peaksite keskenduma oma hobide ja huvide arendamisele. Võimalikud juhuslikud kohtumised võivad tekitada elevust, kuid ärge laskuge kiirustavatesse suhetesse. Tehke asju, mis panevad teid end elavana tundma ja te mitte ainult ei meelita ligi teisi, kes jagavad teie energiat, vaid tõstate ka nende tuju.

Sõnn: Tõenäoliselt kogete oma partneriga toredat aega, mis on täis harmooniat ja õnne. Tänane päev pakub võimalusi sügava sideme loomiseks. Kasutage seda aega, et arendada suhteid oma väljavalituga, suheldes selgelt ja jagades mälestusi. See on võimalus oma suhte kallal töötada ja panna alus püsivale armastusele ja rõõmule. Kasvatage oma partneri seas tänulikkust ja teie suhe muutub tugevamaks.

Kaksikud: Täna nõuab tähtede seis, et oleksite seltskondlikum, prooviksite uusi asju ja suhtleksite erineva taustaga inimestega. Juhuslik kohtumine või sündmus äratab teie uudishimu kellegi vastu, kellega kohtute. Kasutage võimalust ja minge spontaansuse poole, nõustudes kutsega. Minge vooluga kaasa ja vaadake, mis saatusel teie jaoks varuks on, sest teil on võimalus luua sügavaid sidemeid. Olge avatud uutele kogemustele.

Vähk: Leidke enne romantilisse suhtesse asumist aega ühenduse loomiseks, luues sidemeid ja tutvudes potentsiaalsete partneritega. Peate meeles pidama, et teine ​​​​inimene võib teid kritiseerida, kuna ta on teie pärast siiralt mures. Mõelge nen de tagasisidele, kuid tehke seda südamega, mis on valmis kuulama ja ärge laske sellel ennast heidutada. Olgu see väljakutse teie isiklikuks kasvuks ja enesearenguks.

 

Lõvi: Kasutage hetki, et peretegevuste kaudu suhelda või kahekesi koos partneriga lõbutseda. See on suurepärane viis hoida suhtlus elus ja aktiivsena. Olgu selleks lõbusad väljasõidud või rahulikud ajad kodus, oma suhte eest hoolitsemine huumori ja kergusega on kindel viis selle tugevdamiseks. Looge uuesti ühendus sügavamal tasandil, kaasates armastuse vabadust. Võtke aega, et tunnustada üksteise ilu.

 

Neitsi: Täna võite tunda vajadust uurida lühiajaliste suhete asemel, aluseid pikaajaliste suhete loomiseks. Vaadake hoolikalt ümbritsevate inimeste märke, see inimene, keda otsite, võib olla teile lähemal, kui ette kujutasite. Olge valmis planeerimatuks ja võtke omaks leitud uued seosed. Ärge unustage oma kavatsusi avalikult väljendada ja arvestage teiste inimeste emotsioonidega.

 

Kaalud: Teie lausutud sõnadel on mõju, seetõttu mõelge enne rääkimist. Arusaamatused võivad tekkida kiiresti, kui te ei ole ettevaatlik. Seetõttu võivad tekkida tarbetud konfliktid. Enne rääkimist vaadake, kuidas teie sõnad võivad teiste tundeid mõjutada. Andke endale piisavalt aega, et olla viisakas, nii arendate isiklikke suhteid inimestega, kellega kohtute. Ärge jätkake impulsiivsete asjadega, sest need võivad teie suhte sassi ajada.

Skorpion: Täna võite leida vankumatuses ootamatu jõu, et ebaõnnestumisele mitte järele anda. Hinnake ennast ja kasvage inimesena edasi. Tehke asju, mis pakuvad teile naudingut ja tähendust. Näiteks tegelege hobiga, mis teile meeldib, või kohtuge sõpradega, kes teid toetavad. Pidage meeles, et enesearmastus on tervisliku sideme loomise alus. Uskuge oma võimesse, tõelise armastuse leidmisel edu saavutada.

Ambur: Seekord keerate kaamera oma õdede-vendade poole, kellest võiksid tulevikus saada parimad sõbrad. Kuulake neid ja kui nad vajavad teie abi, võite olla ainus, kellele nad saavad loota. Mis puutub südame asjadesse siis ärge unustage olla vastuvõtlik oma naabruskonna või suhtlusringkonna pakutavatele võimalustele. Võib-olla leiate erilise inimese, kes on vaid kiviviske kaugusel. Laske asjadel ise kasvada.

Kaljukits: Täna võib olla takistusi suhtlemisel partneriga. Võite käituda enesekindlamalt, kui tavaliselt ja selle tulemusena mõistetakse teid valesti või satute isegi konflikti. Tehke paus, jälgige asjaolusid distantsilt ja seejärel vastake. Kasutage kannatlikkust ja mõistmist, et armastuse ja kaastundega suhtluslünki vähendada. Ühiste asjade avastamiseks, tehke oma partneriga koostööd.

Veevalaja: Tänane päev võib viia kokku inimestega, kellega olete varem kohtunud. See võib, kas vanad leegid uuesti süüdata või võtta maha emotsioonide lõpliku koorma ja mõelda ümber varasem suhe. Sellegipoolest olge tähelepanelik, sest võite avastada, et äsja leitud vabadus võib jätta teid vanadesse probleemidesse uppuma. Võtke aega, et vaadata tagasi nendele minevikukogemustele ja avada oma süda.

Kalad: Täna võite tunda enesehinnangu tõusu ja soovite luua sügavamaid suhteid. Mõelge potentsiaalse kaaslase tutvustamisele, oma sõprade, sugulaste või lähedaste inimeste ringile. Olge avatud asjadele, mis aitavad teil end õnnelikuna ja terviklikuna tunda. Seadke oma eesmärgid ja kasutage seda aega enda avastamiseks ja lõõgastumiseks. Muutke oma prioriteediks loominguline tegevus või uus hobi.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope