Armastuse ja suhte horoskoop 16.05.2024.


Jäär: Laske oma emotsionaalsel poolel juhtroll haarata. Teie päevas võib esineda mõningaid juhtumeid, mis panevad teid tahtma olla haavatav ja õrn. Andke endale võimalus puudutada oma emotsioonide sügavust, sest need on kompass, mis suunab teid armastuse poole. Siiski on oluline oma tundeid mitte kinni keerata, kui proovite näida praktiline või eraldatud. Aktsepteerige oma emotsionaalse reisi imet!

Sõnn: Täna võite olla pettunud, kui teie armsam ei vasta sõnumitele või tundub liiga hõivatud. Oluline on mitte anda järele impulsiivsele käitumisele ega hakata tülitsema. Selle asemel, et lasta emotsioonidel voolata, oodake natuke ja mõelge päeva lõppedes rahulikule ja avatud vestlusele oma tunnetest. See aitab parandada ka arusaamatusi ja tugevdab teie suhet.

Kaksikud: Täna tutvuge uute inimestega ja tehke asju, mida te pole kunagi varem teinud. Universum võib teid üllatada põneva kohtumise näol, mis annab teile uut energiat. Ärge kartke näidata oma entusiasmi ja rääkida asjadest, mida armastate. Ausus on teie suurim voorus armastuse vallas. Lihtsalt laske oma mängulisel poolel välja tulla, see on atraktiivsem, kui te pulbitsete põnevusest.

Vähk: Kohustused on koormaks ja teil võib olla raske romantilistesse hetkedesse sobituda. Sellegipoolest, kui jääte avatuks, võite avastada, et seosed võivad tekkida juhuslikult, mitte plaanitult. Olge valmis eksprompt kohtumisteks ja ootamatuteks tutvusteks. Kuigi töökoormus on teie peamine mure, pidage meeles, et teie süda on teie teejuht. Olge tähelepanelik oma suhtlusringkonna eest hoolitsemisel.

Lõvi: Kui lähete täna kohtingule, valige riided, mis näitavad enesekindlust ja lasevad teil olla teie ise. Teie võlu on sügavalt juurdunud ja kiirgab uskumatut magnetismi, lummates kõiki, kellega kokku puutute. Aktsepteerige oma unikaalsust, võti avab uksed ja juhatab armastuse väravasse. Olge seiklushimuline, sest armastus ilmutab end harva silmapaistvatel kohtadel. Julgege seda leida.

Neitsi: Tänapäeval on armastus midagi enamat, kui lihtsalt tunne, see on pühendumus, mida teie ja teie partner jagate. Teie hingesugulane on häälestunud kõigi teie tegude ja sõnadega ning teie sarmikas viis tugevdab sidet veelgi. Kasutage seda võimalust, et avaldada armastust oma armastatule ja tehke seda ehedal viisil. Väikesed tunnustus- ja kiindumustoimingud on teie suhte nurgakivi.

Kaalud: Kuigi tööelus on oluline olla tasakaalukas ja ratsionaalne, nõuab teie romantiline elu emotsionaalsemat lähenemist. Aktsepteerige ennast oma haavatavuse ja valmisolekuga suhelda. Sellegipoolest ei tohiks seda pidada liiga tundlikuks või egotsentrilisuse märgiks. Peate tasakaalustama oma emotsioonide väljendamist ja teistega arvestamist.

Skorpion: Tunnustage oma lähenemist suhtlemisele ja ärge kartke oma arvamusi ja tundeid jagada. Väga oluline on tagada, et olete iseendaga aus, unustamata seejuures potentsiaalse partneritega suhtlemist. Kui kuulate juttu, olge avatud, et mõista vastandlikke seisukohti. Teie ehe suhtlemisviis kutsub külla neid, kes hindavad teie tõelist olemust.

Ambur: Täna tunnete tõenäoliselt südantlõhestavat soovi oma partnerit ja teid ümbritsevat maailma kasvatada ja kõigi eest hoolitseda. Kuigi selline lahkus on kiiduväärt on selle tasakaalustamine, enesest hoolimise ja tarkade otsustega, väga vajalik. Teid võidakse pidada armastusväärseks, kui näitate oma idealismi, mis võib teie ellu rohkem inimesi meelitada. Sellegipoolest olge ettevaatlik, et teil ei oleks teiste suhtes liiga suuri ootusi.

Kaljukits: Täna on sobiv hetk kallile inimesele midagi erilist öelda. Pidage meeles, et teid ei huvitaks ainult oma mõtete ja emotsioonide jagamine. Seetõttu kuulake kindlasti aktiivselt, mida teine ​​inimene ütleb. Autentsed sidemed kasvavad teadmistest ja empaatiast. Olge teadlik oma armsama tunnetest ja vajadustest ning olge tema emotsionaalse seisundi tunnustaja.

Veevalaja: Armastuse kontekstis võivad täna paaride seas pinged avalduda. Oluline on märkida, et täiuslikke partnereid pole olemas ja erinevused on vältimatud. Nende erinevustega tegelemine, koos kannatlikkuse ja mõistmisega, muudab teie sideme ainult tugevamaks. Võtke puhkust, seadke prioriteedid ümber ja leidke viise, kuidas konfliktide lahendamiseks kompromisse teha. Tänu empaatiale suudate raskustest üle saada.

Kalad: Kui olete vallaline, võtke risk ja öelge “jah” kutsetele, mis viivad teid uutesse suhtlusringkondadesse. See võib olla juhuslik kohtumine kohvikus või isegi raamatupoes, mis võib tuua armastuse, just õigel viisil. Uskuge oma otsustusvõimesse, kuid ärge kartke riskida. Teie enesekindluse ja vaimukuse jõud on vaieldamatu, mida rohkem te seda kiirgate, seda lähemale tulevad potentsiaalsed partnerid teile.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope